שלום חברים יום שלישי הגיע.

שלום חברים יום שלישי הגיע.

ואני במתח מה הפעם יצפון לי הים (או הצוללן חחח)? מי ומי ההולכים והבאים לים? לגבי מיקום יש דיון פלמחים או הרצליה או הילטון או מזבלה יפו. למעונינים אפשר לפנות בשירשור או במסר אלי או לרולר. הקוסם השבוע מוותר הוא בשעה טובה עובר דירה איפה
לקוסם. נ.ב. * למי שיש המלצות לגבי מקום טוב לדייג התקבלו בברכה. * ORI J והונדסון רוצה לראות אותכם שוב. * ונתי ידידי יש הצלחות עדין בזירזור אבל מה איתנו תבוא לפתיונות קצת. עד כאן להיום בלבלתי יותר מידי את המוח.

WDW

New member
החלטה קשה

פלמחים אני רואה כל הזמן ואין דגים יפו ליד המיזבלה נישמע לי מסריח ככה שזה טוב לדגיים איך אומרים אני זורם מה שבא בה

ori j

New member
קודם כל.. בשעה טובה לקוסם!!!!

ושתהנה מהדירה החדשה! לגבי הדייג יכול להתאים, דבר איתי
לגבי שעה ומקום.

hrmagic

New member
אני הולך השבוע לדוג

בין הארגזים וההובלות, תודה אורי אבל זו לא הדירה החדשה, אני עובר לשכורה ועוד 8 חודשים לדירה החדשה שלי. אופס..... שוב חטאתי וערבתי בפורום דייג רגש/בעיה אישית טוב מה לעשות זו המשפחה השניה שלי פה. אוהב אתכם. הראל.

ori j

New member
אחלה הראל..../images/Emo45.gif

בשעה טובה בכל מקרה
.

לקוסם שלנו...שיהיה בשעה טובה

ותאמין לי לא חטאת...פורום בלי רגש וחברות בעיניי לא שווה כי באמת זו המשפחה השניה ל 99.999% מחברי הפורום בשעה טובה גבר ובהצלחה

pinig 2

New member
חחחחחחחחח

וואלה צודק היום יום שני(בטח הוא התכוון לתכנן דיג מחר).

היום אני ויהודה יוצאים להרצליה

יש מצטרפים? לא לשכוח חליפת סערה חרמונית ומטריה

הונדסון

New member
לגבי הרצליה - עדכון מזג אויר

חבר שנמצא בקניון ארנה, צמוד למרינה, מדווח על גשמים חזקים ורוחות מטרידות בשעה האחרונה. גם מצב העננים מדאיג, וכל האזור ממערב לקניון מלא בעננים שחורים ולא ידידותיים לדייגים בכלל ולבעלי חכות קרבון בפרט...
. בקיצור, המצב לא נראה טוב ונראה שעדיף להישאר בבית היום.

ori j

New member
אין מצב להישאר בבית..

לטעמי, היום זה היום האחרון לפני שהמזג אויר משתבש לגמרי.. במקרה הכי גרוע, ננסה לבדוק שוב אם המוסארים שבו לחופי ראשל"צ. (דרור באיזה שעה מדובר?)

WDW

New member
סגור הרצליה?

המזג האויר ממש לא מעודד יש בהרצליה אור איפה שאנחנו מזרזרים ? רולר שלח לי מספר בפרטי אני צריך לדבר איתך

למעלה