שלום חברים. אני עזרא מותיקי הפורום

EZCA

New member
שלום חברים. אני עזרא מותיקי הפורום

משנת 1997 כלומר לפני 22 שנים.
אני חרדתי מיום שנולדתי אבל אחת המכות החזקות חטפתי אותה מאז שאני בפורום.
התחלתי להשתמש בכדורי הרגעה קלונס ומאוחר יותר בשליש כדור ציפראלקס ומאז אני עם כדורים אלה וכדורים אחרים, אבל אני לא מתייחס ברצינות לכדורים כי הם לא מזיקים לי בבריאות,אבל
מאז ועד היום אני עובד על עצמי יום יום ומשתפר מיום ליום ולומד טוב מי אני באמת ומה האנשים האחרים הם באמת ומה אני צריך לעשות מה שאחרים יכולים בקלות לעשות מה שאני לא מסוגל לעשות ומה שאחרים לא מסוגלים לעשות כמוני מה שאני עושה.אני משהו אחר מרוב האנשים בעולם והם משהו אחר לגמרי מאיתנו שסובלים מרגישות גדולה מאד מאד.

היי עזרא

אתה אחד מיקירי הפורום
וטוב לראות אותך כאן, בתקוה ששלומך טוב
האם אתה יכול להסביר למה הכוונה
"אחת המכות החזקות" ?
מה קרה אז?

EZCA

New member
אחת המכות החזקות, זה אומר ש..

לקחתי על עצמי עבודה שהפריעה לי מאד בניהול שאר העבודות שקיבלתי מאנשים אחרים ולכן כעסתי מאד על עצמי בזמן שביצעתי את העבודה. הכעס היה כל כך גדול שגרם לי ללחץ חזק מאד במוח ,לחץ בלתי נשלט. כנראה כל החומרים במוח השתבשו ואז התחילו לי התקפי חרדה כמה פעמים כל יום. בהתקף מרגישים שהלחץ העצבי מתגבר,קשה לנשום כי הלב דופק מהר מאד בשביל להזרים חמצן למוח כדי להציל אותי ממות או מאיבוד הכרה ואז תוך דקה אחת או שניים הרגשות משתחררים בעוצמה ומרגישים הקלה , אבל התפקוד נפגע כי דופק הלב ממשיך להיות גבוה ממצב רגיל. משתחרר אדרנלין שמציל אותי ,אבל האדרנלין לא מאפשר לי להרדם לילות שלמים. מערכת העצבים עובדת חזק ומפעילה את מערכת העצבים בקיבה כדי לצרוך אנרגיה גבוה כל הזמן ואז זה גורם לירידה במשקל כל יום כחצי ק"ג. יש הרבה שריפת קלוריות ושומן ותוך חודש אני יורד במשקל 12 ק"ג. אני אובד עצות ופחד ממשקל הגוף שיורד ואי אפשר לעצור את הירידה במשקל. כשאני מגיע סוף סוף לפסיכיאטר ששמע אותי,מחליט לתת לי רק קלונקס בכדי להציל אותי מהר. כאשר חזרתי ממנו בערב כמובן לא הצלחתי כרגיל לישון ואז מרוב יאוש לקחתי כדור אחד של הקלונקס ותוך חצי שעה פתאום הרגשתי שהמוח שלי והקיבה שלי משתחררים מהכיווץ בעוצמה חזקה ותוך 3 דקות הרגשתי רעננות והצלחתי אפילו לאכול ומיד אחרי זה גם נרדמתי, אבל השפעת הכדור לטובה היתה רק ל-12 שעות כי עדיין הייתי בסערת רגשות מהלחץ הנפשי והפחד מזה ששוב יהיו לי עוד התקפים . במשך הזמן עם השנים נרגעתי לאט לאט אבל עד היום אני ממשיך לקחת כדור אחד של קלונקס ושליש כדור ציפראלקס כי אני חושש ולא מעוניין להפסיק לקחת אותם כי כדורים אלה לא גרמו לי לשום נזק ובמקרה שלי הקלונקס לא גרם לי להתמכרות......

למעלה