שלום חברות - באתי לדבר על הסדנת מסכות

קסמלי

New member
שלום חברות - באתי לדבר על הסדנת מסכות

איזה כיף לנו. אבל זה לא הולך להיות פשוט אתן תיהיינה 15 בנות - ולי יש את החשק והצורך להוציא אתכן עם כמה שיותר ידע וסיפוק נצטרך הרבה ריכוז שקט וסבלנות. המסכות שהעליתי - כל אחת מהן אפשרית להכנה באותו היום אני מתכוונת לקונסטרוקציה - כשכמובן אתן הולכות הביתה עם שיעורי בית - כל אחת בהתאם לעבודתה. בסדנה אני אנחה לשלום קונסטרוקציות בטכניקות שונות וכל אחת תוכל ללבחור איזה מהן לעשות - אולי שתיים?? הזריזות!. כמובן בתאום עם בעלת הבית שבאנו להתנחל. כל קונסרטוקציה בנייה של עד שלושת רבעי השעה. חומרים: בדף הבא . . . .

קסמלי

New member
המסכה הלבנה

מסכה זו היא מסכה בסיסית אותה אני קונה בחנות יצירה ועליה אני עובדת אתן - כל אחת תצטרך להביא מסכה או שתיים תלוי כמה תרצו לעבוד. האפשרות!!!!!!!! שאני אביא מסכות איתי ולכן הדוגמא אני מביאה בין 25-30 מסכות כאלה - הן עולות 20 שח לאחת וקחו בחשבון שאתן 15 בנות - אם יש מי שתרצה יותר אנא הזמינו דרכי מראש כי אני מביאה במחשבה של שתי מסכות למשתתפת - אתן לא מחויבות לקנות - אני יכולה להחזיר לחנות במידה וכן אתן רוצות - אני הכינו כסף מדויק!! שוב - 20 שח למסכה. חומרים: מסכה בסיסית - 1-3 נתון לשיקולכן. קרטון גלי כפול גודל מטר על מטר כפול שתיים קרטון קורנפלקס אריזה שלמה כפול שתיים מסקינגטייפ נייר רחב - תלוי בכמות מסכות שתעשו - על כל מקרה 5 יח חוט חשמל בין 1.5 ממ ל-2.5 ממ - בקיצור מה שיש בבית כדורי קלקר בגדלים שונים עד 5 סמ - כמה שבא לכן סכין חיתוך - טובה!!! צרה!!! עם להבים להחלפה. קאטר לחיתוך חוט החשמל עיפרון דפי סקיצה או מחברת דבק מגע שלוש שפורפרות למי שיש דבק חם שיהיה לנו איזה 3 מוקדי דבק למי שיש משטח חיתוך ירוק - יתרון כאמור כל החומרים הם לאפשר לכן לעשות מכל טוב. לבוא רגועות אך נחושות אוהבת קסם

קסמלי

New member
קבלו תיקון!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נגמר מלאי המסכות! אני אוכל להביא רק 10 מסכות תכנסו כבר ביום ראשון לחנויות יצירה !! ביום ראשון כי המסכות האלה קיימות עדיין בחנויות ולקראת פורים יחטפו ואין במלאי מהן. הסיבה בבחירתי במסכה זו כבסיס היא שיש לה שטח פנים גדול ויפה והמסכה עמוקה!! היא מגיעה עד האזניים כמעט יתרון ענק. אנא - נכון שיש עוד חודש שלם למפגש אבל לפחות תערכו עם מסכה או שתיים אני אוכל רק לעשות השלמות. שבת מנוחה קסם

קסמלי

New member
שנינוש

המסכה עשויה מנייר עובייה 2 ממ והיא יחסית קשיחה - לא קשה היא אלסטית קצת בשוליים שלה. יבוא מאיטליה אם אינני טועה. נשיקות יקירה קסם

לצורכות מסכות../images/Emo152.gif

אני גרה בבקעת אונו יש לנו פה חנות של הכל עד 10 שקל והמסכות נמכרות ב-5 שקלים החנות הספציפית נמצאת בתוך המרכז המסחרי של גבעת שמואל יש רק מרכז אחד נ.ב המסכה גדולה מצרפת תמונה

דפנה 1111

New member
את סגורה על הכמויות שכתבת?

כל אחת זקוקה לשלוש שפורפרות דבק מגע? 5 גלילים של מסקינטייפ? לא הגזמת? מה אנחנו מדביקות את עצמנו לסלון של המארחת לתמיד?

nishnosh

New member
את מצחיקולית -חחח - חחח -הרגת אותי לגמרי!!!!

אהבתי את התגובה שלך
יום נהדר נישנוש

קסמלי

New member
את צינית כלפיי אחותך?? לא יפה../images/Emo4.gif

ואני לא סגורה על זה שהמארחת תקבל אותנו לתמיד אני גיליתי בחיים שלי כמובן - עדיף שיהיה יותר ממה שפחות שלא יחסר!!! אולי בגילגול הקודם הייתי בשואה - סליחה. אבל יש בנות זריזות יותר שתוכלנה להספיק יותר - כמו מרתון ציור עירום באגודת הציירים. אני הולכת לעשות לכן מרתון מסכות. מי שתספיק תספיק ולאף אחת לא יחסר כלום אז מי שדומה לי - יכולה להביא 5 מסכות נשיקות פיפי קסם

Dana agm

New member
קסם איזה מבחר מדהים כמו להכניס ילד

לחנות ממתקים ושיבחר

smady a

New member
../images/Emo24.gifקסמלייייי תודה נשמהההה../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

תודה לך חברה על ההשקעה,הזמן והרצון../images/Emo20.gif../images/Emo15.gif

שהמפגש הזה יצליח ובגדול, שולחת לך
מכל ה-

קסמלי

New member