שלום!!! זוכרים אותי?? פרלה, גילה

ninia1

New member
שלום!!! זוכרים אותי?? פרלה, גילה

זוכרים אותי אנשים? כן, זו אני ניניה הותיקה שמבלה לה אבל באמת ברומא. איזה אוכל טוב שיש כאן וכמה קשה לי להשאר בגבולות (או לחזור אליהם יותר נכון) אבל טוב לי כל כך ויש לי שקט בנשמה! מה שלום כולם? דליה? פרלה? גילה? אביטל שחזרה והיא שנונה כתמיד? אני מתגעגעת לפורום הזה ונקווה שהשותף יסכים לי להכנס מדי פעם. אוהבת אותכם, ניניה

yaeli4

New member
ניניההההההההההה../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

איזו הפתעה. בדיוק תהינו מה קורה איתך. ספרי קצת. מתים לשמוע סיפורים. פרלה נמצאת פה מעט יחסית לצערנו, היא לומדת ולא נמצאת ליד מחשב רוב היום. וכל היתר ממשיכים בתהליכים ו"גרים" פה בבית. ניניה, אני כל כך שמחה שטוב לך. אני בטוחה שיש שם אוכל מצוין. ספרי עוד. את חסרה כאן. נשיקות,

ninia1

New member
יעעעעליייי!

לפיה שקראתי כאן בפעם האחרונה כבר צריכה להדבק לך הבטן לגב! אני מצאתי דירה עם 2 שותפים ישראלים ולפחות עם הבחור אני מסתדרת מעולה. החיים יפים למרות שאני שמנה אבל לפחות לא השמנתי כאן למרות שהאוכל חבל על הזמן ואני צריכה כל הזמן להזכיר לעצמי מאין באתי ולאן אני לא רוצה לחזור. חג המולג מתקרב והעיר מתקשטת לה וכל כך יפה. מחר אני הולכת לתערוכה של קישוטים לחג ובטח אני אחזור עם איזה משהו יפה. טוב לי נורא ואין שום מקום אחר שהייתי רוצה להיות בו!

yaeli4

New member
ניניההה! הלוואי שהבטן שלי כבר תידבק

לגב. שתהיי לי בריאה... עוד לא, היא עוד לא נדבקת אבל אני בשאיפה לשם... :) אוי זה נשמע שאת על גג העולם. איזה כיף שטוב לך, אין לך מושג כמה כיף לקרוא את זה. תעשי חיים גם בשבילנו.

אביטל666

New member
ניניה !!!

היי בובה, מה שלומך ? איך האיטלקים ??? ספרי ספרי את קורותייך גם בפרטי יתקבל בברכה אם את לא רוצה לפרט לכל העולם

אביטל666

New member
ניניה !

בטח נכנסת לצ´אט החדש אנחנו משתמשים בצ´אט אחר ויותר נוח כנסי ללינק הבא של הפורום - דרך MSN ומשם תלחצי על כניסה לצ´אט

ניניההההה, איזה יופי!! ../images/Emo13.gif

נשמע שהמעבר הולך כל כך יפה. היית כל כך מלאה חששות! (לגיטימיים)..
דליה

גילה 28

New member
נינושששששששששש מה שלומך???

לפני כמה ימים כתבתי בפורום שורה. היום חשבתי על ניניה היא חסרה. והינה את כאן מלאכית מתוקה, את כלכך חסרהההההההההההההההההההההההההההה. אני מבינה ממה שאת כותבת שהתמקמת ושטוב לך והלוואי שהדבר היחיד שיחסר לך בחיים זה אנחנו. והלוואי שהשותף נחמד ויסכים לך להשתמש באינטרנט שלו. ואם לא........תצבטי אותו בטוסיק. אומרים שהאיטלקים אוהבים את זה.....ואז הוא יסכים. בטח שקשה לך להישאר בגבולות בובתי. הרי עזבת את גבולות הארץ ולדיאטה יש קישורים מאסיביים לארץ ( אנחנו למשל ) יחד עם זאת אני מאמינה שברג שתחלוף ההתלהבות הראשונית לכל מה שיש לרומא להציע מבחינת אוכל, תמצאי גם שם קישורים דיאטטיים. לכי תדעי.......אולי אפילו יש קבוצת שומרי משקל של ישראלים. ואם לא........אולי תוכלי לייצר אחת כזו. זו גם יכולה להיות דרך נפלאה לשמר תקשר הישראלי בעודך שם. אה....והדבר הכי חשוב באמתתתתתתתתתתתתת. אוהבת אותך ושולחת נשיקות ואהבת רבה

למעלה