שלום! (זהירות... ארוך)

שלום! (זהירות... ארוך)

טוב, אתחיל בזה שמקורית אני ממש לא... (לא הראשונה שכותבת ב"ניק" אחר) כן, אתן מכירות אותי (פחות כאן אבל בפורום השכן - הורים לתינוקות, אבל המנהלות שלכן זוכרות אותי..). יש לי ילד/ה בן/ת שנה וחצי... ויש לי איחור של 9 ימים.... עשיתי בדיקת הריון (שתן) אחרי היום החמישי לאיחור והמקלון הראה רק על פס אחד.. מה שאומר שאני לא בהריון.. אבל... עדיין לא קיבלתי.. אני מחכה למחזור.. ממש מחכה כי ממש לא מתאים לי ההריון הזה.. רק מצאתי עבודה אחרי שנה וחצי בבית! וטוב לי שם!! אני ממש מרוצה!! יש לי אחלה בוס!! התחלתי להפחית הנקות.. אז אולי בגלל זה מאחר לי המחזור?? כן.. אתן בטח אומרות.. יאללה תלכי לבדיקת דם ותסגרי את הסיפור... האמת... שאני בכלל לא סגורה על עצמי.. ומאוד מבולבלת.. סליחה על האורך.. אני

ענתש

New member
איזה סוג בדיקה עשית ?

מנסיוני מקלון הזהב וקליר בלו הכי אמינות. מקלון הזהב מראה אפילו 3 ימים לפני האיחור אבל הפס מופיע אחרי שעה-שעתיים כי הבטא נמוכה מאד. ברור שבדיקת דם תפתור לך את הבעיות והפחתת הנקות יכולה אכן לשגע את המערכת קצת. לדעתי אם את לחוצה ברגע זה - לכי לקנותמקלון הזהב (מדוייק וזול) ועשי בדיקה וחכי לפחות שעה ותראי אם אין פס. מחר לכי לעשות בדיקת דם. הסיבה היא שאם זה אכן הריון ואת לא בטוחה מה תעשי איתו - כל יום קובע את ההבדל בין גרידה והפלה ע"י כדורים. בהצלחה מה שלא יהיה... והרבה בריאות.

למעלה