שלום ו........להתראות
(עת להפרד..)

בוליפלג

New member
שלום ו........להתראות
(עת להפרד..)

לפני 4 שנים (פחות כחודש), התעטפתי במלבוש תכול, והצטרפתי לניהול הפורום, בהיותו בן חודש בלבד! 'הוא' היה אז תינוק רך המחפש את דרכו ואני הייתי אמא בת שנה ו-8 חודשים. מאז חלפו שנים, התבססו שרשורים, נוסדו פינות והתרחבו המשתתפים... זכיתי להשתתף ב'חילופי זוגות'
, היינו בזוג ואפילו בטריו..(כחול כחול, אך לא 'באמת' כחול
) זכיתי להכיר כינויים ושמות, שהפכו לחברויות 'אמיתיות'... הריתי, ילדתי, חליתי, הבראתי (
), הייתי, נעדרתי, ומקום אמיתי 'תפסתי'. כעת, משחוויות סוערות שינוני, מרגישה שאת דרכי כאן, כ'כחולה', סיימתי. הפורום כבר פעוט מתבגר, בועט, מתרונן, מתווכח, משתף, מפטפט ומחבק. הוא זקוק ל'אמהות טובות דיין', טובות מכפי שאני כעת נכונה להיות עבורו. מבקשת להיפרד ומאד להודות לכל מי שליוותה והייתה שותפה, לניהול
, לשאלה
, לשרשור
, לשיחה
, לייעוץ
, לבדיחה
, להגיג
, ל'צרחה'
, לשיתוף
, לתמיכה
, לאיחול
, לסליחה
, לכל מצב רוח – חביב ומתוח
. חיבוק לכוווולכן, ו................עכשיו – אפשר לנוח
בוליפלג - רביד
מילה נוספת למנהלות ה'אמהות' הנפלאות, המשיכו להיות יצירתיות, מכילות, סקרניות, נביעות, רציניות...נו – אמהות נהדרות כפי שאתן
מורשת גדולה מאחוריכן...עתיד מזהיר בפניכן

ליתי0202

New member
שיהיה לך בהצלחה בדרכך החדשה.

נהנתי לקרוא את מה שאת כותבת.. את היותך את(כמה פעמים שיתפת בדברים,שהערכתי את האומץ על השיתוף) והכי הצחיק אותי שם הניק שלך.. כי אני מכנה את בעלי "בולי" ואת הקטנטונת "בולה"...

דיייייייי

מזכיר לי שאני באתי לפה שעמיתית פתחה את הפורום ואת רק הצטרפת ובאמת היינו פה קומץ בנות שנדד מתינוקות
וואי וואי אני מכורה אם עדיין כאן כלכך הרבה שנים.. ורביד חבל שאת עוזבת

י ע ל י ש

New member
תמה תקופה..

את ועמיתית הייתן ממיסדות הפורום ועכשיו כששניכן אינן כחולות יותר זה רק מדגיש את כברת הדרך שהפורום הזה עשה ואיך עשיתן עבודה טובה.. תודה על ניהול מוצלח. והמון הצלחה בהכל!

למעלה