שלום ושבוע מקסים...

שלום ושבוע מקסים...

שלום רב, אני מידי פעם שואלת פה...ואני אשמח אם תוכלו לעזור לי גם הפעם אז אני אתחיל בסיפור....לפני שבועיים בערך פנה אליי בחור באיזשהו אתר הכרויות הבחור שאל מאיפה ובסוף מסתבר שהוא זהה אותי ומכיר אותי והתעניין להכיר אותי עוד בקיצור החלפנו מסנג'ר ודיברנו שיחה קצרצרה משום שלאחר שראיתי את התמונה זיהיתי אותו....והחלפנו טלפונים יום למחרת נפגשנו בנסיעה הוא פני אליי דיבר איתי הכל היה נחמד...ואמר שנדבר עכשיו...מאז כלום...בערך הוא התחבר למסנג'ר אתמול ואני פניתי שאלתי מה קורה ...אמר שבדרך לישון ואני לא רציתי להיות ניג'ס אז אמרתי לו סבבה וסופ"ש מקסים הוא סיים בכך שאמר נדבר! עכשיו לשאלתי ...פשוט קצת מתסכל אותי כל הקטע הזה שאלתי היא האם ישנה איזשהי פריסה שאני יכולה לעשות לגבי כוונותיו של הבחור?:( כי ממש ממש נמאס לי חוסר הידיעה ביחוד שרציתי לנסות! תודה וסליחה על האורך ושוב תודה על הסבלנות

שלום...תודה על התגובה

משום מה...אני לא מוצאת אתר שאפשר לעשות פריסה...פעם מצאתי ופתאום...נאדה..
אשמח לעזרה תודה

סליחה..:) מצאתי והינה הפריסה...

השאלה שנשאלה: מה כוונותיו של X לגבי? מסר בשלושה קלפים: מיקום 1 - שמונה החרבות מיקום 2 - שמונה הגביעים מיקום 3 - תשע הגביעים תודה רבה רבה על הסבלנות ועל העזרה..:)

batgalim

New member
פשוט אני ../images/Emo20.gif

מצטערת, אבל אינני מתחברת לפריסה... כדאי להמתין לאורלי

batgalim

New member
זה בסדר, זה לא ניג'וס ../images/Emo39.gif

פשוט מכיון שאורלי הפנתה אותך לפריסה זו, יתכן והיא תתחבר אליה יותר

נראה שהוא הרגיש שהקשר לא מתקדם

כפי שהיה רוצה והחליט לסיים אותו במהירות כמו שהתחיל. אני חשה שיש לו בעייה באמינות על רקע רגשי. המשיכי הלאה

תודה על תשובתך...

אני יגיד לך למה מוזר לי כל העיניין...כי הוא זה שפונה אליי במקום הלימודים וממש לא מצטייר כבחור לא אמין ...כאילו זה ממש מוזר הקטע..אתמול יצא לנו לשוחח אחרי שעשיתי כבר תפריסה ושאלתי מה הקטע איתו... והוא אמר שהוא עסוק וכו' והסביר את עצמו (ויכלתי להבין את הלחץ שלו) אבל...השארתי את זה בידיו...אבל... קשה לי לרדת מזה

אני מדגישה- לא אמין מבחינה רגשית

לא כאדם- בין שני הדברים אין כל קשר. הוא יכול להיות נחמד ולבבי ואכפתי.

למעלה