שלום ומזל טוב

סלים וארזה

New member
מנהל
שלום ומזל טוב BASEBALL CAP HOT DOG WORLD SERIES ג´ו דימאג´יו בייב רות משחק מושלם כולם מושגי בייסבול. בייסבול, גולף ובאולינג הם ענפי הספורט היחידים בהם אתה יכול להיות בלי כושר, עם כרס ועדיין לשחק טוב (אה, כן גם שחמט). בייסבול הוא יותר מהכל משחק של סטטיסטיקות. כל שחקן שעולה על ה-PLATE מקבל על מסך הטלוויזיה את אחוז החבטות שלו, מספר ההום ראנס וה-RBI. אגדות הבייסבול מוכרות בעיקר בגלל מספרים וממוצעים גבוהים שהשיגו ופחות בגלל מספר האליפויות או מספר הנצחונות של הקבוצה שלהם. רק לפני שנתיים כל ארה"ב געשה כי שיא ההום ראנס לעונה נשבר. בארץ, לעומת זאת אין ליגת בייסבול רשמית, כי עוד לא הפנמנו: א. את המשחק ב. את הכיף ללכת כל המשפחה למגרש ולראות משחק שמתקדם בעצלתיים ג. את המתח של בסיסים מלאים בתחתית (BOTTOM) האינינג התשיעי, 3 BALLS ו-2 STRIKES ו-2 OUTS. כדור אחרון כשהקבוצה שלך מפגרת ב-3 RUNS והפיצ´ר של הקבוצה היריבה (LHP - כלומר שמאלי) זורק את הכדור בזריקת SLIDER אל שחקן של הקבוצה שלך שהוא ימני ואז... בהצלחה לפורום נ.ב. חבל שאין מאמר שמתאר את כל המושגים של הבייסבול כדי שגם הדיוטות כמוני יוכלו להבין...

SlamminDino

New member
i´m workin on it אני ייעשה פה מילון שלם של הגדרות בייסבול כדיי שכולם ידעו על מה מדובר. חוץ מזה שאתה נראה די בקיא סתם ככה. מעניין אם הסליידר הזה מצא את עצמו בחוץ. תלוי מי זורק אותו.. יש אנשים עם סליידרס קטלניים בטח אחריי שהם באים אליך עם ה hard stuff. אני עדיין במתח!! ועוד משהו-- אם יש רעיונות למישהו לגביי דברים שצריכים להיות נא לדבר!! תודה.. דינו השליח שלכם בוושינגטון. סתם, אני בישראל על המחשב שלי... אבל בשביל שיהיה יפה.. אתם לא כועסים עליי נכון? ../images/Emo110.gif.

למעלה