שלום וברוכים הבאים לפורום "טיולים לסין"

שלום וברוכים הבאים לפורום "טיולים לסין"

מטיילים וקוראים יקרים שלום רב וברוכים הבאים לפורום "טיולים בסין",

בוודאי שאלתם עצמכם לא פעם איך פתאום מתעוררת מדינה ותוך זמן קצר ביותר מבחינה היסטורית היא הופכת להיות מעצמה עולמית מבחינה כלכלית ופוליטית, שתרבותה העתיקה והמעניינת הופכת לשיחה בפי כל, וכל זאת ללא שימוש בנשק...?

איך קורה שעם מגוון של שבטים ולאומים רחב המהווה כחמישית מאוכלוסיית העולם נהנה ממגורים ועבודה ללא אבטלה המהווה נטל על כל מדינה מערבית מוכרת?

מה הסוד ביסודות התרבות בת אלפי שנים הגורם לפריחה המרשימה המתרחשת יום יום ולעיניו המשתאות של העולם המערבי?

איך מנהלים מדינת ענק עם אוכלוסיית עמים רבים בעלי שפה מקומית וניבים שונים תחת חינוך משותף ועם זאת שומרים על המורשת בת מאות השנים?

איך מנהלים מדינה בעלת גיאוגרפיה שונה ומרחקים עצומים מאזור לאזור?

מה הסוד המסתתר מאחורי ההשפעה של סין על המערב בהמצאות הטכנולוגיות ובמיפוי יבשות וימים שהקדימו את המערב במאות שנים?

אני מזמין אתכם להצטרף אלי לפורום, בו אתם יכולים לשאול שאלות, להתייעץ, ללמוד, להחכים, להתלבט בין אתרי טיול שונים במדינה, להעריך מסלולים שונים, להחליף רשמים וחוויות שונות ועוד... אני מצדי אעשה כל שביכולתי לתת לכם את המענה המהיר והמקצועי ביותר בכל הנוגע למדינה מופלאה זו.

נ.ב. – מישהו מכם יודע מה פירוש התואר המחייב Zhongguo?...

צונית

New member
中国 - מדינת המרכז....

או למעשה, המדינה שנמצאת במרכז העולם......

פורום מגניב!! בדיוק אבל בדיוק מתי שאני צריכה אותו!
יותר מאוחר אעלה כמה שאלות

כל הכבוד לצונית היקרה!

הי צונית! אכן ענית נכונה על השאלה שלי, ועוד הוספת את הכיתוב הסיני הנכון!...
כל הכבוד! שמח שאת נהנית מהפורום החדש - אשמח שתעלי שאלות, חוויות, רשמים, וכל מה שיכול לעזור לפורום להיות איכותי, מקיף ובעל מידע מועיל!
בברכה רבה, אורי.

למעלה