שלום וברוכה הבאה...גם לי
לא ידע

• פותח הנושא b56
  • פורסם בתאריך

b56

New member
שלום וברוכה הבאה...גם לי ../images/Emo9.gif לא ידע

תי שאתם נלהבים כל כך...ואני שמחה מאוד לגלות שכן...
האמת היא שלא ידעתי שהפורום כבר עלה לאויר...אבל גיליתי שכן... אז בכל אופן, ניפגש כאן רבות אני מאמינה שהולך להיות מעניין. ובינתיים, כל טוב ואם שותים לא נוהגים... מיטל.

Nomaed Dominus

New member
אם הפורום כבר נפתח רשמית,

אז ככה: * מה הכתובת המקוצרת של הפורום? (משהו כמו http://forums.tapuz.co.il/linguistics אולי?) * למה זה לא מופיע ברשימה של הפורומים שמוסיפים למועדפים?!

b56

New member
כיוון שבדיוק "רשמית" הוא עדיין טרם

נפתח. וזו הסיבה שלא ידעתי שהוא עלה לאויר. ובעצם תהיתי כל הסופ"ש הזה איך מצאתם אותו?
אתם לכאורה עדיין לא אמורים לדעת שיש פורום כזה ככל הידוע לי... אבל אני שמחה לראות שכן. ואני מקווה שבימים הקרובים תהיינה לכם כל הפריוילגיות של פורום קיים. תודה רבה בכל אופן על התמיכה לכולם. זה שאתם מתעניינים מניע ומחזק את האמונה שלי בפורום שעתיד להיות כאן. -ואגב- בקרוב השם שלי ישתנה ל-"פיה כחולה" השם משתמש החדש שלי. אז אל תבהלו. כל טוב בינTIME מיטל.

Imperia

New member
../images/Emo6.gif

הפורום כבר פורסם בהודעת "פורומים חדשים" ברחבי הפרדס ביום חמישי, ומופיע בפורומים החדשים בעמוד הקהילות... אז מזל טוב!

b56

New member
באמת???! ../images/Emo12.gif איזה כיף. לא ידעתי..

עכשיו אני רואה את זה
הממ...טוב, ברוכה הבאה, איזה כיף. בימים הקרובים ישתנו פה דברים, יהיו קישורים לאתרים מעניינים, מידע חדש וכמובן, לאט לאט, ניצור יותר מיקוד על נושאים רלוונטים. לילה נפלא, מיטל.

למעלה