שלום ובוקר טוב, רציתי לשאול...

15ש ח ר

New member
שלום ובוקר טוב, רציתי לשאול...

האם מישהו פה, פעם ראה את מלאך המוות??

Candytuft faery

New member
לא נראה לי שאם מישהו היה

רואה אותו, היה נשאר בחיים כדי לספר לך את זה........

Candytuft faery

New member
ואיך הוא נראה?

הוא החזיק את הקלשון שלו? סתם.. אולי הוא טעה?..... את מי לדעתו הוא בא לקחת? ומה הוא עשה? בקיצר ספרי יותר פרטים.!

15ש ח ר

New member
אוקיי אז בקשר למלאך המוות..

אנשים אומרים שהמלאך הזה הוא עם קילשון וכל השטויות, לא קילשון ולא כלום, כשאבא שלי ראה אותו הוא היה ללא פנים וכן הייתה את הגלימה הזאת עם הקפוצ'ון השחור, לא היו לו ידיים והוא ריחף באותו הזמן מעל פני האדמה ללא רגליים. באותו זמן סבא רבא של היה בבית חולים גוסס, המלאך אמר לאבא שלי שהזמן של סבא שלי עוד לא הגיע והוא יצא מהמצב הזה והוא ימשיך לחיות עוד כמה שנים, ובאמת כך היה, הרופאים כבר באו לספר למשפחה שאין מצב שהוא ימשיך לחיות ושאין מה לעשות, וביום שאחרי שאבא שלי ראה את המלאך סבא רבא שלי התעורר ויצא מכלל סכנה והוא חיי עוד איזה שנתיים או שלוש..!! אבא שלי רואה דברים והוא חוזה את העתיד! אם א מעוניינת לדעת עוד על העתיד ומה יקרה עוד, אבא שלי פתח אתר שקוראים לו מבט לעתיד, ויש גם הוכחות מוצקות, אז הנה האתר, WWW.MASHIAH.INFO

Candytuft faery

New member
אני מכירה את האתר. גלשתי בו.

למען האמת. בלי להעליב את אבא שלך ואין לי שום כוונות רעות. אני לא מאמינה בנבואות שלו. לפי מה שקראתי באתר. אולי באמת היו לו חזיונות שהוא ראה והם באמת קרו, אבל השאר אני פשוט לא מאמינה בהם, ואל תנסי לשכנע אותי שאני טועה. היה פורום אחד שפעם כתבתי בו משהו וראיתי כביכול חיזיון שאבא שלך חזה: הנה אני מעתיקה אותו.: ארוע שמימי הולך להתרחש בתאריך 1.6.03 (נכתב ע"י: efilv ) זהירות כוכב נופל !! "חזיון לילי" בבוקר יום שלישי 13 במאי 03 בשעה 0630 ראיתי "חזיון" חלש. חזיון חלש משמעותו היא , פרטיו מטושטשים ולא ברורים והוא זקוק עדיין לבדיקה. לאחר מחשבה החלטתי לתת לו התיחסות בשלב זה , ולבדוק אותו במשך מס' ימים. להלן המראה: אני עומד ליד תבנית דמוית כוכב העשויה מאבן או מחומר אורגני אחר, לא ממתכת. אני מביט בה כאשר היא מונחת על הקרקע בשלמותה, התאריך שהדהד לי היה ה- 1.6.03 . היות וחזיון זה היה חלש אני מתכון לברר את פרטיו בזמן הקרוב. אישור לחזיון מתאריך 13.5.03 בתאריך זה באותו ערב ערכתי שיחה עם דמות מסויימת על נושא חזיון זה שראיתי, ושלתחושתי הוא היה "חלש". נושאי השיחה היו פרטי החלום ומשמעותו, בשיחה הבעתי את רצוני העז לאשר את הפרטים שראיתי בחזיון זה, שכן הם נראו לי "חלשים". כמו כן את תאריך היעד להתרחשות זו שעומדת בפתח. 1.6.03 . ביום 14.5.03 יום רביעי בשעה 0600 חזיתי במחזה הבא: ראיתי עצמי בתוך צוללת העושה דרכה בתוך המים . הצוללת היתה מוכרת לי ממשחק מחשב. תאור הנוף התת ימי היה דומה לזה שאני מכיר מתוך אותו משחק. החזיון המשיך להדריך אותי בתחושת הזעזוע החזק שחשתי בתוך הצוללת כאילו והיא נפגע מטיל או כל דבר אחר שהיה בו כדי לזעזעה קשות. שם המשחק חזר שוב ושוב בחזיון "אקווהנוקס" זהו שמו. על מנת להמחיש לי זאת בחזיון, אף הקרינו לי אותו על מסך ענק (בדומה ל"דרייבאין"), שהיה ממוקם בינות לשכונות מגורים, ומרכז מסחרי. הפרשנות שלי: כאשר התעוררתי מ"חזיון" זה היה ברור לי שקבלתי תשובה לבקשתי בדבר ה"חזיון" ה"חלש" של היום הקודם. את שם המשחק תרגמתי על פי ה"נומרולוגיה" וקבלתי בסופו את הספרה –1- דבר זה אישר לי את התאריך אותו שמעתי ברקע ה"חזיון" של אתמול (13.5.05) 1.6.03 . המחשת הזעזוע שלוותה באופן כל כך מוחשי, יתכן ומעידה על התוצאה שנחוש אם חלילה יתרחש ארוע ובו על פי הפרשנות של שתי החזיונות אמור לנחות על כדור הארץ "גורם שמימי" בתאריך 1.6.03 שעלול להיות סבתו של אותו זעזוע. תקוה: בואו נקוה ביחד שאני טועה, ו"חזיון" זה הוא טעות, וכל רע לא יאונה על פני כדור הארץ ובכלל. סיבה נוספת לכך שאנחנו מעבירים לכם את הידיעה היא לשתף אתכם לשאת תפילה, שאם והיה וארוע זה אמנם צריך להתרחש, שלא יגרום לנזקים ולאבדן בנפש וברכוש, לא עלינו ולא על איש ברחבי תבל. מה אני הולך לעשות: אני הולך להתקשר למכון הסיסמולוגי ולהעביר להם את המסר, כמו כן להעביר באימל את המסר לרשתות החדשות למינם. אני לא מצפה לתגובה מהם כפי שלא קבלתי עד כה. אולם אני מקוה שמישהו שם יעשה מה שצריך לעשות. אין לי כל עצות מעבר לכך. את האמת לומר לכם, אני בעצמי לא יודע מה ניתן לעשות. אם יהיו לי עדכונים אמסור לכם מיד לכשיגיעו. אפי: אתר "מבט מהעתיד" כתובת: www.mashiah.info הנבואה כמובן לא התגשמה. לא שרציתי שהיא תתגשם כמובן חס וחלילה. ובעקרון זאת הסיבה שאני לא מאמינה בזה, וכל החזיונות שבאתר אני גם לא מאמינה , כיאילו לכל אחד יש את האמונה שלו. וכל אחד בה יחיה

15ש ח ר

New member
ל-Candytuft faery

אין לי בעיה עם זה שאת לא מאמינה, את כמו הרבה אחרים לא אוהבים לשמוע דברים כאלה שקורים, כמוכן יש אפשרות לעשות גם ביטול חלום, אבל זה בלי שום קשר, זכותך המלאה לא להאמין לדברים כאלה ואני לא אשכנע אותך להאמין בדברים האלה, אבל אני רוצה שתדעי שאבא שלי הוא דבר אמיתי, עשו עליו כתבה ענקית לא מזמן במכתב העת מעריב, אני לא רוצה שתחשבי חס וחלילה שזה שטויות וזה סתם, אלא אבא שלי כמו הרבה חיזיונות גם חזה את מלחמת המפרץ הראשונה וחזה גם את האינתיפאדה שהייתה, ושושב, אני ממש לא רוצה שתטעי ותחשבי שזאת עבודה בעיניים, כי אני חיה איתו חמש עשרה שנים ואני יכולה לומר לך בוודאות שזאת לא עבודה בעיניים, אך אני מכבדת את דעתך ומחשבותייך, ואין בזה כל רע שתחשבי ההיפך. שחר

somery

New member
שמעי משהו

אם אבא שלך כותב שם על בן לאדן ורואה איפה הוא נמצא אז הוא כבר מזמן היה הולך לC.I.A והיה מקבל הרבה כסף

danihell7734

New member
מה הקטע עם החולצה של פנטרה?!

זה לא שיש לי חולצה אחת לעזעאזל! יש לי חולצה שיש עליה ציור של מלאך המוות,ונרות כאלה,רציתי לבוא איתה אתמול אבל לא מצאתי אותה.

A lost angel

New member
פשוט ראיתי חולצה של פנטרה עם מלאך

המוות עליה..ואני לא ממש זוכרת את החולצה שלך..מה שגם יש לך איזה חמש חולצות בארון..

קרנוש21

New member
זה לא עובד ככה

יש כל מיני מלאכי מוות שלקראת המוות הפ אוספים אותך אל ה"צד" שלהם אם אתה טהור אתה הולך עם מלאך לבן אם אתה קשור באור ורוצה אור אתה ממשיך הלאה איתו בנוסף יש מלאך מהצד הלא טהור ואם אתה הולך איתן אתה לא מתקדם ובעצם נתקע פה כרוח עד שיסכים ללכת אל האור

למעלה