שלום, התגעגעתי:), קופצת לעדכון קצר

isola bella

New member
שלום, התגעגעתי:), קופצת לעדכון קצר

ערב טוב,

מחר אני 'סוגרת' 4 שבועות במקום עבודה החדש.
בזמן זה אני מספיקה לעשות שימור בכל הכישורים והמיומנויות שרכשתי הן כמדריכת שכר לשעבר בבית תוכנת שכר עבודה
(מקום עבודה קודם ב תל אביב), הן באנגלית (חלק מהלקוחות במשרד כותבים באנגלית ועורכים חוזים באנגלית:), הן בידע שצברתי לאורך השנים בדיני עבודה - עד כמה שרכשתי
(כבר הספקתי לאתר 'בעיה' משפטית קלה בסעיף של שעות נוספות בחוזה העסקה שחתמו עם עובד מסוים באחת החברות שקיבלתי לידי..,הספקתי לערב את 2 הרו"ח במשרד שהם המעסיקים הישירים שלי + את העו"ד במשרד שאכן איששה את הבעיה שמצאתי בחוזה:) ,וכמובן להתחיל לעשות שימוש מסוים בתוכנת אקסל שלמדתי לבד בבית:)ץ
השבועות האלו נראים טוב, אני בהחלט מרגישה מוערכת מבחינה מקצועית, אני גם מתחברת עם בנות במשרד (עד כמה שמאפשר לי האופי המופנם-ביישני שלי משהו), בנות יודעות שאני תמיד שמחה לעזור במה שאני יכולה - מקצועית על תוכנת השכר שהן עובדות עמה בה הדרכתי 8 שנים.
עם כל זה, אני מרגישה שיש עוד דרך (ארוכה) לפני עד ל'נחלה של שגרה בטוחה'. ייקח חודשים עד שאגיע להיקף מלא של הספק מצופה, בינתיים אני כמובן ממשיכה להיות 'במבחן' לפחות (.?.) 3 חודשים - עד שיחתמו עמי להמשיך את קופת-פנסיה שלי
(אמן-אמן-אמן-אמן-אמן אייקון של תחינה:)

אני כעת יודעת שעזבתי ממש בזמן.
האוטו מקל עלי משמעותית (גם פי 3 פחות זמן לכל כיוון, גם יותר נוחות)
גם סוג העבודה - שירות לקוחות - אני מאד מקווה ש'תם העידן שלו'.
אומנם אני מחליפה עבודה לחוצה אחת בסוג אחר של עבודה מלחיצה (הכנת משכורות דורשת המון ריכוז - אחריות - תשומת לב לפרטים - יסודיות- דקדקנות -יכולת למידה עצמית גבוהה-
וראש גדול , ככה *אני* תופסת את התחום של חשבות שכר:).

מקווה להגיע כבר אל מנוחה ונחלה' של שגרה בטוחה
+
לשיר לעצמי (כמו פרנק סינטרה)
I DID IT MY WAY

הודעה זו אולי לא נראית ככה, אשמח (גם) למילות עידוד ופידבקים.

נ..ב חשוב: אני צפויה לטוס לברלין בין 19-23 ליוני עם חברה קרובה.
תאמינו או לא.?. סגרתי חופשה זו באמצע פברואר השנה עם המנהלת שלי במקום עבודה הקודם כשחיפוש עבודה כלל לא עמד על הפרק:), כשעמדתי לחתום חוזה במשרד הנוכחי בו אני עובדת אז יידעתי את 2 הרו"ח שמעסיקים אותי על חופשה זו והם 'נאלצו' לאשר לי אותה:)
אני מאד מקווה שאגלה שהיא באה לי בדיוק בזמן:)
(אייקון של תחינה-תפילה).

איזולה בלה

לאורה101

New member
יופי של בשורות טובות

שמחה שהולך לך בעבודה החדשה. כל הכבוד.
איזה כייף על הנסיעה הקרובה. תעשי חיים.
אני בטוחה שעוד תמשיכי לעשות חיל בעבודה. זה טוב שאת עם 'ראש גדול' זה ממש לא מובן מאליו בימינו.

isola bella

New member
תודה

אני עכשיו בדרך הביתה אחרי פגישה אצל המטפל שלי
&nbsp
איזולה בלה

isola bella

New member
תודה

אני עכשיו בדרך הביתה אחרי שהייתי אצל המטפל שלי
&nbsp
איזולה בלה

מעבר מוצלח ובקשה לשיגרה בטוחה

שלום לך איזולה בלה
תודה רבה על השיתוף, משמח מאד לשמוע שהולך לך טוב בעבודה החדשה, אבל ממש לא מפליא- כולנו התרשמנו כמה את נבונה ומשקיענית, ממשיכה ללמוד ו"ראש גדול", ובטוח שכל מקום עבודה ישמח לעובדת כזו!
יופי שהתעקשת גם על החופשה, מגיע לך אחרי שנה כל כך אינטנסיבית..
תיהני!!!

isola bella

New member
תודה רבה נעמי על ההתייחסות

ועל הפידבקים הכל כך חכמים ומחזקים
&nbsp
שיהיה לך סופ"ש מצוין וחג שבועות שמח
איזולה בלה

&nbsp

למעלה