שלום הקמת גן פרטי אנא עיזרו

ani r

New member
שלום הקמת גן פרטי אנא עיזרו ../images/Emo101.gif

אני עומדת לשפץ ולהקים גן ויש לי המון שאלות שאשמח אם תוכלו לענות עליהן או על חלקן. כל עזרה תתקבת בברכה ובתודה ענקית!!!! 1.האם ישנם חוקים הקשורים לבניה של גן? 2.מיהם האנשים/הגופים/בעלי המקצוע שעלי לדבר איתם כדי להתחיל רשיון עסק, חשבונות וכו'והאם יש חשיבות לסדר הדברים? 3. האם לארגון הגנים הפרטיים יש בסיס ממשלתי חוקי כלשהו או שהוא גוף פרטי? מה תפקידו? והאם יש חובה להיות חלק ממנו בתור גננת פרטית? מה היתרונות בלהיות חלק ממנו? שוב המון תודה מראש

רשיון עסק נעשה מול העירייה ומסובך ב

במיוחד. משנה באיזה איזור את נמצאת הדרישות שונות מעט ממקום למקום, לדעתי. יש בהחלט חוקים הקשורים במבנה הגן ובתכולתו שמיועדים להגן על האוצרות הקטנים. גשי לעירייה ודרשי את כל מה שצריך לשם פתיחת גן. לגבי הארגון או האיגוד אין את חייבת. אני שייכת לשם רק בגלל הביטוח- זול משמעותית. שיהיה בהצלחה רבה! המשימה אינה קלה! אשמח להמשיך לייעץ אם המחשב שלי לא יקרוס שוב כרגיל. (אני אצל הוריי כרגע).

ani r

New member
המון תודה אני באיזור המרכז

כמה משמעותי ההבדל בביטוח? האם את מנהלת את החשבונות בעצמך?האם את פועלת עם רשיון? באיזו מסגרת?

כמה תשובות:

אין צורך ברשיון עסק אם גילאי הילדים הם עד 3. אין חוקים הקשורים לבניה של גן. צריך רואה חשבון, אין חובה להיות חלק מארגון הגנים הפרטיים. אני פתחתי פעוטון כאשר הפעוטון נמצא במבנה המגורים שלי, דיברתי עם השכנים לפני כן בכדי שלא תהינה בעיות... לשאלות נוספות אשמח לענות, באיזה גילאים הילדים? המון הצלחה

ani r

New member
תודה. עוד כמה שאלות../images/Emo39.gif

האם את מנהלת פעוטון? מה גיל הילדים? אני עדיין מתלבטת. אני גננת מוסמכת ולכן יכולה לעסוק בכל הגילאים. האם את מנהלת את הגן/פעוטון בתוך הבית ממש? או שיש לך יחידה נפרדת לצורך העניין? כמה ילדים? כמה משלמים לרואה חשבון? לדבר עם השכנים זה רעיון חשוב - תודה.

אין קשר בין הגיל לרישיון. מס' הילדי

אם מס' הילדים עולה על 10 צריך רישיון. לגבי גיל 3 הקשר כאן הוא משרד החינוך וגם תלוי במס' הילדים מעל גיל 3. לגבי החשבונות זה לא כזה סיפור. רואה החשבון מטפל במשכורות ובדוח השנתי ואת ההתנהלות השוטפת אפשר ללמוד ממנו ולעשות בעצמך או לשלם לו קצת יותר והוא יעשה.

אני מנהלת פעוטון בגילאי 3חוד'- 3 ש'

הפעוטון בתוך הבית שבו אני גרה, אין לי סלון כל הסלון ועוד חדר נוסף מוקדש לגן וכן החצר. ולמיטב ידיעתי, לפחות באזור בו אני גרה אין צורך ברישיון גם ליותר מעשרה ילדים אך אם יש מספר ילדים מעל גיל 3 יש צורך ברישיון לדעתי צריך לבדוק במקום בו את גרה, את יכולה להתייעץ גם עם דסי אני מ"הבדל פעוט" , לי היא סייעה מאוד בשיחת טלפון. אני משלמת לרואה חשבון 300 ש"ח בחודש

למעלה