שלום. החוטים במטען (החוט המחבר בין הטלפון למטען)

נקרעים. רק בחלק הקרוב לטלפון. נראה שהם באיכות מאוד נמוכה (שיאומי). האם מישהו יכול להמליץ על חברה באמת טובה? תודה רבה

מתכוונת רק לחוט הדק בין ה-USB במטען לטלפון. הייתי מעלה תמונה. לא יודעת אם ניתן כאן

נערך לאחרונה ב:

ctzn99

Member
מתכוונת רק לחוט שמחבר בין המטען לטלפון. הפלסטיק שעוטף את החוטים המתכתיים. נקרע קרוב לחיבור לטלפון.

הבנתם או להסביר שוב
במשך כל שנות שימוש בשיומי לא נקרע כבל כפי שתיארת. גילוי נאות: בעצם, זה כן קרה פעם לנכדי בן ה- 8 אשר נהג למשוך את החוט של הכבל במקום את "הראש" בעת ניתק הכבל מהמכשיר. אחרי שלימדתי אותו איפה צריך לאחוז כאשר מנתקים את הכבל (ראי תמונה מצ"ב) גם אצלו זה כבר לא נקרע
Clipboard01.jpg

במשך כל שנות שימוש בשיומי לא נקרע כבל כפי שתיארת. גילוי נאות: בעצם, זה כן קרה פעם לנכדי בן ה- 8 אשר נהג למשוך את החוט של הכבל במקום את "הראש" בעת ניתק הכבל מהמכשיר. אחרי שלימדתי אותו איפה צריך לאחוז כאשר מנתקים את הכבל (ראי תמונה מצ"ב) גם אצלו זה כבר לא נקרע
צפה בקובץ המצורף 34698

נערך לאחרונה ב:
צפה בקובץ המצורף 34698

נערך לאחרונה ב:
כבל מצויין
עבה (עמיד)
ארוך (1,5 מטר)
תומך 5A (בדקתי אצלי)
מחיר סביב 28 שח (לזוג!)

אז יש בעיה באיכות החוט ועדיף לקנות באליאקספרס?

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אז יש בעיה באיכות החוט ועדיף לקנות באליאקספרס?
אליאקספרס זה כי זה הכי זול, אבל צריך לחכות עד שיגיע. לפעמים אפילו חודש פלוס... אני כשלעצמי הזמנתי מהם וזכיתי לקבל אחלה כבל.
בכל מקרה, ככל שזה דחוף, אפשר להשיג כבלים כאלה גם בארץ, בכל חנות מחשבים או חנות לאביזרי טלפוניה ניידים.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אבל שלי עדיין עם אחריות. צריכה לבדוק. בינתיים מטעין. זה כבר החוט השני שנקרע
לעניות דעתי, אין אחריות על כבלי המטענים וגם אם יש, היא למשך זמן קצר.
גם בארץ הכבלים הללו אינם יקרים במיוחד, ורבים הם אלה שמעדיפים לרכוש כבל ארוך יותר מזה שמסופק עם המכשיר.
יש כמובן כבלים עם ציפוי של בד ויש כבלים עבים ויקרים יותר כפי שכבר כתבו כאן.
אם בא לך לחכות, תזמיני מעליאקספרס. ואם זה דחוף, אין מנוס ותיאלצי לרכוש בארץ.

ו... אילו גרת בסביבתי, הייתי דואג לך לכבל.

לעניות דעתי, אין אחריות על כבלי המטענים וגם אם יש, היא למשך זמן קצר.
גם בארץ הכבלים הללו אינם יקרים במיוחד, ורבים הם אלה שמעדיפים לרכוש כבל ארוך יותר מזה שמסופק עם המכשיר.
יש כמובן כבלים עם ציפוי של בד ויש כבלים עבים ויקרים יותר כפי שכבר כתבו כאן.
אם בא לך לחכות, תזמיני מעליאקספרס. ואם זה דחוף, אין מנוס ותיאלצי לרכוש בארץ.

ו... אילו גרת בסביבתי, הייתי דואג לך לכבל.
אתה חמוד שהיית דואג לי לכבל 🌺 לא כפת לי האחריות. לא רוצה חוטים שיקרעו אחרי זמן קצר. אמרו לי שב-באג יש חוטים חזקים שבת שלום משה 🍒

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
משה תודה אבל לא קונה באתרים בחו"ל. מסיבה כלכלית. המליצו לי על חב' אנקר או גרין

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
משה תודה אבל לא קונה באתרים בחו"ל. מסיבה כלכלית. המליצו לי על חב' אנקר או גרין
לא צריך לעשות שום עניין מכבל טעינה לנייד. זהו מוצר זול וידוע שאורך החיים שלו מוגבל. קונים 2 באורך שמתאים ובמחיר שאינו קטסטרופה, משתמשים בראשון עד שנהרס, עוברים לשני וקונים עוד זוג. זה הכל. בהרבה חנויות הכבלים הם מוצרי מדף וזה כולל גם מרכולים גדולים. אני לא מכיר את אנקר או גרין אבל זה ממש לא משנה. אין כאן מקום לדוקטורט.

סליחה על "המזלזל". לא התכוונתי לפגוע בך. אני בסהכ רוצה חוט חזק שלא יקרע כל יומיים. חושבת שהכי טוב זנ חוט עטוף בד

אגב כרגע זו שיחה פרטית?

למעלה