שלום בנות
יווו כמה זמן לא הייתי פה ...

תותי ב

New member
שלום בנות../images/Emo24.gif יווו כמה זמן לא הייתי פה ...

יווווווווווווו כמה היתגעגעתי ................................. אז קודם כל נתחיל בהיתנצלות- סליחה לכל בנות היום הולדת שבחודשים האחרונים לא העלו להן מזל טוב ....אני יודעת שוולדי העלתה כמה , אבל לא הייתה לה רשימה מעודכנת ככה שבטוח כמה היתפספסו ...... אז סליחה לכולן והמון מזל טוב !!!! והסבר קטנטן לאן נעלמתי- עברתי דירה ושבועיים אחרי בעלי עבר אירוע לב קשה מאוד ויחד עם הטיפול בו , הטיפול בילדה , בבית , בעצמי, ובעבודה שלי ..לא נישאר לי זמן לחרוזים ולפורום...............אז עכשיו העיניינים מתחילים להיסתדר ואני מתחילה לחזור לשיגרה כמה שאפשר......זהו בקצרה..... אז רוצה גם להגי'ד תודה ענקית לכל הבנות שלא שכחו אותי והיתקשרו ושלחו מסרים ...תודה על כל התמיכה ...... אז מקווה שלא להעלם שוב ....ו היתגעגעתי..........................

brukeren

New member
../images/Emo140.gifבריאות לבעלך מזל טוב לכניסתך לבית החדש

תותי צר לי שעברתם תקופה קשה-מאחלת שמעכשיו

יהיה רק טוב! מזל טוב לבית החדש! הקטנים הצבעונים העגולים האלה (חרוזים...) הם מרפא לנפש...תחזרי אלינו הם מבקשים!

dr8958

New member
ברוכה השבה לפורום ושיהיה לכם כל טוב ומזל טוב

לדירה החדשה ובריאות לבעלך

levanahadad

New member
מזל טוב../images/Emo57.gif לכניסה לבית החדש

הרבה בריאות לבעלך מה לעשות אנחנו לא יודעות מה יולד יום

m e א נ י

New member
תותי, המון בריאות לבעלך, מזל טוב למעבר לדירה

החדשה! שתדעו רק אושר ושמחות!

nomisz

New member
תותי, מאחלת רפואה שלמה לבעלך ולכל המשפחה

|רק בשורות טובות. נעמי

מריאנה8

New member
תותי היקרה../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

המשנה מקום, מביא מזל.... בשעה טובה, ושיהיה לכם בבית החדש רק שמחות ,וכמובן החלמה מהירה ורפואה שלמה לבעלך היקר חיזקי ואימצי חברה יקרה

נורית83

New member
ברוכה השבה !!מקווה שהדברים מתחילים להסתדר על

הצד הטוב יותר של החיים. מאחלת רק בריאות לבעלך חיזקי ואימצי זה מה שצריך ברגעים כאלה ותאמיני לי מנסיון !! זה מחזק אותנו. הרי אנו הנשים המין החזק הלא כן ?? אוהבת ומתגעגעת נורית

wildspirit

New member
או סוף סוף פנים מוכרות ../images/Emo3.gif

איזה כיף שחזרת
העיקר שהכל מאחורינו

למעלה