שלום בנות
. בקשה לעזרה/עצה :

• פותח הנושא tsl12
  • פורסם בתאריך

tsl12

New member
שלום בנות
. בקשה לעזרה/עצה :

אני מפורום שכן (סריגה) , ומצאתי בבית 3 מסגרות מתכת קטנות, בגובה 8 ס"מ, כפי שנראה בצילום . מתחשק לי להכניס לתוכם תמונות רקמה קטנות . האם נראה לכן שהמסגרות קטנות מדי ? האם אפשר למצא דוגמאות לרקמה בגודל כזה ? ואם כן , אולי יש לכן דוגמאות, או הצעות איך לחפש ברשת דוגמאות קטנות. ואיזה בד מתאים לרקמות קטנות כאלה ? כל תשובה , הצעה או רעיון יתקבלו בברכה

tair40

New member
הם מתוקות! רעיון מקסים!

העניין עם רקמות ספירה זה גודל הXים בבד.
יש בדים צפופים ויש פחות ולפי זה בוחרים את גודל הרקמה.
איך יודעים? מסמנים על הד את הרשת כמו בדוגמה של הרקמה 10X10 ואז יודעים כמה נכנס בכל בד.
לפי כמות הXים שנכנס בבד בוחרים את הדוגמה.
ברשת יש ים של דוגמאות קטנות מכל בכל הנושאים - פרחים, ילדים.... אין סוף של דוגמאות.
רק צריך לדעת את הגודל - כמה נכנס באותו הבד.
&nbsp
יש בדים שהם ממש ממש צפופים, נכנסים יחסית המון Xים בשטח ממש קטן, אבל זה נהדר רק למי שיש עיניים ממש טובות וסבלנות של פיל....
&nbsp
בהצלחה.

tsl12

New member
תודה רבה tair40 .חשבתי על רקמה רגילה, אבל גם X זאת אפשרות.

אני יודעת שיש ברשת מיליונים של דוגמאות , אבל אני הולכת לאיבוד , ולא יודעת לפי איזה מילות-קוד לחפש אותם , ואשמח אם תפנו אותי לכיוון הנכון.

תסתכלי בהודעה של ההחלפה המתוכננת בפורום

תראי שמייבי הכניסה קישורים להרבה רקמות בסגנון שאת שואלת עליהם.
מה את אוהבת מכל המבחר?

tsl12

New member
תודה רבה לך
. בינתיים שוטטתי לי קצת (כלאמר המון
..)

ואולי אבחר 3 תמונות מתוך קובץ הנערות העגלגלות המתוקות האלה , אחרי שאמצא בד שיתאים לפרוייקט ואספור חוטים כפי שיעצה תאיר40

maybesure

New member
אני רקמתי כאלו

מצאתי 6 מסגרות קטנטנות מעץ, הקוטר שלהן כ 10 ס"מ חיצוני. רקמתי בכל אחת פרח שונה - את הדוגמאות הוצאתי מספרי צביעה בנט.

maybesure

New member
תודה!

את צודקת.. זה עדיין מונח באיזה ארונית בחדר השינה שלי
צריכה למצוא איזה קיר או משהו לתלות עליו

maybesure

New member
תודה!

כשיש כמה מסגרות כאלו - הכי טוב לקחת נושא וסגנון מסויים ולרקום משהו סדרתי.

למעלה