שלום! אתמול רשמתי את ההודעה

מצב
הנושא נעול.

davidfainshtein

Member
מנהל
ו-../images/Emo51.gif על השיעור המאלף!

אני חושב שכולנו יכולים להסיק מסקנות
על היחסים בין החברים בפורום, על הדעות הקדומות כלפי אגד ונהגי אוטובוסים וכמובן על מה שכמה לחיצות במקלדת ובעכבר יכולות לעשות לשאלה קטנה אחת.
ו-
על השיעור המאלף!

euronitzan

New member
וגם עזרה בש"ב בכימיה למי שצריך

על היחסים בין החברים בפורום, על הדעות הקדומות כלפי אגד ונהגי אוטובוסים וכמובן על מה שכמה לחיצות במקלדת ובעכבר יכולות לעשות לשאלה קטנה אחת.
וגם עזרה בש"ב בכימיה למי שצריך

levikon

New member
ומהן המסקנות הללו, אנדי?

ומהן המסקנות הללו, אנדי?
שמסתובב בינינו מטורף? לזה אני גם הגעתי לבד...

euronitzan

New member
חבל שאתה מגיע למסקנות מבלי

ומהן המסקנות הללו, אנדי?
חבל שאתה מגיע למסקנות מבלי
להכיר לעומק את הבן-אדם. "הגבול בין גאונות לטירוף הוא דק ביותר"...

אני חושב שמסתובבים כאן הרבה כאלה

ומהן המסקנות הללו, אנדי?
ראה את השרשור הזה כאתנחתא קומית ודרך להעיר את הפורום שקצת נרדם לנו בזמן האחרון. בכל אופן, אני חושב שהפורום הוכיח שוב שגיבוש וחברות היא אחת מתכונותיו החזקות, ולא ניתן לקחת את זה ממנו.

euronitzan

New member
גם גיבוש אבל גם ההיפך הגמור, לצערי.

ראה את השרשור הזה כאתנחתא קומית ודרך להעיר את הפורום שקצת נרדם לנו בזמן האחרון. בכל אופן, אני חושב שהפורום הוכיח שוב שגיבוש וחברות היא אחת מתכונותיו החזקות, ולא ניתן לקחת את זה ממנו.
גם גיבוש אבל גם ההיפך הגמור, לצערי.

levikon

New member
אני מסכים איתך לגמרי!

אני מסכים איתך לגמרי!
היה כאן מענין,ומצחיק והזוי. עד שלא הגיע הטרול ובמחי יד הקים עליו כרגיל חצי פורום. ובצדק!!!

846

Active member
שלום לכולם! נו? יש לנו פורום מעניין

שלום! אתמול רשמתי את ההודעה
באיזו קומונה שנעלמה פתאום.... עשיתי חיפוש נוסף וידיד שלי סיפר לי שיש פורום של תחבורה ציבורית אני מקוה שהגעתי למקום הנכון! ה ומיד אני אסביר איך ומדוע הגעתי לכאן. אני רוצה להתלונן על נהג אגד איתו נסעתי ביום חמישי בשעה 15:00 לערך מחיפה לת"א בקו 921. חזרתי לי מהלימודים בטכניון והתכוננתי לנסיעה רגועה ונעימה עד פ"ת מקום מגורי אבל הנהג החוצפן השמיע מוסיקה חזקה בקולי קולות והכי גרוע... איזה טעם יש לו הוא שמע להקת רוק ששמה לדברי ACCD או משהו כזה. כשביקשתי ממנו להנמיך ואולי להחליף,הוא ענה לי בגסות: הרדיו שלי ואני אעשה מה שאני רוצה איתו! לא מוצא חן בעינייך, שבי בסוף ואל תתערבי בעיניינים לא שלך! מאד נעלבתי והלכתי לשבת עם דמעות בעיניים, פחדתי לבקש ממנו את הפרטים כי לא ידעתי כיצד הוא יגיב. ניסיתי לחפש פרטים מזהים ומה שראיתי זה שהנהג אוהב את עצמו וסידר לעצמו מקום לשים כוס קפה, ועץ עם ריח טוב. גם הנהיגה שלו היתה גרועה, באמצע הנסיעה הוא התכופף! פתח תא והוציא בקבוק מים ואפילו מזג לעצמו! וכל זה תוך כדי נסיעה! האמת היא שבשלב זה באמת פחדתי, ראיתי גם ששדה הראיה שלו חסום עם רשימת התחנות שמחוברת לו מול הפרצוף.... בהמשך ראיתי שיש לו גם מדבקה של תפוז אוטובוסים וחיפוש קצר הביא אותי לקומונה שנעלמה ועכשיו הגעתי לפורום, אני מקווה שתוכלו לעזור לי! האם ניתן להתלונן באגד ללא שם הנהג? נ.ב שמרתי את הכרטיס. האם זה יכול לעזור?
עקבתי אחר השירשור "בשידור חי"..... קודם כל אני מודה לכל המפרגנים ושמח שאנשים מאמינים בי! אני מקווה שכל אחד למד משהו ממה שקרה או קורה בפורום לפעמים. קצת יותר סובלנות, ונכונות לשמוע את הצד השני! ואף אחד לא חשב לחכות לתגובה של הנהג.....
הפורום מגובש וחייב להשאר כזה! לילה טוב! ג'קי.

davidfainshtein

Member
מנהל
ג'קי, אני חייב להודות

עקבתי אחר השירשור "בשידור חי"..... קודם כל אני מודה לכל המפרגנים ושמח שאנשים מאמינים בי! אני מקווה שכל אחד למד משהו ממה שקרה או קורה בפורום לפעמים. קצת יותר סובלנות, ונכונות לשמוע את הצד השני! ואף אחד לא חשב לחכות לתגובה של הנהג.....
ג'קי, אני חייב להודות
שהתחלתי לחבב את הילדה...

euronitzan

New member
ותשתה ישר מהבקבוק אתה שומע?!

ותשתה ישר מהבקבוק אתה שומע?!

מצב
הנושא נעול.
למעלה