שלום! אתמול רשמתי את ההודעה

מצב
הנושא נעול.

ROB האחת

New member
../images/Emo51.gif באמת לא בסדר....

בבקשה.
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=394&msgid=66492755
באמת לא בסדר....

levikon

New member
לכל דבר יש שני צדדים...

זה הוא!מדוע אתה לא יכול לתת לא
את הפרטים? אתה מחפה עליו? "חברים יש רק באגד...."
לכל דבר יש שני צדדים...
אני מבין אותך טוב מאוד. אני לא מבין איך אפשר לא לאהוב ACDC אבל זה לא קשור לנושא
. בכל מקרה, הרבה מאוד מהאנשים בפורום מכירים את הנהג הזה אישית. והוא באמת נהג טוב! ולכן, זכותך להתלונן, כמובן. אבל תמיד יש שני צדדים למטבע. הקו הזה הוא אחד הקווים היותר קשים לנהיגה שיש. עוצר בכל תחנה ותחנה. והנהג מתעייף. אז מה עדיף? לשתות ולהתרענן לרגע (כן, גם באמצע הנהיגה), או להיות רדום ומסוכן הרבה יותר על הכביש? ובנוגע לרשימת התחנות, בגלל שהקו בעל תחנות כה רבות, רשימת תחנות זה דבר מבורך. ואל תדאגי, לא היה לנהג "שטחים מתים". מאיפה שהנהג יושב יש לו את כל השדה ראיה שצריך. לנוסע זה לא נראה ככה אבל מניסיון זה נכון. ובנוגע לזה שהוא הרים עליך את הקול. לא יודע. לא הייתי.

Thotwo

New member
סתם שאלה.

לכל דבר יש שני צדדים...
. בכל מקרה, הרבה מאוד מהאנשים בפורום מכירים את הנהג הזה אישית. והוא באמת נהג טוב! ולכן, זכותך להתלונן, כמובן. אבל תמיד יש שני צדדים למטבע. הקו הזה הוא אחד הקווים היותר קשים לנהיגה שיש. עוצר בכל תחנה ותחנה. והנהג מתעייף. אז מה עדיף? לשתות ולהתרענן לרגע (כן, גם באמצע הנהיגה), או להיות רדום ומסוכן הרבה יותר על הכביש? ובנוגע לרשימת התחנות, בגלל שהקו בעל תחנות כה רבות, רשימת תחנות זה דבר מבורך. ואל תדאגי, לא היה לנהג "שטחים מתים". מאיפה שהנהג יושב יש לו את כל השדה ראיה שצריך. לנוסע זה לא נראה ככה אבל מניסיון זה נכון. ובנוגע לזה שהוא הרים עליך את הקול. לא יודע. לא הייתי.
סתם שאלה.
אם סנלדר לא יודע לתקן נעליים אז יתנו לו להיות סנדלר? לא. אותו דבר נהג שלא יכול להישאר עירני במהלך הנסיעה אז שלא יעשה את הנסיעה הזו. וכן. חלק מאד גדול מהנהיגה זה להיות עירני ואחראי.

levikon

New member
זאת בידיוק הנקודה!

סתם שאלה.
אם סנלדר לא יודע לתקן נעליים אז יתנו לו להיות סנדלר? לא. אותו דבר נהג שלא יכול להישאר עירני במהלך הנסיעה אז שלא יעשה את הנסיעה הזו. וכן. חלק מאד גדול מהנהיגה זה להיות עירני ואחראי.
זאת בידיוק הנקודה!
שותים מים כדי להשאר ערני. מה לא מובן בזה? או שהנהג אמור להיות מתוכנת לערנות 12 שעות על הכביש עם צ'יפ מושתל מאחורי האוזן השמאלית?!

Thotwo

New member
אתה מפספס את הנקודה

זאת בידיוק הנקודה!
שותים מים כדי להשאר ערני. מה לא מובן בזה? או שהנהג אמור להיות מתוכנת לערנות 12 שעות על הכביש עם צ'יפ מושתל מאחורי האוזן השמאלית?!
אתה מפספס את הנקודה
ראשית אין נהג בינעירוני שלא מחזיק לידו בקבוק מים ומשהו מתוק. וזה מחזיק אותו. זה לא מצדיק את ההתנהגות ואת התשובה שלו שהיא ביקשה ממנו להנמיך. לא לחינם לימדו אותנו שאוטובוס הוא דבר ציבורי קל וחומר שהנהגים צריכים להיות סופר אדיבים וגם בשעות לחץ ומצוקה כפי שאתה מתאר הוא צריך להישאר אחראי.. יש?

levikon

New member
אז אמרתי.

אתה מפספס את הנקודה
ראשית אין נהג בינעירוני שלא מחזיק לידו בקבוק מים ומשהו מתוק. וזה מחזיק אותו. זה לא מצדיק את ההתנהגות ואת התשובה שלו שהיא ביקשה ממנו להנמיך. לא לחינם לימדו אותנו שאוטובוס הוא דבר ציבורי קל וחומר שהנהגים צריכים להיות סופר אדיבים וגם בשעות לחץ ומצוקה כפי שאתה מתאר הוא צריך להישאר אחראי.. יש?
אז אמרתי.
אני לא יודע מה היה בין הנהג לנוסעת. היא התלוננה על המים שהוא הוציא ושתה במהלך הנסיעה...

Thotwo

New member
עיקר התלונה הייתה על הדרך שהוא ענה

אז אמרתי.
אני לא יודע מה היה בין הנהג לנוסעת. היא התלוננה על המים שהוא הוציא ושתה במהלך הנסיעה...
לה. כשהיא ביקשה ממנו להנמיך. ובד"כ נהגים שותים ישירות מהבקבוק. לא?

levikon

New member
אני לא אגיד למהג איך לשתות את המים

לה. כשהיא ביקשה ממנו להנמיך. ובד"כ נהגים שותים ישירות מהבקבוק. לא?
אני לא אגיד למהג איך לשתות את המים
שלו, נכון?!

ROB האחת

New member
אם לנהג קשה לסוע בקו כלשהו, שיחליף

לכל דבר יש שני צדדים...
אני מכירה הרבה נהגים נחמדים במיוחד באיזור הצפון שם גרתי עד לפני שנתיים. תמיד אדיבים ונחמדים למרות שהנסיעה מצפת לת"א היא ארוכה וקשה! זה שכולם מכירים אותו דרך המחשב, זה עוד לא עושה אותו נחמד במציאות!

levikon

New member
מכירים אותו גם במציאות.

אני מכירה הרבה נהגים נחמדים במיוחד באיזור הצפון שם גרתי עד לפני שנתיים. תמיד אדיבים ונחמדים למרות שהנסיעה מצפת לת"א היא ארוכה וקשה! זה שכולם מכירים אותו דרך המחשב, זה עוד לא עושה אותו נחמד במציאות!
מכירים אותו גם במציאות.
והוא באמת נהג טוב מאוד ובן אדם מאוד נחמד. אבל שוב, זכותך כמובן לעשות מה שאת רואה לנכון...

mister K

New member
בקו 846 באמת יש אחלה נהגים!

בקו 846 באמת יש אחלה נהגים!
גם אני נוסע קבוע בקו ומכיר את הנהגים הקבועים.

euronitzan

New member
ואגב: כמיקל הוא חומר המיוצר באופן

לכל דבר יש שני צדדים...
ואגב: כמיקל הוא חומר המיוצר באופן
מלאכותי בלבד (כמו פלסטיק למשל), מימן וחמצן מצויים בטבע ולכן אינם נחשבים ככימיקלים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה