שלום, אתמול הייתי בפעם הראשונה

hilalev

New member
שלום, אתמול הייתי בפעם הראשונה

בספינינג וכל מה שאני יכולה לומר על השיעור הזה, שארך 50 דקות זה שלא היה לי נוח לרכב על האופניים האלו. איך אנשים אוהבים את זה ? מרוב שהיה לי לא נוח לא הרגשתי את העבודה ברגליים , הרגשתי רק את הכיסא של האופניים...... מה עושים ? איך עושים את זה נכון, בכייף ובלי לסבול? תודה !

shiri 80

New member
בגלל שהכבישונים הולכים לישון מוקדם

אני אענה בקצרה והשטיחונים שיקומו מאוחר יותר יאריכו .... בהתחלה זה ככה , לוקח זמן להתרגל מי יותר ומי פחות ועד אז יש כמה אופציות : 1. כיסוי ג'ל לכיסא - עולה עד 50 שח במכון או במגה ספורט שמים על הכיסא ושישו ושמחו יותר נוח 2. מכנס רכיבה - יש לנייקי ולחברות נוספות . מכנס שיש בו ריפוד מיוחד והוא עדיף על מושב הג'ל (גם יותר יקר ..) 3. פשוט להתרגל קישורים , דוגמאות , תמונות והרחבות אני משאירה לשטיחונים להוסיף מחר כשהם יתעוררו בצהריים &quot
בהצלחה

Tami661

New member
הילה../images/Emo201.gifהכי חשוב, אבל באמת הכיהכי

זה לא להתייאש פעם ראשונה (ולפעמים גם שניה ושלישית) אכן זה כואב שם והרי לך קישור מ"שאלות נפוצות" של הפורום שתדעי שאת לא לבד
בנושא הכיוון והמיקום של המושב, המדריך אמור לעשות את זה למענך בשיעור הראשון ולהסביר לך בשביל הפעמים הבאות, בכל אופן הגובה צריך להיות כזה שכאשר הרגל במצב פשיטה (כף הרגל למטה) הברך לא נעולה וכאשר היא בכיפוף (פדאל בשיא הגובה) הזוית של הברך-ירך היא 90 מעלות. מרחק המושב הוא כזה שיאפשר לך לשבת על עצמות הישיבה (הישבן...) והברכיים לא יתקעו לך בברז ההתנגדות (או הכידון
). ולעניין ה"לא הרגשתי את העבודה ברגליים"... אקח סיכון ואקבע עובדה ש... היום את תרגישי טוב מאוד מה עשו הרגליים שלך אתמול
והעיקר, כאמור, לא להתייאש דוושי והצליחי

hilalev

New member
תודה ../images/Emo140.gif

ובכל זאת לא הרגשתי היום את הרגליים... אולי בגלל שאני יחסית בכושר (עושה הליכה כמעט כל יום) ?

למעלה