שלום! אשמח מאד לקבל המלצה

• פותח הנושא ode
  • פורסם בתאריך

ode

New member
שלום! אשמח מאד לקבל המלצה../images/Emo13.gif

אני רוצה לקנות רכב - תקציב בסביבות ה- 30,000 .צריך להיות עם בגאז' סביר בגודלו (מספיק לעגלת תינוק). חשבתי על יונדאי אקסנט שנת 95-96 , אבל קיבלתי המלצות שליליות על הרכב. מה אתם אומרים? תודה רבה.

שי ז.

New member
יש הרבה אופציות ותלוי בשימוש המיועד

כמה אנשים אמורים ליסוע בו? מה אופי הנסיעות (ארוכות, עליות, עירוניות וכו')? העדפה לגיר רגיל או אוטומטי?

drugstore

New member
שי צודק

בנוסף ישנן מכוניות טובות יותר במחיר זה והאקסנט (בייחוד בשנתונים אלו) אינה נחשבת מלכת האמינות, עם גיר אוטומטי בעייתי.

ode

New member
אנחנו מחפשים רכב עבורי

שישמש בעיקר לנסיעות בעיר- לעבודה , לקחת את הילדה מהגן וכו'. צריך להיות מספיק מרווח בשביל כסא בטיחות לתינוקת מאחור ועגלה בבגאז'. רצוי אוטומט, אבל ממש לא חובה מבחינתי. מה מומלץ?

שי ז.

New member
אוקיי

קודם כל מומלץ רכב 4 או 5 דלתות, לא גדול וחסכוני. אני הייתי הולך על קליאו (גיר רגיל בלבד) או פז'ו 306 (קצת יותר גדול). ניתן גם ללכת על פונטו אבל הבגאז' ממש קטן ולא כל עגלה תיכנס.

ozzlove

New member
אתה מציע לו פונטו במקום יונדאי ?!

מה רע ביונדאי אקסנט !?... אוטו מעולה ! בכלל לא עושה בעיות נסיעות שקטות פשוט תענוג וכיף !... מה כל כך רע באוטו הזה !? אתם מדברים מנסיון !?...... לאמא שלי יש אקסנט והיא מאוד מרוצה ממנה וזה לא שאנחנו עיוורים למכוניות הנוספות שיש בחוץ

OMRI666

New member
נסיעות שקטות../images/Emo35.gif תענוג וכיף../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

אני חושב, שהתבלבלת באוטו.. רק מלשבת בו לא בא לך לנסוע בו (מושבים קשים)! אין בו שום שמץ של כיף וגם לא בידוד רעשים. אוטו קלאסי לשינוע מ-A ו-B + שימושיות יותר גבוהה מרוב הסופר מיני וזהו בערך. אה, וגם לחדשות (פמילי נדמה לי) במרכב 5 ד' יש עיצוב חוץ חמוד. גם להורים שלי לצערי יש אקסידנט כבר 3 שנים בערך(2001), רק שאצלינו זה רכב חברה (נראה לכם שהייתי נותן להם לקנות כזה דבר??) ובימים הקרוב "ישדרגו" לנו לליאנה (איזה כיף לי
). אגב, אבא שלי כבר ביצע את ההזמנה ונקבל אחת בצבע ירוק בקבוק ככל הנראה. נ.ב שכחתי לציין את המזגן של היונדאי, שאפילו באמצע אוגוסט מקפיא לך ת'נשמה!

QueIronia

New member
כל מילה שכתבת נכונה../images/Emo70.gif../images/Emo26.gif

לאמא שלי יש אקסנט שנת 99, והיא פשוט סיוט
היא רצתה לקנות מגאן (היא קנתה משומשת) ואז פתאום אחותה הציעה לה לקנות איזה אקסנט שיש למכירה ליד העבודה שלה. ולחשוב שלנסיעות ארוכות אמא שלי לוקחת את המכונית שלה, כי אבא שלי שונא לנהוג בנסיעות ארוכות... בקיצור, מה שאני רוצה לומר לך: אם תקנה אקסנט תעשה את טעות חייך.

שי ז.

New member
אני מדבר מניסיון

הניסיון שלי הוא עם אקסנט שכורה שפירקה לי את כל הגוף. המצב היה כל כך חמור שבדרך מאשקלון צפונה סטיתי ממסלול הנסיעה המתוכנן רק כדי להיכנס לנתב"ג להחליף רכב. נכון שהפונטו לא עילוי אבל המודל החדש יותר שאתה מקבל עבור הכסף שלך מפצה על האמינות הנמוכה יותר מול היפאניות והאירופאיות המקבילות. אני ממליץ לך ללכת ולבדוק את אוזניך טוב אם אתה חושב שהיונדאי שקטה.

Booly

New member
הנסיון שלי זה מנסיעה לאילת בדבר הזה

הלכה לי הצורה. שלא נדבר על זה שהיא לא ממש מככבת בשקטות ושלא נדבר על כמות הכסף שנשפך במוסכים ובייחוד על כל הפלסטיקים שנשברים. רק לפני שבועיים אני בא להכנס לאוטו של חבר שלי ונשארה לי הידית ביד.

שי ז.

New member
לגבי פלסטיקים גם פיאט לא מצטיינת

אבל המודל החדיש יותר מפצה על זה.

Booly

New member
רק שבפיאת זה זול יותר. אגב

תגיד מה שאתה רוצה אבל בחיים לא שמעתי על מישהו שנשארה לו ידית חיצונית ביד כשהוא בא להכנס לאוטו, ולפיאט אין מחלה של סדקים בדשבורד באוטו בן 8 כמו שכל היונדאי אקסידנט סובלות מהם מהשנתון של 95-96.

שי ז.

New member
אמנם לא בפיאט אבל בלאנצ'יה

נשארתי יותר מפעם אחת עם ידית ביד. ההגינות מחייבת לציין שהיא היתה מסוף שנות השמונים והיתה בת 3 כשזה קרה.

© DrorZi

New member
אם היה לי כוח לעדכן טאג ליין זה היה

הופך לאחד
אוטו מעולה
- קקה של אוטו
נסיעות שקטות
- יש לזה כנראה סיבה, אתה ח-ר-ש תענוג
- אם אתה מזוכיסט יכול להיות. כיף
אם אתה מוצא בזה תענוג אז זה באמת כנראה כיף. ד"א אני מדבר מנסיון.
דרור זי.

Rשף

New member
אם כבר פיג'ו 306 אז כדאי סיטרואן ZX

שתי המכוניות דומות מאד ורוב המכלולים שלהם זהים (מנוע, גיר) אבל מחיר הסיטרואן יהיה תמיד נמוך יותר לדגם דומה. תא המטען מאד גדול (יש לי אחד כזאת
) ומספיק גם לעגלה גדולה. לנסיעות בעיר יספיק מנוע ה 1400 החסכוני, ורצוי לא ללכת על האוטומטי.

שי ז.

New member
צודק. רכב מעולה וזול

בתקציב שלה אולי תיכנס אפילו קסארה.

QueIronia

New member
קסארה שנת 1997 (1400 סמ"ק) תכנס

אבל יש רק ידנית... בכל מקרה, מצטרף להמלצה על ה- ZX
לאמא שלי הייתה כזו, אוטו מעולה, היה לה אותו במשך 8 שנים, וחוץ מטיפולים תקופתיים, האוטו לא ראה מוסך (כן, כן, סיטרואן...). מרווח מאוד וכיף להיות בו.

Rשף

New member
ה ZX והקסארה ידועות באמינות הטובה

אין להן מערכות מתוחכמות ורגישות והאמינות באופן כללי טובה מאוד.

למעלה