שלום, אפשר שאלה?

פקושה

New member
שלום, אפשר שאלה?

אני רוצה לסרוג את הראנר הזה ולא הבנתי את שורה 3, אשמח להסבר וגם מה ההבדל בין העיניים (העיגולים) הגדולים לקטנים תודה מראש לעונות

ש2000

New member
היי פקושה,

אין הבדל בין העיניים הגדולות לקטנות. בשניהם הכוונה לעיני שרשרת. והנה הסבר מילולי לשורה 3 : הדוגמא היא בטכניקת הפילה, הסריגה נעשית בעזרת ריבועים ריקים שמורכבים ב- עמוד 2 עיני שרשרת ועמוד, וריבוע מלא המורכב מ 4 עמודים צמודים. סירגי 5 עיני שרשרת, סירגי עמוד מעל העמוד בשורה 2, 2 עיני שרשרת (יוצאים שני ריבועים ריקים),* 4 עמודים (יוצא ריבוע אחד מלא) , 3 עיני שרשרת, 4 חצאי עמודים, 3 עיני שרשרת (בסיס עלה האננס), 4 עמודים (ריבוע מלא), שלושה ריבועים ריקים , לחזור מה - * מסיימים את השורה עם ריבוע מלא ואחריו 2 ריבועים ריקים. מקווה שתוכלי לעשות שילוב בין התרשים לבין ההסבר המילולי ותצליחי להתקדם עם המפה. בהצלחה

פקושה

New member
תודה רבה, עזרת לי מאד

לא הבנתי בעיקר את הארבע חצי עמוד ואת העיני שרשרת מתחת (עכשיו הבנתי שהעיני שרשרת שייכים לשורה 2) ממש תודה!!!!!

לאה, אפשרי הסבר לגבי הדוגמא משורה 2...../images/Emo131.gif

כן, גם אני די בדילמה לגבי הדוגמא הזו, האם באמת עיני השרשרת שמתחת לחצאי העמודים (הניצבים מתחת לח. עמוד 1 וח. עמוד 4) שייכים לשורה 2 או איך.... - לא בדיוק מובן, אפשרי הסבר לשורה 2 ואז הפאזל יתבהר במקצת....והאם שלושת העיניים במשולש הן עיני פיקוט ? ?.... עכשיו יש 2 סקיצות, מהי הסקיצה מס' 2 בצד ימין ומה משמעותה....האם היא סביב כאימרה ? ? תודה רבה, דבורי

דבורי, עיני השרשרת שייכות לשורה השנייה. אלו

עיני הרווח, עליהן בשורה השלישית -יבואו חצאי העמודים. התרשים השני, הקטן מימין, אכן הוא עבור הגימור - אימרה.

או שזה רק 3 עיני שרשרת וח. עמוד,. ../images/Emo131.gif

כי פיקוט עושים תמיד בסיום נכון ? ?..

אורלי252

New member
טליטל60 טלי ראי מסביב האימרה של השרוולים ו..

לזה קוראים פיקות ויש לזה עוד שם זיזים ..

שרשרת רגילה - לא פיקוט. פיקוט = שרשרת

עיניים שנסגרת לעיגול. מחברים בעין שטוחה את העין האחרונה לראשונה.

למעלה