שלום , אפשר להצטרף

אורנה341

New member
שלום , אפשר להצטרף ../images/Emo13.gif

הי לכולן האם יש מקום גם בשבילי
אני בת 34.5 אחרי הרבה טיפולים. לפני כשנתיים היה הריון שהתסתיים בשבוע 10 ושבוע שעבר התבשרתי שאני בהריון פעם שניה לאחר טיפול ivf . מחר צפויה לעשות אולטרסאונד ראשון, אני כנראה בשבוע 5 . אני חייבת לספר שאני ממש בהלם מההריון , לא מרגישה שמחה , בשבוע האחרון כל הזמן חלומות רעים על ההריון . בכלל ההיתי בטוחה שחלמתי שהתקשרו אלי מהיחידה של הטיפולים לבשר לי ושזה לא קרה במציאות . בעלי הלך וקנה בדיקה ביתית שאני אראה בעיינים שלי שאני בהריון . אני כל הזמן בחרדות מהבדיקה מחר . האם יראו שק הריון ? בטוח לא ימצאו שק , איך אני יעבור את השליש הראשון? איך אני יעבור את השבוע 10 ? . אני חייבת להגיד שכשהייתה ההפלה הראשונה הייתי צעירה יותר ובתחילת הטיפולים . יצאתי מהפלה בתחושה של לא נורא כנראה ההעובר היה פגום ועדיף כך אך ככל שהדרך התארכה גילתי שאני יותר חושבת על ההפלה ותחושת ההחמצה התעצמה עם השנים. איך עוברים את זה מבלי להשתגע? ( וסליחה על החפירה ועל האורך ...)

bubiba2

New member
../images/Emo140.gifבשעה טובה. כל כך מבינה ומזדהה איתך.

אני שבוע 11, המתנתי עד שבוע 7 (הריון ספונטני) שיודיעו לי באם שק ההריון ברחם ויש דופק. לא עמדתי בכך שאגש מוקדם יותר ויראו שק הריון בלבד. כיום, הולכת אחת לשבוע לבצע US ואני עדיין לא מצליחה להיות מאושרת ולזרום עם ההריון בידיעה ברורה (תמימות ההריון ראשון) שיסתיים בידיים מלאות. אחרי אובדן, אני המון בחששות, פחדים שמשהו ישתבש. כבר אין את הבטחון שזה יסתיים בתינוק ולכן במקום מסויים לא מרשה לעצמי לשמוח, להתחבר יותר מדי להריון ובעצם אנחנו ממשיכים את החיים שלנו בצורה מאד שגרתית. בהריון הראשון אמי היתה מתקשרת כל יום לשאול איך אני מרגישה והשיחה במידה רבה היתה סביב ההריון וכיום, שיחת ההריון פחות על הפרק וזה כי אני לא מאפשרת לנהל על כך שיחה. אנחנו זהירים בכל מה שנוגע להריון כגון שאני אעשה פחות מאמץ ולא ארים דברים כבדים אך לא מזכירים את זה בקול רם. בעלי יכול להגיד 'אל תרימי זה כבד' , 'עזבי..אני אעשה את זה...' בעוד שבהריונות קודמים היה אומר 'את בהריון, אל תעשי...' וכיום זהירים אך לא מדברים על ההריון יותר מדי. אם חס וחלילה אם יקרה משהו, זה יכאב פחות? בספק רב אך כיום זו ההתמודדות שלנו, לשוחח כמה שפחות על ההריון. גם המשפחה לא יודעת למעט ההורים שלי וחמי. הגיסים וגיסות שלי- אין להם שמץ של מושג ועד אחרי השקיפות גם לא נספר.

אורנה341

New member
היי תודה על התשובה

אנחנו גם לא מספרים לאף אחד כולל ההורים . אני התעקשתי על זה לפחות עד השבוע ה-13 . שנראה הכל בסדר . טוב לדעת שאני לא לבד באותה סירה .... שיהיה הרבה בהצלחה ומזל טוב גם לך

אניס7

New member
ברוכה הבאה

מאחלת לך שהות ארוכה ועגולה כאן. קחי בחישוב ששבוע חמישי זה מאוד מוקדם ומאוד יכול להיות שלא יראו עדיין כלום באולטרסאונד. אם את מסוגלת, עדיף לחכות עוד שבועיים ולא להיכנס לסרטים ודאגות מיותרים.

אורנה341

New member
הי אניס

אני מטופלת ביחידת הפריון של אסף הרופא . us מחר זה לפי ההנחיה שלהם .

ספרקית

New member
בשעה טובה ../images/Emo24.gif

ההלם והבילבול מובנים לחלוטין. איך עוברים את זה? פשוט לוקחים נשימות עמוקות ועוברים יום אחד בכל פעם. מאחלת לך בדיקה מצוינת מחר והמשך הריון תקין, קליל, בריא ומאושר. ברוכה הבאה

אורנה341

New member
תודה על ברכות ההצטרפות

אני ונשימות ארוכות לא חברים כ"כ טובים
. אבל אני בחלט מבטיחה להשתדל

מקוםבלב

New member
../images/Emo140.gifברוכה הבאה אלינו.

מזל טוב להריון ארוך ובריא. החרדות והחששות מובנים לחלוטין. לצערי אין הרבה מה לעשות מעבר לכך שתנסי להתיידד איתם. אני מקווה שתוכלו לראות משהו באולטראסאונד כי זה עדיין קצת מוקדם. מאחלת שהכל ימשיך הכי טוב שרק ניתן. בהצלחה ותעדכני אותנו. חיבוק

אורנה341

New member
תודה תודה

לשמחתי , ראינו היום שק , כך שאני מניחה שאלו בשורות טובות
. לגבי התיידודות עם החרדות . זה דווקא הקטע הקל .. אבל לפעלמים יש להם נטייה להשתלט ....

ברוכה הבאה...../images/Emo140.gif

וממש לא חפרת...כנראה לא ראית חפירות אמיתיות
ברור שזה צפחיד ומלחיץ וקשה להאמין שנצליח להגיע לנקודה בה הופסק ההריון הקודם (שלא לדבר על הנקודה האחרונה-שבוע 40) אני הצבתי לעצמי כל פעם יעד נוסף (הריון בתשלומים
) ולאט לאט התקדמתי עם ההריון והחששות השתדלתי להיות עסוקה בעוד דברים ומה שהכי עזר (ועל שמו קראתי לאורי במהלך ההריון שוקו) , היה פרוסת נוטלה בכל בוקר בשליש הראשון שהיה נוראי עם כל הבחילות,הצרבות וההקאות מאחלת לך לכבוד השנה החדשה שהכל יעבור בקלות,משעמם ועגול ובכל מקרה,אנחנו כאן

אורנה341

New member
הי נועה

תודה על העידוד . איך עברת את הבחילות ? גם בהריון הקודם וגם בנוכחי אני מרגישה ממש מגעיל . יש איזה טיפ מנצח?

תחפשי סבתא פולנייה

ותאכלי את האוכל שלה
הורדתי את כל התבלינים (מלבד מלח) לא אכלתי דברים מטוגנים וכבדים מדי לעיכול זה כבר הוריד את הבחילות משמעותית בחודש הראשון אכלתי רק דברים יבשים,אורז,תפו"א,צנימים... התרחקתי מקפה כמו מאש (רק הריח הרג אותי) ארטיק קרח ומים קרים המליצו לי על ג'ינג'ר לוקחים חתיכה ומרתיחים במים עם דבש ושותים (לא ניסיתי,כך שאני לא יודעת אם זה עוזר) אם אני אצליח להיזכר בעוד משהו...מבטיחה לכתוב לך (הטמטמת הרגה לי את המוח
)

דנד1

New member
מצטרפת לטיפים

יש תוסף מזון שנקרא גינג'רול שעזר לי..לקחתי אותו רק כשממש ממש היה צורך וזה עזר...מזל טוב!!! ובהצלחה...

אניס7

New member
לי כלום לא עזר

אני כבר מתחילה חודש שישי והבחילות וההקאות עדיין איתי. כך זה היה לי גם בהריון התקין הקודם שלי אז אין לי ציפיות לשינוי. אני התנחמתי בכך שפסיכולוגית זה עזר לי ״להרגיש בהריון״ בשלבים שבהם חשתי פקפוק יומיומי לגבי אם ההריון עוד קיים. באיזשהו אופן מעוות זה כאילו ״הוכיח״ את קיומו ותקינותו. מאחר ואני כבר חשה בעיטות ותנועות עכשיו, מקווה שזה יירגע בקרוב.

נולי 2

New member
רק מיץ לימון לבחילות

הריון קודם הדבר היחיד שעזר לי היה מיץ לימון סחוט טרי החזקנו כמויות אדירות של לימון בבית ובעלי היה כל פעם רץ וסוחט לי לימון (למזלי היו לי בחילות בוקר רק בלילה אז תמיד הוא היה באזור לפנק אותי ולסחוט לי , לבד לא הייתי עומדת בזה) המון מזל טוב!

אורנה341

New member
תודה בנות

תוך יומיים זרקתי את הקפה . על בשר אין מה לדבר ואני בהחלט מריחה את כל החביתות שהשכנים עושים ואני עוד גרה בקומה 6 ויש רווחים די גדולים בין הבניינים . קיבלתי מהרופא המלצה לכמוסות ג'יגנר , אבל זה עשה לי רע . אני אנסה את הלימון וגםאת הג'יג'נר הטרי נראה איך זה ילך ...... חג שמח . נראה איך נעבור את הארוחת חג מחר

למעלה