שלום אנשים!!

morani20

New member
שלום אנשים!!

אני חדשה פה ורציתי לשתף אותכם וגם לבקש עזרה. יש לי חבר כבר שנה וחצי והכל בינינו היה ממש מצוין. הוא אוהב אותי וגם אני אותו. אתמול כשחזרתי מהבסיס קבענו שבערב נצא והוא הציע לי פתאום שניפגש כבר בעיר באיזה מועדון. לא הבנתי למה כי כשאנחנו יוצאים, תמיד אנחנו נפגשים לפני זה. אבל הסכמתי. כשהגעתי לאותו מועדון ונכנסתי לא ראיתי אותו בהתחלה. אבל אז הוא נכנס עם ידידה שלו (מישהי שהייתי בטוחה שאין משהו ביניהם). הם באו לאיפה שאני ישבתי, אמרו לי שלום. הוא אמר לי שלום כאילו אני דודה שלו (בלי נשיקה ובלי כלום). אז שתינו קצת והרגשתי נורא לא שייכת. ואז הוא שאל אם אני רוצה לרקוד, אני כמובן הסכמתי ואז הוא לקח את הידידה שלו ביד אחת ואותי ביד שניה והלכנו לרקוד. בהמשך הערב הרגשתי שהוא תיקשר איתה יותר מאשר איתי. אז התעצבנתי ויצאתי. הוא יצא אחרי ושאל מה קרה, אמרתי לו, אז הוא אמר שאם אני לא רוצה להיכנס אז לא צריך, והלך. ככה סתם.. הלך לו! ומאז אתמול בערב יותר לא שמעתי אותו ואני מעוצבנת ממש! עזרו לי או שאני אתפוצץ עוד שניה. שנה וחצי!!!!!!!!!!! והכל הלך לפח!!!!!!!!!!!

מה????

הייתי מחטיפה לו מכות! יש לי חבר שנתיים ובחיים אני לא אתן לו להתייחס אליי ככה את צריכה להיות עכשיו קשוחה איתו לא לוותר לו אל תתקשרי אליו עד שהוא לא ידבר איתך זה נשמע כאילו הוא רוצה לנקום בך או להיפרד והוא עושה את זה ממש גרוע

playgirl live

New member
מורני..

קודם כל קחי נשימה ארוכה ותירגעי. ועכשיו תחשבי מה בא לך לעשות.. היחס של החבר שלך כמו שתיארת.. את חושבת שהוא נוקם בך על משהו? אולי הוא מרגיש שאת תלותית מדי? אולי הוא סתם רצה להשתחרר בערב יום שישי עם ידידה? זה לא בהכרח אומר שהיה משהו.. אבל אם את חושדת שכן, לכי עם האינסטינקט שלך. אל תתקשרי יותר היום, חכי שהוא יצור קשר. אם לא תקבלי יחס עוד יום- יומיים לכי אליו ותגידי לו בדיוק מה שאת מרגישה!! אבל אל תכפי את עצמך עליו! כי זה סתם מבריח בנים וזה בדוק. דברי ברוגע, אל תראי שלא תוכלי לחיות בלעדיו, תוכיחי לו שהוא זה שעשה את הטעות ושהוא הפסיד. אולי קרה משהו ואתם פשוט צריכים לדבר על זה.. אולי הכל יסתדר מעצמו.. אבל אם נפגעת וההתנהגות המניאקית הזאת הפריעה לך והוא ידע על כך ולא יעשה שומדבר כדי להסביר לך מה פשר העניין - הצעה שלי - זרקי אותו לעזעזל ואל תבזבזי עליו דמעות כי.. נאמר כבר הרבה פעמים.. מי ששווה את הדמעות שלך לא יגרום לך לבכות. בהצלחה ותעדכני אותי!

elena302

New member
אחלה חתימה יש לך!

קודם כל, רציתי להגיד שחבר שעושה דבר כזה אחרי שנה וחצי לא שווה את העצבים. אבל עדיין, חבל על השנה וחצי שביזבזת עליו. יכול להיות שיש פה משהו שאת לא יודעת ושאת צריכה לדבר איתו על זה. תני לו מרווח של יום יומיים ואז (בפעם הבאה שתצאי הביתה) תתקשרי אליו ותיפגשי ותנסי לברר למה הוא מתנהג ככה ולפי זה תחליטי מה לעשות. שיהיה לך ולכולם שבת שלום ושבוע טוב!

refael ruso

New member
אני מקווה שאני קולע

את מכירה את המשפט.. הוא לא יודע מה יש לו ביד עד שזה חסר לו? אחרי שנה וחצי של קשר אנשים נוטים להכנס קצת לשאננות, חבר שלך יודע שהוא יכול לעשות כל מה שבא לו ואת עדיין תעמדי לצידו בטוב וברע, במיוחד כשהוא יודע שאת אוהבת ומפרגנת לו כל יום. לכן הוא מאבד לפעמים את הצפון ושוכח שאת הדבר החשוב ביותר שיש לו. אין לך סיבה לכעוס עדיין מכיוון שהוא לא יודע שהוא עשה משהו לא טוב. ולכן את צריכה להזכיר לו שאם הוא ימשיך לפזול למקומות אחרים את פשוט תלכי בלי בעיות ותעזבי אותו לבד עם הידידות. אני חייב להזכיר לך שאלו השנים היפות ביותר שלך ואת חייבת להנות מהם כמה שיותר, את תזרקי את הקנאה שלך לצד כי היא רק תזיק לך, ותתחילי לחנך את חבר שלך!

refael ruso

New member
עוד משהו, הפעם בקשר לתגובות

יש כאן כמה תגובות לא כל כך במקום, ואני חייב להגיב יכול להיות שחבר שלך משחק איתך משחקים, ויכול להיות שהוא פשוט לא מבין מה הוא עושה. בכל מקרה, אני נגד כל המשחקים האלו, זה בכלל לא במקום ולא יאה לבחורה בוגרת בת 20 "את צריכה להיות עכשיו קשוחה איתו לא לוותר לו אל תתקשרי אליו" "אל תתקשרי יותר היום, חכי שהוא יצור קשר" זה הכל בולשיט, זה נקרא עידוד? זה קורה בכל קשר נורמלי אחרי תקופה ארוכה ביחד. כנסי איתו לשיחה ותבהירו את העניינים, אני בטוח שהכל יהיה בסדר זאת לא סיבה להפרד ולא סיבה לא להתקשר אליו עכשיו. דרך אגב.. ברוכה הבאה לפורום

mishimishimishi

New member
את שרוטה או מה

אני לא מאמין עליך גם פה את כותבת ? זה בולשיט אני לא קונה את חושבת שיעזור לך אפחד פה לא מכיר אותך אולי תלכי לצעוק את זה בשכונה למה לא שמעי לי אין לי כוח וגם לחבר שלך כבר נגמר תתבגרי את סתם מנפחת את העניינים ומשתפת את כל העולם בשטויות שלכם (שלכ יותר נכון) ותפסיקי להתקשר אליי בבכי אני לא יודע איך אני יוכל לעזוא לך אבל רועי יחטוף קריזה אז תרגיעי ונדבר אחרכך ותרגיעו פה אם התגובות המעפנות שלכם מהסיבה הפשותה שאתם לא יודעים שמעתם רק צד אחד אז תרגיעו גם אתם מורן בואי לאייסי למה זה לא הולך ככה

למעלה