שלום אנשים

שלום אנשים

אני דודי ויש לי בעיה.. אומרים שאני דומה לאבנר מלחיי האהבה (הצילו!) אני מצרף תמונה ואני רוצה שרשור עצות איך לא להראות כמו אבנר תודה מראש

your engel

New member
הצילוווווווווווווווווו

אתה באמת דומה לו באופן מטורף.... עצות....אין לי... אבל אני אישית אוהבת איך שאבנר נראה...רק שישתוק כי הוא מדבר כמו אוטיסטיס ורק כדאי שתדע שאבנר הזה...הוא עומר ברנע (נראה לי שככה קוראים לו) והו מבין הדוגמנים החמים בארץ ובארצות הברית... שירן

את צודקת.....

זה גם מה שחברות שלי אומרות כל הזמן.... שכשרואים אותו הוא נראה טוב וכל זה אבל כל זה עד לרגע שהוא פותח את הפה... הוא הורס הכל... וחוץ מזה שהוא לא יודע לשחק בגרוש... חוץ מפוזות למצלמה הוא לא יודע לעשות כלום.... זה נראה ככה... רעות

עדי 13

New member
אוקיי אז ככה...

1) דבר ראשון, נא להפטר מהזקן! זה עושה אותך כל כך אבנרי כזה...רע רע רע!!! 2) או שתאריך שיער, או שתסתפר, אבל אל תשאר עם תספורת אבנרית! לא לא לא!!! 3) אל תעיז להצטלם עם הראש ככה על הצד! זה עושה אותך יותר אבנרי... חחח טוב אניוואי אתה חתיך רצחחחחחחחחח!!!

עדי 13

New member
אוי ואבוי אני נשמעת מוגבלת

בהודעה הקודמת נא לא להתייחס...

חחחחחחחח מה המצב דודי....?

זה בסדר אני אוהבת את הסגנון שלך... תשאר איך שאתה... אתה נראה טוב ככה... רעות

תודה לכולכם על העצות

טוב דבר אחד אני יודע..שאני שחקן טוב..בלי להשתחצן לאחר כמה שנים טובות בתלמה ילין..לא מתקבלים סתאם.. תודה לכולכם על העצות!

red hot

New member
יוווווווו איזה דימיון...

אתה כל כך דומה לו... הדבר היחידי שאתה יכול לעשות זה להסתפר... וחוץ מזה למה אתה לא להראות כמו אבנר... הוא דוגמן מאוד מתליח וכולם חושבים שהוא כוסון

ALmost Happy

New member
Give me a break...

יווו איזה מסכן...אתה דומה לעומר ברנע! איך אתה מצליח לחיות ככה?? קודם כל , אתם לא כל כך דומים בכל אופן לא בקטע שמישהו יבוא אלייך ברחוב ויגיד "היי הנה אבנר מלחיי האהבה.." דבר שני, אתה נראה טוב ככה! אז למה לשנות... לדעתי, סתם באת לפה כדי לחפש מחמאות אבל זאת דעתי ואם לא- אל תיקח את זה קשה, זה יעבור....חח :)

אם היית מכירה אותי

לא היית אומרת את זה אני לא בנאדם שאוהב לקבל מחמאות אני באמת גם רוצה לרענן משהו לשנות.. אינ לא רוצה להזכיר אותו...אני שונא להיות דומה או להזכיר מישהו

זה לא קשור

יופי זה עניין של טעם.. אני פשוט לא רוצה להזכיר אותו בלי לותר על השיק

unbeaten

New member
או קיי...

דבר ראשון אני ממש ממש ממש שונאת את עומר ברנע, לא בגלל המראה, בגלל המבט המתלהב והשחצן שלו, ולדעתי מבט עושה את האדם. אז אם לך את המבט הזה, הכל סבבות ואל תעשה שום דבר בשביל לשנות את עצמך כי אתה נראה טוב ככה. ובקשר למשחק שלו הוא מ א ו ד גרוע וכיף לך שלמדת/עדיין לומד בתלמה ילין, גם אני רציתי לנסות להתקבל לשם אבל זה רחוק לי, אז הסתפקתי במגמה של הבית ספר שלי שהיא דרך אגב מאוד טובה. גו תאטרון שז"ר!

shiraz2

New member
קודם כל..

אתה ממש שווה... אז מה זה משנה אם אתה דומה לאבנר או לא? למרות שאתה הרבה יותר שווה ממנו.... אני לא מציעה לך לשנות את המראה שלך בגלל שאנשים אומרים.. תעשה מה שטוב בשבילך ותשים זין על כל העולם...
עוד נדבר....

NasTy GirL

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo108.gif

ולי יש את החולצה הזו...
מיכי, אני רואה שהצטרפת לקהילת האופנתיים והחמוטים
חוצמזה שאתה חתיך אז...אה...מה הבעייה?

dark eyes

New member
למה

מחקת את מה שבצד של התמונה????? מי זה???? אני מנחש אבא או אמא או בתם איזה אקסית

למעלה