שלום אנשים

BLUE SKY

איפה אתה? אתה חסר כאן , להשלמת הצבע הכחול הזה. אוףףףףףףףףף, נהיה לי ממש כחול בעיניים, רואה רק כחול וכחול מסביבי, חשה טובעת מעמקי הים הכחול, הזורם, מרחפת בשמיים הכחולים הממלאים אותי בתקווה, אוהבת....באהבה כחולה, וממלאה. אבל........... רוצה קצת צבעים מגוונים לשם שינוי. תנו לנו קצת צבע אדום , של להבת האש היוקדת- רדרדדדדדדדדדדד, אייךָּ ? ותוספת של צבע ירוק -
- כדי שארגיש קצת על האדמה (דשא). ואולי בקיצור סתם נוסיף קשת של צבעים (במסע), ואז ממש יהיה כאן ממש נעים.
יודעת לגעת, מזמינה מבלו שיר עתיר צבעים.

לאאאאאאאאאאאא

רציתי ממך רק אדום, לא רציתי כעסן כתום, עם פרצוף כועס, הוא ממש שובר לי את הלב. אולי תמחק את השורה הרביעית???? רוצה רק אדום אוהב, מנשק ופורח!!!

שלום לך בלו 33../images/Emo13.gif

ברוך הבא בצל קורתנו בוא שב כאן על הספסל נחלוק עמך את צרותינו נעשה גם שטויות נצחק ובכלל. מקווה שתרגיש כאן איתנו בנוח. תשפוך את הלב תנקה הנשמה. אל תעשה שום דבר בכוח. ואם תרצה גם יש הדגמה. האנשים מסביב נורא חביבים מעניקים לכולם חיבוק ונשיקה אז מה אם לפעמים קורה שרבים. אחר כך מחלקים דברי מתיקה... למרות המריבות ולמרות הכאב האמן לי שווה להיות כאן חבר בטוב וברע איתך נסתובב על הכל ניתגבר ובסוף ניתמכר אז ברוך אתה בצל קורתנו הנה אתה ממוקם בספסל חולקים עמך את צרותינו עושים שטויות צוחקים... ובכלל. תגיד ברוך הבא כבר אמרתי לך????

לך אוהב,, אפשר שאלה?

אני חדשה פה, ולמה למההההההההההההההה אני גם לא קיבלתי כזאת קבלת פנים מימך קבלת פנים מתוקה שכזאת. (נו טוב אני מקנאה ,)קצת
אהבתי את המילים, מלאכית כחולה

אההההמממ.. ../images/Emo5.gif

אולי זה בגלל שהכניסו אותך בדלת האחורית???? ואוליי בגלל ש... ש... לא צעקת שלווווום לכוווולם
איך שנכנסת.... ו... ו... ו... אוליי
אוליי בכלל אני אשם??? מצטער
ממש ללא כוונה.... אז במיוחד בשבילך אחרוז חרוז לכבוד בואך לפורום "תפוז". ברוכה תהיי בצל הקורה הגעת בדיוק בשיא המדורה. היו מריבות וגם צעקות היו שבשקט הזילו דמעות. אולי בשל כך לא ברכתיך כאן בשיר מכה על החטא בניסוח מהיר. ברוכה את עימנו שמחים לארחך אך לא תפקידי הוא... תמיד לברך. אז אף על פי כן ולמרות הכל קבלי ברכתי עם חיבוק גדול. ושוב לך אומר ברוכה הבאה. מקווה שתוסיפי כאן רק אהבה. ים של נשיקות שלוחות לך כחלחלה....

אני מתרגשת,../images/Emo9.gif

במיוחד בשבילי???? שיר??? לא יכולתי לצפות למשהו טוב יותר. תודה תודה תודה תודה דברים טובים באים בהפתעה
אז הנה אנייייייייייייייייייייייייי וגם נשיקות? זהו אני לא עומדת בזה, אני נמסה. מלאכית כחולה

../images/Emo8.gif אופסססס.

רק בגלל שאת לא עומדת בזה אני אפסיק (מתוך רחמים...) ולא להתמוסס כך בפרהסייה ... מי ינגב מי???
את צריכה

שום אופסססססססססס

דיייייייייייייי תמשיך
לא שולטת בהתמוססות שלי, זה בלתי ניתן לשליטה. כן צריכה עזרה ראשונה, מי יבוא לעזור לי מי?:????

למעלה