שלום אנשים

...Blue

New member
blue...תתקרב רגע..../images/Emo3.gif

ראשית אברכך על הימצאותך כאן, בפורום.. שנית..קשה לי שלא להתעלם מהכינוי שבחרת לך (כמו שאתה רואה תאום הניק שלי..
) והספרות ליד..נו שויין..הגיל שלי מה לעשות..
אז דע לך ידידי שהניק שלך מחייב ודיר בלק לזייף שמעת??? חחחחחחח
ברוך הבא..

blue33

New member
אופסססס..... בחיי שלא התכוונתי../images/Emo5.gif

איפה התחבאת ??? ואני חשבתי להיות מיוחד... מבטיח להשתדל אחי

...Blue

New member
זה בסדר אחי לניק..../images/Emo45.gif

אתה מייצג את כיוון המחשבה.. אני מייצג את הצבע..

אהמ אהמממממממ אני גם כחולה

אבל עוברת אתכם, אני גם בצבע, גם במחשבה, גם במעשים, וגם בראש, וגם כחול אחלה צבע בחיי

...Blue

New member
כ ח ו ל...

Blue sea מרחב בלתי נדלה של אופק מתגלה, משחק של מים בצבע השמיים.. מחשבות נוגות טובעות, תקוות גדולות מתגלות.. מים מלטפים במגע רך ואת איתי.... זה רומנטי כל כך.. Blue tears טיפה ועוד טיפה מעיניים עצובות, מליחות העוטפת אכזבות.. התקווה נשטפת במפל הדמעה ואת מבינה, אותה דמעה כחולה משתקפת מעינייך... אך בעצם היא משקפת את חייך.. Blue sky מבט מופנה אל השמים הצבועים בכחול, תפאורה מושלמת , חיבור של ויזואליות מציאותית עם פנטזיה דמיונית, הרגשה של מרחב אין סופי, אובדן מימד הזמן, ההווה הוא העתיד של העבר וכל השאר, בתוך גשמיות הגוף נשאר.. נסיקה, המראה, חיבור של שניים העושים אהבה תחת כיפת השמיים.. Blue moon משקיף מעל עלייך, עליו ובכלל מעין מציצן.. אך במחזוריותו של הזמן הוא נשאר מעל, לא שותף לחוויה שנקראת אהבה.. ירח כחול, מוזה לילית, כוכבים מוזהבים מאירים על זוגות אוהבים.. Blue love מעטה אשליה, חיבור של מילה למילה ללא משמעות.. הרי אהבה כחולה לא קיימת במציאות אך כך גם לא ירח, לא ים ולא דמעות, כולם בעצם פרי דמיון עטוף אשליות.. ובכל זאת הכחול הוא לא רק צבע שנצבע במכחול הכחול הוא הכול במרקם צבעוני המעלים את האפור והשחור בדמיוני..

כחול הצבע השולט

שולט למעלה, שולט למטה, שולט באוויר, באדמה,ובנפש. כחול על כל גווניו. היצר, המילה, המעשה. כחול זה לא רק צבע, זאת אישיות. מלאכית כחולה

ממש הצפה של

כחול. אני רק צופה לא ותיק. יומיים לקח לי להתאושש מהצעקות, הבכיות, התחינות והחרמות, ההתפטרויות והחזרות. בסוף החלטתי לטבול רק את קצה האצבע במים. אז נו, נרגעו הרוחות? אם מותר להוסיף חמישה גרוש לקופה ולאמר ש: הגבורה האמיתית זו הסובלנות לקבל גם את מי שאתה ממש לא יכול לסבול. אבל זו סתם הגדרה כללית כזו, ובטוח שיש לחלק מכם תשובה ספציפית יותר, למה להחרים מישהו זה מוצדק. נו, מילא, מישהו ראה פה אולי מישהי שאני מחפש?

blue33

New member
תגיד אחי אתה רציני../images/Emo35.gif../images/Emo178.gif

נראה לך שאני יכול אפילו להתקרב לפיוטיות הזו??? כולה רציתי קצת מקום לטוסיק ואיך הסתבכתי.... blue sea, blue tears, blue sky.... וואלאק אני כולה ...blue33 לא סקיי ולא נעליים ואתה עוד רוצה שאני לא אבייש את הניק שלנו?? אני מחליף לאוראנג´12 או אולי אפילו לפינק42...... אוףףףףףףףףף איזו תחרות תקע לי זה
עכשיו ברצינות...
בוא קח
קח לך את ה
למה אני לא יכול עליך.... blue moon זה גלידות לא??

רגע רגע רגע רגע רגע רגע רגע

כחול כן כן אתה עם הטוסיק, לכל אחד יש את הייחוד שלו, לו יש את הפיוט, ולך את הישבן. תיזהר להחליף את הכינוי

blue33

New member
../images/Emo3.gif נה נה בננה....../images/Emo3.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

princess lis

New member
blue33 - איזה משחק שחקת אתמול../images/Emo35.gif

מעניין איזה כחול יענה ראשון

למעלה