שלום אנשים, חדש בפורום וצריך עזרה גם :)

oren669

New member
שלום אנשים, חדש בפורום וצריך עזרה גם :)

דבר ראשון, אני אורן נעים להכיר. חולה על אליס אין צ'יינס כבר כמעט שנתיים (אני בן 17). אני מאזור ירושלים, ויש לי להקה, אני הסולן (מתימר להגיע בקושי לברכיים של ליין חח ) ואני מתכנן גם לשים שירים של אליס ב"פלייליסט" שלנו מה שנקרא, אם יש לכם הצעות לשיר מקורי וממש חזק שלהם, תציעו כאן, אבל העדפה לשיר פחות או יותר מוכר יחסית. דבר שני, הייתי מת לדעת איפה יש חולצות של אליס באזור ירושלים, או בתחנה מרכזית ת"א, כי חיפשתי באזור , מצאתי חנות אחת ויש שם רק חולצות של להקות אמו מעפנות של פריקים רוסים, ושל מטאליקה מיידן ודומים להם. והייתי רוצה שתראו את ההופעה הזאת של would :

oren669

New member
המשך להודעה

הנה הופעה חיה של would מ- 1993 , ביצוע מעולה: http://www.youtube.com/watch?v=Rs6RefV1td4&NR=1 דרך אגב, אי אפשר לערוך פה הודעות חח?

Aline In Chains

New member
ברוך הבא אורן../images/Emo13.gif

חולצות של אליס לא ראיתי בארץ , אבל בת"א אתה יכול ללכת ולהדפיס תמונה שלהם על איזה חולצה שאתה רוצה, זה עולה 40 לדעתי.. (החנות בסביבה של מטאלשופ נראה לי) השתלבות נעימה וזה:) אלין.

Kneeling Roses

New member
../images/Emo15.gifברוך הבא../images/Emo9.gif

כמו שאלין אמרה, לא נראה לי שניתן להשיג חולצות של אליס בארץ ולא, אי אפשר לערוך כאן הודעות

everynormal

New member
שלום אורן וברוך הבא!

אני מחפשת חולצות של אליס כבר שנתיים ולא מצאתי בשומקום, אבל בחנות מטאל בדיזינגוף סנטר בשער6 בת''א, אמרו לי שאפשר להזמין חולצה של אליס (זה עולה 120 ש''ח) אם אתה לא מעוניין להזמין, אז כמו שאמרו פה, אפשרי לקנות חולצה ולהדפיס עליה, אני בטוחה שיש חולצות של אליס השאלה היא איפה ובקשר לשירים שאתה רוצה להכניס לפלייליסט, אני ממליצה לך על שירים מהאלבום פייסליפט מיכוון שהשירים שמה חזקים מאוד והיכולת הווקאלית של ליין מודגשת שם וההופעה של ווד מצויינת =]

oren669

New member
מאכזב לשמוע

איך זה שאין??.. בכל זאת להקה יחסית מפורסמת... מישהו יכול לעזור? אולי יש חנות או משהו? בכל מקרה גם אני חשבתי לעשות מ- facelift , אולי את we die young , it aint like that ... או man in the box...

nothingman1

New member
יש מצב שתוך 3 שבועות תוכלו להכין כמה שירים של

אליס ולהופיע איתם? הלהקה שלי ואני די נואשים... אנחנו מנגנים פרל ג'אם וסגרנו על הופעה עם מועדון הקולטורה ואנחנו מחפשים שותפים לערב, כאלה שינגנו קאברים ללהקת גראנג' אחרת הסתמכנו על להקה אחת וזה לא מסתדר להם... אם כן, שלח לי מסר

oren669

New member
אני לא מאמין שאספיק בשלוש שבועות

פעם ראשונה שלי איתם, והאמת יקח להם זמן להיסגר על השירים שלהם, אני האמת יודע לנגן כמעט את כל השירים של אליס, אני מנגן בעצמי 4 שנים כמעט על גיטרה, אבל אני במקרה הזה סולן. אני מאמין שלא נספיק בשלושה שבועות, אבל אם אתה יכול לדחות את זה כבר נהיה בקשר. דבר שני, אולי אז אתם יודעים איפה אפשר להשיג , אם כבר אין של אליס לצערי הרב, חולצות של muse ??

everynormal

New member
של מיוז נראהלי יותר קל להשיג

בת''א אני מאמינה, בחנויות מטאל למיניהן

shula 1 6

New member
ברוך הבא! ../images/Emo24.gif

אני שלומית,16 מליד מודיעין
וגם מחפשת חולצה של אליס

Girl In The Box

New member
ברוך הבא!:]]

בקשר לחולצות לא נראה לי אפשר השיג בארץ ולשירים להופעה אני ממליצה לך על man in the box ובכלל שירים מפייסליפט

למעלה