שלום אנשיייייים!

Stillwater

New member
שלום אנשיייייים!

אז ככה אני חדשה כאן (בטח שמתם לב) קוראים לי ענת או פני ליין או סילווטר או יצורית קטנה ומכוערת, אך שבא לכם. אני אוהבת סיקסטיז על כל גווניו וזה לא מתבטא רק במוסיקה. גם את הסבנטיז-חוץ מהדיסקו, שונאת דיסקו ולהקות כמו אבבא-הם אחת מאבני היסוד של להקות הבנים/בנות. אני אוהבת גם גראנג´ (תוכלו למצוא אותי גם בפורום נירונה ומידי פעם בפורום גראנג´) אני ממרכז הארץ. וזהו, אני בטח כבר לא מעניינת אותכם! נעים להכיר!

ruthyanat

New member
WELCOME

אני רותי:) ואני מדברת לרוב על קווין,פרדי מרקורי ואולי ביטלז אם יש לי משהו חשוב להגיד (ואין..)

xflil

New member
ברוכה הבאה לפרומינו הנחמד ../images/Emo13.gif

את תהני פה!
מתן

matanbu

New member
היי לכולם!! גם אני חדשה!!

אני מתן אני אהיה בת 16 בינואר, אני מאילת, שומעת הכל (שזה הכל על כל גווניו), ובגלל שאני בפורום הזה אציין שאני אוהבת במיוחד את קווין... שהם פשוט ע-נ-ק-י-י-ם. וכמובן שפינק פלויד, זפלין, כו´ וכו´, אבל באמת שאין לי סגנון מועדף תמידית. בקיצור - רק היום נכנסתי לפה והחלטתי שאני אוהבת אז נתקעתם איתי מעכשיו
אבל אל תדאגו אני אשתדל לא לכתוב הרבה (או לא לכתוב יותר מדי לפחות)... יוםטופ לכולם, PEACE LOVE AND HARMONY ...

ganooov

New member
ברוכות הבאות! ../images/Emo13.gif

ועכשיו יש לנו כאן לפחות 2 מתן, אז כשאני אדבר עליך אני אשתמש בניק שלך
. בקיצור - תקראו את הודעת המנהל, תצביעו לסקרים (גם לאלה שבארכיון), ותהנו. אתן תהנו כאן כל עוד לא תגידו מילה רעה על דייר סטרייטס או על מארק קנופפלר
. שיהיו לכולנו חיים נעימים!

Johnny the Doe

New member
אז איך זה אני עדיין פה../images/Emo35.gif

הרי אני מנצל כל הזדמנות כדי לרדת על מרק נופלר (לא קנופפלר, זה נשמע כמו קניידעלך). איך זה אתה עדיין משאיר אותי? ועוד אני מעיז להצביע לפניך בסקר אז בכלל...

ganooov

New member
אפס! ../images/Emo13.gif

הזהר לך ושמור נפשך פן אחסום אותך! אתה תיאלץ לשמור על פיך! ואני אתחיל להפנות למאמר שלי, אז תיזהר!

ruthyanat

New member
הייייייייי

שלחי כמה הודעות שבא לך:) Queen will rule this forum eventually!!!!

למעלה