שלום. אני שואלת בשביל

שלום. אני שואלת בשביל

קרובה שלי.

היא צריכה טיפולי שיניים והלכה למרפאה כדי לעשות בדיקה ולקבל הצעת מחיר.
עשו לה צילום פנורמי ונתנו הצעת מחיר.
היא צריכה לעשות גם שתלים.
אתה חושב שזה בסדר? כלומר, מספיק? רק צילום?
1 - קראתי פה באחת מהתשובות שנתת על הדמייה ובדיקת הלסת וחלל הפה. למה כוונתך? אפשר לפרט קצת?

2 - האם חובה לדרוש את הדברים האלה לפני התחלת הטיפול?

3 - אני מבינה שצריך לשאול לגבי סוג השתלים, יש עוד משהו שצריך לשאול?

4 - הבעיה, עד כמה שאני מבינה, היא בכמה שיניים בחצי מהלסת העליונה, (צורת ריש). כמה שתלים במקסימום אפשר לשים? כי היא אמרה חמש, וזה נראה לי ממש מוגזם.

תודה.

תשובות - השתלות שיניים בחצי לסת

שלום,
הרי לך התשובות לשאלותייך עבור קרובתך:
1. בדיקה ותוכנית טיפול חייבת לכלול הן בדיקה קלינית והן בדיקה רנטגנית. לצורך תכנון שתלים ברוב המקרים יש צורך בצילום ct תלת מימדי. תוכנית טיפול ללא בדיקה קלינית אינה סבירה.
2. ניתן לבצע תכנון ממוחשב והדמיה של תוכנית הטיפול. חשוב שהלקוח יבין מה התוכנית לביצוע בפיו
3. כדאי לוודא שפרט לשתלים ייחודיים הרופא משתמש במבני טיטניום מקוריים תואמים לשתלים, וכדאי לברר מה סוג הכתרים - עם/ללא מתכת
4. 5 שתלים למחצית לסת נשמע הרבה.
אם במקרה של קרובתך יש צורך לבצע שיקום פה בלסת העליונה (צורת ריש), הרי שניתן לעשות זאת על כמות פחות של שתלים. כיום ניתן להרכיב מערכת שיניים שלמה ובריאה על גבי 4 שתלים בלסת שלמה. האם קרובתך ביקרה אצל רופא השיניים והוא הציג בפניה את כל האפשרויות? האם דיבר על שיטת השתלות שיניים ביום אחד - אול און 4?

קודם כל,

תודה רבה על התשובה, וסליחה על האיחור בתגובה שלי.

בגדול, הקרובה שלי עברה בדיקה וגם צילום פנורמי.
לא היתה שם הדמייה.
שתינו לא מבינות הרבה בנושא, והיא עוד לא קראה את התשובה פה, נראה לי שהיא עוד מתבלבלת בין כתרים לשתלים.
הנושא של טיפול ביום אחד כן עלה, רק לא נקרא בשם, כמו פה.
העלות של זה, כך נאמר, (הרדמה), 1,800 שקלים לשעה. היא פוחדת מאוד מהרדמה, וגם הנושא הכספי מעיק ולא ממש אפשרי. אני חוששת מזה כי היא אסטמטית ברמה גבוהה ואני לא יודעת אם כדאי. מפחיד.

כשמדובר על טיפול שיניים ביום אחד, הכוונה היא להשתלות ביום אחד. נכון? כי נניח, אם אדם צריך גם טיפולי שורש, את זה אי אפשר ביום אחד. נכון?

נציץ כאן מיד אחרי החג, כי צריך להתחיל לרוץ עם זה. תודה רבה לך ושנה טובה.

שיטת אול און 4 מתאימה לסובלים מאסטמה

שלום,
אול און 4 מתאימה לסובלים מאסטמה.
לגבי טיפולי שורש ושתלים ביום אחד הרי שמדובר בטיפולים שונים מאוד שבדרך כלל אינם מתבצעים באותו היום, אך במקרים בהם מבוצע הטיפול תחת טשטוש בהחלט ננצל את המצב עבור הקרובה שלך ונחסוך לה כאבים וזמן. נעשה גם את הטיפולים הדורשים באותו היום.

למעלה