שלום,אני רוכבת שטח שרוכבת על כביש

bel011

New member
שלום,אני רוכבת שטח שרוכבת על כביש

ורוצה מאד לעבור לאופני כביש. אני יודעת שהשאלה נשאלה כבר מלא פעמים....והיתה מישהי ששאלה אותה שאלה לפני כמה ימים ואפ'חד לא ענה לה. אז...התקציב שלי זעום (עד 2000 שח)האם כדאי לקנות אופנים יד שנייה ואז יש סיכוי למשהו טוב במחיר שפוי או עדיף בכלאופן חדשות אך זולות להחריד האם יש למישהו המלצות על סוג מסויים? תודה למגיבים

talctalc

New member
בסכום כזה שווה ללכת על יד שנייה

לדעתי לפחות. את כבר רוכבת בשטח, אז אני מניח שציוד בסיסי כמו קסדה כפפות ולפחות מכנסי רכיבה יש לך... אני לא מכיר כל כך את שוק היד השנייה, אבל שווה לעשות סיבוב ברחוב החשמונאים, וגם להעיף מבט אצל ארז לוין ברמת החייל. קשה להמליץ כי המצאי משתנה, אבל אם תחזרי לכאן עם רשימת הצעות יוכלו לסייע לך יותר בקלות

bel011

New member
תודה על התשובה...שאר הציוד יש לי

כמובן ואתחיל לבדוק הצעות קונקרטיות

bazzik

New member
רק יד שניה

בשונה מאופני שטח שלהם יש הרבה רכיבים בעייתים בולמים וכו' באופני כביש העסק פשוט יותר וכמעט אין מה שיתקלקל. תמיד יש את המשדרג התורן , אבל 2000 זה טפה נמוך.

bel011

New member
אז מה המחיר הראלי האפשרי ליד שנייה

שיהיו איכותיים מספיק לאופני פתיחה?

chalil

New member
קניית אופניים

שלום לך אני קניתי אופני כביש לפני שבוע וחיפשתי לפחות בחמש חניות התענינתי בעיקר ביד שניה אבל לצערי בכל החניות לא היו יד שניה במידה שלי לכן אני אומרת שיהיה ממש קשה למצוא בתקציב כזה אופניים אני אומנם קניתי יד שניה אבל במחיר של אופניים מאוד בסיסיות יד ראשונה אבל הרבה יותר שוות מאופניים בסיסיות לכן אל תתיאשי ואם את מאוד רוצה תעלי קצת את הסכום ותאמיני לי שלא תצ

bel011

New member
ברור לי שיד שנייה צריך לחכות עד

שנופל משהו בהזדמנות.אני אפילו לא יודעת עדיין איזה מידה. באיזה מחיר קנית לבסוף?

chalil

New member
קניתי ב3800 של ביאנקי 2004

השאלה עד כמה דחוף לך לקנות או שלא איכפת לך

bel011

New member
יש לי אופני שטח בינתיים ומבחינת

אימון זה מספיק לי כך שזמני בידי לחכות להזדמנות המתאימה.רק צריכה לברר את עניין המידה. בזמן ההמתנה אולי ינחת גם עוד קצת כסף

natyh

New member
אפשר לקנות אופניים מצוינים

יד שניה או שלישית בסכום הזה ! רק סבלנות ! נתי

ido mazor

New member
כדאי לחפש בלוחות האתרים

ולא רק בחנויות. בלוחות האינטרנטיים - כמו זה של הפורום שלנו, של אתר הרים ושל גרופי, יש הרבה אופניים משומשים למכירה. צריך סבלנות...

למעלה