שלום , אני קונה מחשב, חוות דעת

biskvit19

New member
שלום , אני קונה מחשב, חוות דעת

שלום , רציתי לקנות את המחשב הטוב של HP דגם DV6282 , אבל חיפשתי והוא אזל בחנויות! יש רק איזה שתי חנויות מוכרות את זה במחירכפול ממה שרציתי... בקיצור , החנות שאני רציתי לקנות ממנה המליצה לי על הדגם DV6526 שאומרים שהוא מחשב מעולה והחיסרון היחידי שלו לעומת ה6282 הוא הכרטיס מסך , אבל כרטיס גרפי אחר מחפה על זה ... רציתי לשמוע חוות דעת על המחשב הזה... לפני שאני קונה - תודה!

biskvit19

New member
ויש לציין שהמעבד הרבה יותר טוב.

המעבד של ה6526 הוא t7100 לעומת של ה6282 t5600 .... ביצועים הרבה יותר טובים עדיין- אני צריך חוות דעת נוספת גם שמעתי שהסוללה יותר חזקה

Jan22

New member
בוא נראה ..

הDV6526 מכיל חומרה גבוהה ,מעבד מהיר T7100 וזיכרון 1G ,למשל http://www.d-d.co.il/Product.asp?Pid=GD797EA&Cat2Cat1ID=51&Cat2ID=125&aff=Zap&lang=he אבל ה''חיסרון'' האולי מהותי שלו יהיה בכרטיס המסך ,שהוא כרטיס מסך משולב ,כלומר בעל זיכרון שחלקו מוקדש לחישובי המחשב ,מה שמשאיר פחות זיכרון עבור כרטיס המסך. אם אתה מריץ יישומי גראפיקה ממוצעים ,לא עוסק בגראפיקה מקצועית ומריץ משחקים עם מנוע סביר ,לך על זה.

biskvit19

New member
אבל לגבי הויסטה... יהיה בסדר איתו מבחינת כרטי

מבחינת כרטיס המסך .. ובבקשה בואו נעזוב לרגע את ה"ויסטה בכלל זה לא טוב"... ספציפי פה תודה

Jan22

New member
VISTA תרוץ איתו בסדר גמור

הAERO גם כן ,אבל שוב ,אל תצפה לביצועים גבוהים במידה ותריץ תוכנות גראפיקה כבדות. אל תטעה ,הGMA כרטיס טוב ,משולב אמנם ,אבל טוב מאוד ,לכל מה שקשור לגראפיקה ברמה של חובבן (=משחקים עם גראפיקה סבירה כגון FIFA או תוכנות כגון פוטושופ ,שיותר שמות דגש על זיכרון גדול מאשר על כרטיס כבד).

shayf1

New member
תמתין

ממליץ לך בחום להמתין עוד כשבועיים - עומד להגיע דגם מחליף לארץ עם חבילת גרפיקה טובה יותר + מעבד טוב יותר + מחיר טוב יותר = בהשוואה לדגם 6282

biskvit19

New member
כן , שמעתי על זה, רק... איך קוראים לדגם?

מה שמו של הדגם?

למעלה