שלום! אני צריך עזרת מומחה בקשר ל...

שלום! אני צריך עזרת מומחה בקשר ל...

זה שוב אני עם השחיקה של הפיקה, שהתבררה אחר כך כדלקת ברכיים. בקיצור, יש לי ביום ראשון תור לפיזיותרפיה, שזה טוב
הרופא בנוסף לכך נתן לי כדורים אנטי דלקטיים בשם CELCOX 100

ולפני יומיים...

קמתי באמצע הלילה עם דלקת גרון חמורה, לא התקררתי ולא כלום, פשוט ככה התחיל לכאוב לי הגרון מאוד!! הסתכלתי בעלון שמצורף לכדורים, ומסתבר שאחת תופעות הלוואי של הכדורים זה "דלקת גרון". הלכתי לרופא משפחה, הוא רשם לי רפאפן. אני מרגישה שהכדורים (של הברכיים) עוזרים לי, פחות כואב לי, ובשילוב עם הפיזיותרפיה ביום ראשון - בכלל יהיה מצויין! הענין הוא... שאני מתלבט, מצד אחד יש סיכוי גבוה שהכדורים הם שגרמו לדלקת, מצד שני, אני מרגישה שהם עוזרים לי. מה לעשות? אני כבר לא יודעת מה יותר כואב, הגרון או הברכיים!!!

ברכיים, CELCOX ורפאפן../images/Emo122.gif

אנונימי שלום א) CELCOX אכן יעיל להתמודדות זמנית עם כאב ודלקת ברכיים (או כל דלקת שאינה זיהומית במערכת השריר והשלד). אבל CELCOX אינו יכול לבוא במקום הערכה קלינית טובה של מומחה ופתרון ארוך-טווח של בעיית הברכיים. אין קיצור-דרך וכדאי לך לעמוד על-כך ויפה שעה אחת קודם. ב) רפאפן היא תרופה אנטיביוטית המיועדת להלחם בזיהום חיידקי בגרון (בד"כ המצאות סטרפטוקוקוס מצדיקה שימוש בה). אין סיבה להניח ש-CELCOX יצר זיהום סטרפטוקוקוס בגרון שלך. נראה שהסיבה שהרופא רשם רפאפן היא חשד בזיהום כזה. בכל-מקרה תבדוק עם הרופא. ג) דלקת גרון חיידקית עם תגובה מחלתית של הגוף יכולה לפעמים להחמיר מצב של כאבי שרירים ופרקים. יתכן שזו הבעייה וצריך להתמודד עם שתי התלונות. קצת באסה בחנוכה, אבל עם קצת מזל זה יחלוף מהר

או קיי, אם ככה..

בקשר לסעיף א' - מה אתה ממליץ לי כפתרון ארוך טווח? אגב, אני הולך לפיזיותרפיה ביום ראשון, זה פתרון ארוך טווח? תודה.

פתרונות../images/Emo129.gifארוכי טווח

אם הפיזיותרפיסט/ית בודק כמו שצריך ונותן תכנית טיפולית רצינית, זהו בהחלט פתרון לטווח ארוך. אם אתה בא לקבל קצת חימום מקומי וחיפוף כללי, תשקיע בלמצוא איש ברכיים מקצוען. אם אתה מסתבך, פנה במסרים ונראה מה אפשר לעשות ודרך מי.

rafagav1

New member
אם הוא ימליץ לך על חימום -

דע שיש סיכוי ענק, שפנית אל האדם הלא נכון... אתה צריך לפתור את בעית הדלקת ו - לחשוב הלאה - על דרכים, בהן תשחרר את הגידים מאחורי הברכיים... לא תאמין אבל - להם חשיבות רבה במתח ובעומס המוטל על ברכייך!!

אז זהו ש...

הפיזיותרפטיסטית שמה לי אולטרסאונד בברכיים. ידוע לך על מה אני מדבר? זה עזר ל-10 דקות שלאחר מכן, לא הרגשתי שום כאבים.. אבל עכשיו הכל חזר. היא אמרה שאני צריך לבוא לעוד 2 מפגשים לפחות, זה לא הוקוס פוקוס. אז קבעתי 2 מפגשים לשבוע הבא

מספר שבועות

שלום, טיפול בפיסיותרפיה יעיל לבעיות של שחיקת פיקת הברך. אם תתמיד ותהיה עקבי בטיפולים, התוצאה תגיע אחרי מספר שבועות. מומלץ לבקש מהמטפל תרגילי חיזוק ומתיחה שתוכל לבצע בבית ובכך לשפר את מהירות ההחלמה. בהצלחה,

למעלה