שלום! אני פעם ראשונה בפורום המענין

ח ח ברור.זה הזוי לצאת חרדי וחילונית

אבל אני לא חושב שזה לא שפוי לצאת ביחד אם קרתה `תקלה` והם התאהבו.ח ח מהסרט מרחק נגיעה נהניתי.אבל לא התחברתי כי הפוך שהבחורה חילונית והבחור חרדי אני חושב שזה לא יקרה בחיים

אז אצלי אין תקלות

אני פשוט לא רואה אותי נמשכת לאדם חרדי, אני מחפשת בחיים קשר רציני ועם בן אדם שאני אגיע אליו הביתה וכל משפחתו תבהה לי בקעקועים ותתפלץ אני לא מעוניינת להיות בקשר רומנטי.

שלום

השאלה אם תהיה חרדי ואיך תנהל חייך, תלויה בעקר באמונתך ובמה שתחליט שטוב לך. בחורה שתאהב את אופיך כאדם, תשמח להיות אתך בקשר בלי תלות בנתוניך. צור קשרים רק מתוך אהבה, השקע בבחורות והיה נחמד אליהן באופן כן ואמתי. בסוף תמצא.

chingoya

New member
בטח...

זה הפורום הכי מעניין וחי שיש כאן, אם להוציא את הפורום של הדוקים... אתה חרדי או שאתה נראה חרדי, ומה זה בדיוק נראה חרדי? כי אם אין לך כיפה שחורה, אני בחיים לא אחשוב שאתה חרדי... לפי מה שאני מבין, אתה כבר לא בדיוק חרדי, אלא חזרת בשאלה? או שזה תשובה..או שזה תשובה לשאלה של התשובה..אני כבר לא עוקב. בחורה שפויה לא תפסול קשר אם היא תראה בך מישהו שיכול להיות טוב לה. ונראה לי שאתה כזה, בן אדם טוב.

תודה על המחמאה.ני חרדי חזותית.אבל

ביני לבין עצמי כבר לא בדיוק חרדי ודתי.שבת אני גולש באינטרנט וכו` אבל לא מדליק אש.זה מורכב.ח ח

מה זה אומר:

'חזותית אני נראה מאד חרדי'? איך נראים 'מאוד חרדים'? והכי חשוב- אם הבעיה היא רק חיצונית- למה שלא תטפל בה?

הבנתי.

למדתי בבר אילן, גרתי באזור בני ברק - יש המון בחורי ישיבה בלי זקן. אבל גם לגבי פאות, וגם לגבי זקן- לא חייב לקצץ לגמרי, אפשר פשוט לקצר. בבר אילן יש המון בנים דתיים שהפאות שלהם לא משתלשלות חצי מטר מהאוזן... לא נראה לי שאיזושהיא חילונית תסכים צאת איתך כל עוד אתה נראה חרדי...

too addictive

New member
אממ אמממממ....

ואני לתומי חשבתי שהשבת קדושה מידי מכדי לגלוש באינטרנט

קתרזיס

New member
אתה נכנס גם

לחרדים בעל כרחם? אם כן סליחה אני לא זוכרת כינויים כל כך

DC400

New member
לא יודע למה אבל אתה מביא לי תסעיף

אתה אומר שאתה לא כופר אבל בא לכתוב בפורום שיש בו זימה טומאה (בשבילך) בחסות הרב נוח , והשאלה שלך עוד יותר מעצבנת , למה זה נשמע כאילו אתה שואל אם יכול להיות לך איזה קטע זריז עם חילונית ?

הלו,תירגע! דבר ראשון פה זה לא זימה

ו`קטע זריז` כלשונך ניתן תמיד לעשות גם עם דוסית,אז תירגע.אנלא מחפש `קטע זריז עם חילונית` כלשונך.אני פשוט לא סובל את הסגירות שיש אצל הרבה חרדים.אני מעדיף פתיחות בטעם טום,לא פתיחות ללא גבולות.ואני מאד מקוה שתירגע ולא תהפוך את הפורום הנחמד הזה לזירת התגוששות.חבל.באתי לא בצורה קנטרנית ובזויה.אל תבין מדברי דברים שלא חשבתי .ערב קסום

RieM

New member
ברור שהוא מחפש קטע זריז עם חילונית

כי דתייה לא תיתן לו. ולכן הוא מגשש את השטח לראות אם יוכל להעלות דבר מה בחכתו. אבל בכך הוא לא שונה מאיתנו.

קתרזיס

New member
אתה רוצה להשאר חרדי

אבל להכיר חילונית? למה לך? איך תחיה איתה? נידה, כשרות, צניעות, משפחה, חינוך הילדים? ממש נראה לא לעניין - לא הייתי מסכימה להיות עם מישהו שחושב שאני צריכה להטהר לפני שהוא נוגע בי או שמגביל את המקומות שאליהם אפשר לצאת כי הם לא כשרים, או שהמשפחה שלו לא מקבלת אותי כי אני חושבת באופן פתוח. לדעתי אתה פשוט במצב שהאמונה שלך מתמוססת אבל עוד לא החלטת שאלוהים לא קיים ושהדת זו המצאה, אז אתה מנסה לחיות בשני העולמות. אי אפשר להשיג ביטוח על דברים ואין טעם לשאול אם משהו אפשרי - כל אחד יענה לך לפי הנסיון שלו אבל זה לא מעיד על אלו שלא בפורום... ייתכן שאהבת חייך מחכה לך בצד החילוני ואף אחד פה לא מודע לזה. בקיצור תפוס אומץ וחייה כפי שהיית רוצה - השאר יסתדר לך כבר לאט לאט

חח מותק.אני בהחלט מאמין מאד באלוקים

והאמונה לא מתמוססת! פשוט זה רק ענין של סקרנות ויצרים! בעזרת השם אני מקוה להתחזק! ערב טוב

too addictive

New member
רגע...אז

אתה חושב שאלוהים יסלח לך על זה, או שאתה פשוט מחכה ליום כיפור הבא כדי לדעת? כי ת'כלס יש לך עוד מלא זמן להכיר בחורות ולגלוש בנט בשבת וכל מיני כאלה.... אני דווקא חושבת שהפורום שהומלץ לך כאן כן יאיר את עיניך במידה מסויימ, אבל ניראה שאתה מפחד ממשהו לא ברור שמסתתר שם.

אני מכיר את כל מה שמביאים בפורום שם

זה לא זר לי! אני למדתי על ביקורת המקרא של ולהוזן(אם אינני טועה בשמו) וגם למדתי את התשובות לכל הטענות,ואני ממש לא פוחד מהטענות שמושמעות ולא רק שם,אלא גם בכל בתי הספר בישראל לומדים את זה אם אינני טועה,כך שאני ממש לא פוחד להתמודד מול ביקורת המקרא וכו`.אני מאד מאמין!מלשון אימון,ולא מלשון אמונה=אינטואיציה פנימית.הדת היהודית מחייבת ידיעה והכרה באלוקים ובתורה,ולא אמונה עיורת ביגלל הרגשה ואינטואיציה! דוד המלך אומר,ידעתי כי גדול ה`.הוא מדבר על ידיעה! דע את אלוקי אביך,ועבדהו!שוב,ידיעה! וכך המון פסוקים בתורה,אבל

too addictive

New member
אממ....wharever?

יכול להיות שאמרת שאתה מאמין כי אימנו אותך לזה...? ניחא. אני חושבת שאתה מתכחש לטבע האמיתי שלך, אבל אני מניחה שכל אחד מבין בקצב שלו. בכל מיקרה, כל טוב!

למעלה