שלום, אני מחפש משהו שיך עם דגים...

kobyash

New member
שלום, אני מחפש משהו שיך עם דגים...

ביום חמישי הקרוב באים אלי כמה חברים. אני מתכנן להדליק מנגל ולהכין דניסים. השאלה היא, מה אפשר להגיש עם זה, נגיד בתור מנה ראשונה? יש למישהו רעיון מוצלח?

מי ילך עם ../images/Emo19.gifדניס על אש נראה לך../images/Emo35.gif

זה חם שם...... וברצינות אני כשמכינה
על האש (בסדר שמקה בסדר אתה מכין פ'סדר) מכינה תוספת של סלט ירקות גדול ולפעמים צ'יפס אם יש ילדים בארוחה אבל דג אחד לכל סועד משביע טעים דיאטטי ובריא אז למה לקלקל בתוספת שימלאו אותנו וה
יאבד מערכו. זו דעתי פנינה

bali

New member
מנהל
סלטים מכל מיני סוגים

אפשר גם אנטיפסטי אם כבר הגריל דולק. פשוט להכין מרינדה של שמן זית, שום, חומץ בלסמי מלח ופלפל, לפרוס חצילים, קישואים, בצל חתוך לרבעים, כרישה וכל ירק אחר שאוהבים, להבריש במרינדה ולצלות על הגריל לכמה דקות עד שמתרכך ומקבל פסים יפים של צריבה.

מאקי

New member
ליד דגים

קוסקוס שמונח בצורת פורמה פרוסות בטטות בגריל עם שמן זית שום ורוזמרין שעועית ירוקה מוקפצת חמה ריזוטו. מנה ראשונה הייתי מגישה לחמים ומבחר חמאות ומטבלים ביתיים (חתילים אנטיפסטי טחינה טובה סטייל מאזטים.

kobyash

New member
תודה תודה תודה

האמת שלחתם אותי לכיוונים שלא חשבתי עליהם, אבל אני כבר יודע שזה יצא מוצלח תודה

yaelbm

New member
גם תפו"א אפויים

הולך תמיד טוב פרוסים או קטנים שלמים

אהובה.א

New member
כשאני עושה על האש

ואני עושה על האש , לא בעלי , אני מכינה בשר נטו. אותו דבר עם דגים. מי צריך משהו מסביב כשיש דג על האש? הדבר היחיד שאני ממליצה להוסיף לדג זה יין לבן טוב (רצוי שרדונה או גוורצטמינר) וחצי לימון לטפטוף....

אהובה.א

New member
להתחתן?

ומה אעשה עם בעלי? הוא יהיה המאהב או מה? חוצמזה , מה כבר אמרתי?

nalathe1

New member
עזבי אותה,

היא חוטפת קריזות על חתונה מדי פעם. את יודעת כמה פעמים נפלתי על זה כבר? היא לא רצינית... (ובטח גם לא קשורה שוב)

מאקי

New member
בתור המתחתנת הכי סדרית פה....

אני הכי קשורה. ואהובה.. למען הסר ספק זו היתה מחמאה.... לגבי עתידו של בעלך וייעודו.. צר לי.. באמת אין לי שום רעיון לגבי בעלים משומשים.. יד שניה.. או מאהבים. נלה..עכשיו תורך... יש רעיונות בשבילי?? רק להסיר רעיון כושל בתחילתו.. אני הצטרפתי למפלגת שוללי הכדורים.. זה חלק מהמאבק בהתנתקות או בעדה... העיקרון הוא .."נגד כדורים".. בבדאי שבמצע המפלגה הופיעה התנגדות לקשירה קשירות ובכלל קשר. יום נעים לכולכם ולכולכן.... ממני.

אחשל

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

נטו זה הכי טוב, בלי חומוסצ'יפסלט שכל כך אוהבים להערים על השולחן. מקסימום ירקות במרינדה על האש, קל וגם טעים, וכמובן
טוב, לחיזוק הדשנוניות אחרי
.

למעלה