שלום, אני מבקשת להעזר/להתייעץ...

משרדית

New member
שלום, אני מבקשת להעזר/להתייעץ...

אני נותנת שירותי מזכירה / עקוב אחריי מהבית. עד עתה הסתדרתי עם קו הטלפון הרגיל שלי. כעת, יש לי כבר כמה לקוחות, ואיני יודעת בדיוק כיצד להרחיב את העניין. ז"א, האם יש סוג מרכזייה מיוחד שצריכים לצורך זה, האם יש תוכנת טלפונייה מיוחדת שיכולה לעזור לי? אולי אני צריכה רק עוד קו טלפון נוסף ואיתו לעבוד בדרך כלשהי שתקל עלי? אודה מאד מאד למתמצאים בנושא ולמתן תשובה דחופה עבורי. אני יודעת שיש חברות גדולות מאד שכנראה יש להן תוכנה מיוחדת עם הרבה קוי טלפון, כיצד אני בעסק די קטן מהבית יכולה להשתלב חלק בעבודה כנ"ל אשר מתחילה להתרחב? תודה שוב מירי =משרדית

כל הכבוד לך - וגם תגובה

לידיעתך הוט בכבלים נותנת מספר טלפון כולל 33 שעות חינם של שיחות בחודש והכל בתמורה ל- 45 ש"ח כולל מע"מ במידה ואת מחוברת אליהם בכבלים. אם את מחוברת ליס את תשלמי עבור השירות שלהם 70 ש"ח לחודש. בעלות של 90 ש"ח לחודש תרכשי 2 קווי טלפון. שלחתי מייל לכתובת הדואר שלך אשמח אם תעני לי. בהצלחה. אני עירה אם בא לך לדבר תני לי סימן לפלאפון.

gugu12

New member
מזכירה מהבית

שלום לך רציתי לשאול מה בדיוק עושה מזכירה מהבית? באלו דברים את מטפלת האם רק בטלפונים? איך איתרת לקוחות?וכמה את גובה תשלום ? אני מאזור הצפון הרחוק וחשבתי על הרעיון אך אני צריכה קצת מידע להתחלה. אודה על השיתןף תודה נילי [email protected]

למעלה