שלום אני חדש פה..

jozefin pOteR

New member
בעעע אני גם חדשה :)

שמי הוא אור.... אפשר לראות עשיתי קומבינה בני ק שלי :) אני בת 15 ומנתניה השולטת כלכך התעצבתי כשדוסון נגמררררר בעע והכי הכי הרגה אותי גואי שבחרה בפיייסיי!! וואט דה פאק?!!? קיצר אם מישו חי פה אני אשמח להכיר.. .:)

וואלקום!!../images/Emo140.gif

אני אלה
בת חמשעשרה, מעמק חפר... עד גיל 9 גרתי בנתניה. מאיפו את בנתניה?
מממ.. וזהו!! תהני בפורומינו המקסים ביותר
!

BrowN EyeD GirL

New member
וולקאםםםם../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo140.gif

מקווה שיהיה לך כיף(ויהיה לך!על אחריותי!)

crazy evya17

New member
ומה עם ברוכה הבאה לי???

גם אני חדש!!! אביתר(עיניים ירוקות) טל....נעים להכיר גם אתכם למרות שאני לא אכתוב פה הרבה...אני רוצה טיפה יחס

אתה סתם נדחף!

כמה פרקים של דוסון ראית בכלל בחיים שלך? 2 וחצי? חבר'ה, אם אתם זוכרים מלפני כמה חודשים הודעה מוזרה ליסמין, זה אותו הבנאדם.

BrowN EyeD GirL

New member
נו אז יאללה גם לך-

וולקאם לפורומינו היקררררר קח כוס
ותרגיש כמו ב
אבללללללל לפני הכל אתה צריך לעבור בוחן קצר על דוסון קריק.. *צחוק מרושע* אם אתה נכשל כף רגלך לא תוכל לדרוך בפורום זה לעדדדדד ברור?
נ.ב-אני מתה על השם שלך!

BrowN EyeD GirL

New member
או קיייי אתה ביקשת את זה..

1. אחות של איזה דמות הכריזה שהיא לסבית? 2. איך קראו לפרק 625? 3. איך קראו לזונה שדוסון איבד עמה את בתוליו? 4. מי זאת טרישה? 5. מי זה ניקולס? 6. איזה קבוצת בייסבול ג'ואי מעריצה? 7. איזה להקה התארחה בקייפסיד? 8. איך קראו לעכבר של דוסון? 9. עם מי ג'ן התחתנה ואח"ג התגרשה ממנו? 10. ושאלה אחרונה...במי בוחרת ג'ן בפרק האחרון?? *להוציא עפרונות* יש לך דקה וחצי ..מעכשיווווווו!

וואלקום!!!../images/Emo82.gif

כמה חדשים?! *אלה
מאושרת
*יש עוד כמה אנשים לגרום להם להיות מכורי צ'אד
* אמממ...אפשר לעניין אותך בהתמכרות לצ'אד?

LillipooT

New member
עדיין לא אמרתי שלום ../images/Emo9.gif../images/Emo60.gif

אז שלום!
מקווה שתנהנה בפורומינו החביב!!

crazy evya17

New member
תודה רבה על קבלת הפנים החמה :)

ואני יודע משהו על דוסון קריק.... ג'ק הומו חחחחח סתם סתם...אני יודע הרבה יותר.... אבל אני לא פריק של הסדרה!!!! כמוכם... אני פה בשביל האפרופו

למעלה