שלום אני חדש פה.

Gal5872

New member
הכל ברוח טובה , בהרבה מקרים אני ממליץ ללכת לנערת ליווי פנויה, יש לא מעט מהמגזר הרוסי בהסכמת הבעל עובדות, אני בודק גם את זה , אף רומן אסור לא שווה את זה שהוא עלול להתפס ואולי להזרק חזרה לבית הוריו, לכן עדיף סטוץ בתשלום ואז כין קשר אחר כך ובעיות או עלול להתפס
אבל אם זה סטוץ חד פעמי איך זה שונה מנערת ליווי חוץ מזה שהנערת ליווי עולה לי כסף?זה אותו דבר וגם סטוץ הוא הנאה הדדית אצל נערת ליווי רק?הגבר נהנה ברוב?המקרים ואני רוצה שיהיה כיף ולא מכני.

Mescsx

Member
אבל אם זה סטוץ חד פעמי איך זה שונה מנערת ליווי חוץ מזה שהנערת ליווי עולה לי כסף?זה אותו דבר וגם סטוץ הוא הנאה הדדית אצל נערת ליווי רק?הגבר נהנה ברוב?המקרים ואני רוצה שיהיה כיף ולא מכני.
לא רוצה לבאס אותך , פה לא תמצא כלום , יש פה חבר׳ה על הכיפאק , חלקם עזרו לי בכתיבת הודעה , וגם קיבלתי קישור לאתר של נשואים פתוחים אבל שם גם קשה מאוד . אני מבין אותם כולם פה חברים קרובים - לקח לי זמן אבל גם את זה הבנתי , הקיצר נדפקנו אנחנו הנשואים גם ביחסים פתוחים כמו מצורעים לא נוגעים בנו - פאקינג עולם שלישי ,האנשים שחיים פה במדינה קשים תסתכל גם בטינדר כולן מחפשות קשר לא סטוץ וכל אחת שם חיה בבועה , הקיצר בדיחה . הסיכויי למצוא זיון במסיבה אפסי , פשוט מתסכל שאין מענה . תנסה לעבור לצד השני אצל הגברים אתה תזיין כל יום .

נערך לאחרונה ב:

Yakir4179

Well-known member
תרש
לא רוצה לבאס אותך , פה לא תמצא כלום , יש פה חבר׳ה על הכיפאק , חלקם עזרו לי בכתיבת הודעה , וגם קיבלתי קישור לאתר של נשואים פתוחים אבל שם גם קשה מאוד . אני מבין אותם כולם פה חברים קרובים - לקח לי זמן אבל גם את זה הבנתי , הקיצר נדפקנו אנחנו הנשואים גם ביחסים פתוחים כמו מצורעים לא נוגעים בנו - פאקינג עולם שלישי ,האנשים שחיים פה במדינה קשים תסתכל גם בטינדר כולן מחפשות קשר לא סטוץ וכל אחת שם חיה בבועה , הקיצר בדיחה . הסיכויי למצוא זיון במסיבה אפסי , פשוט מתסכל שאין מענה . תנסה לעבור לצד השני אצל הגברים אתה תזיין כל יום .
ם לאתר סוינגרס או שתצא למסיבות חיחופי זוגות, אם אתה אטרקטיבי וכו אז גם תהיה מבוקש להכרות, בעקרן גם בעולם הסוינג, אני עם פנויות שם בלבד, נשואים לאחרים לא ממש בא בטוב בזוית בעין , אלא אם כן אתה עם נתונים וביקורות טובות וכו
אנשים לא רוצים להיות בשושו ושפתאום יקפוץ עליהם בצילומים חוקר פרטי או חוקית או חוקי נבגדים

Gal5872

New member
תרש

ם לאתר סוינגרס או שתצא למסיבות חיחופי זוגות, אם אתה אטרקטיבי וכו אז גם תהיה מבוקש להכרות, בעקרן גם בעולם הסוינג, אני עם פנויות שם בלבד, נשואים לאחרים לא ממש בא בטוב בזוית בעין , אלא אם כן אתה עם נתונים וביקורות טובות וכו
אנשים לא רוצים להיות בשושו ושפתאום יקפוץ עליהם בצילומים חוקר פרטי או חוקית או חוקי נבגדים
אז רגע בעצם אתה אומר לי שאם אני עם כרס שמנמן (כמו רוב הנשואים)אז אין לי סיכוי?אז די נמאס מאידיאל היופי המעוות הזה.אם זה המצב אז אני אסבול בשקט לצערי כי להשתנות אני לא מתכוון בשביל סטוץ.תודה.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אז רגע בעצם אתה אומר לי שאם אני עם כרס שמנמן (כמו רוב הנשואים)אז אין לי סיכוי?אז די נמאס מאידיאל היופי המעוות הזה.אם זה המצב אז אני אסבול בשקט לצערי כי להשתנות אני לא מתכוון בשביל סטוץ.תודה.
תתחיל בזה שלא תפרסם ותתבטא בצורה נואשת,נשים לא אוהבות/נמשכות לזה גם אם תראה נפלא,זה טבע העולם.

Mescsx

Member
תתחיל בזה שלא תפרסם ותתבטא בצורה נואשת,נשים לא אוהבות/נמשכות לזה גם אם תראה נפלא,זה טבע העולם.
אבל אנחנו גברים ורוצים סקס , ונשים במקום לזרום חלקן אם לא רובן מחזיקות את הגבר בביצים , את לדוגמא תותחית כי אני קורא תגובות שלך ואני יודע שאת מבינה עניין ובטח לך קל לקבל מה שאת רוצה

Yakir4179

Well-known member
אתה בבעיה כי אתה נשוי ויכולים לעשות לך קטע, נשוי ונשואה זה מסתדר עם השו שו שלא יתגלה,אם תתעסק עם פנויות הן יכולוץ לעשות לך קטעים, אז עדיף לך סטוץ ולהעלם , או שתכיר זוגות ואז איתם תוכל לחגוג ולחזור הביתה בלי כאב ראש

Mescsx

Member
תרש

אנשים מקובעים נקודה . מה זה משנה אם אתה נשויי או ביחסים פתוחים או רווק , זו אותה מיטה ואותם יחסי מין , ורוב האנשים מקובעים בעיקר במדינת שלהו מדינת העולם השלישי , תראה זוגות גברים ונשים לא יכולים אפילו להתחתן .זה הכל בראש אין שום חורר פרטי שמחכה בפינה ואף רכב לא עוקב אחריך , הבעיה היא רק של מי שבוגד או שוכב לא של אף אחד אחר , לי אין בעיה לשכב עם נשואה אין לי מצפון לבעל שלה

Gal5872

New member
לא אתה לא מבאס.אני כבר התחלתי להבין שלבגוד לא באמת יצא לי אין שום מקום שבאמת אפשר למצוא כולם אוהבים לדבר אבל כשזה מגיע למעשים אין כלום. כולם אומרים יש פה ויש פה אבל לא באמת יש פה כבר הבנתי שאין כלום באתר הזה אחרת כבר הייתי מקבל הודעה ממישהי.אני בטוח יש קבוצות באינטרנט או בטלגרם שבאמת יש שם אבל אף אחד לא משתף פה רק אומרים טלגרם אבל אף אחד לא באמת מביא קבוצה.אני כבר התייאשתי לצערי מקווה שבסוף אמצא למרות שאני בספק.שיהיה לכולם יום מקסים

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לא אתה לא מבאס.אני כבר התחלתי להבין שלבגוד לא באמת יצא לי אין שום מקום שבאמת אפשר למצוא כולם אוהבים לדבר אבל כשזה מגיע למעשים אין כלום. כולם אומרים יש פה ויש פה אבל לא באמת יש פה כבר הבנתי שאין כלום באתר הזה אחרת כבר הייתי מקבל הודעה ממישהי.אני בטוח יש קבוצות באינטרנט או בטלגרם שבאמת יש שם אבל אף אחד לא משתף פה רק אומרים טלגרם אבל אף אחד לא באמת מביא קבוצה.אני כבר התייאשתי לצערי מקווה שבסוף אמצא למרות שאני בספק.שיהיה לכולם יום מקסים
חשבת על זה (ואתה גבר נשוי)שלמרות שרובם רוצים סקס מזדמן או אחר הם מאד חוששים?למה זה מפתיע אותך .
רובם פה ותיקים,מעל 10 שנים בפורום הקודם שעבר לפלטפורמה הזו ועברו לטעמי גם קשיים כאלה ואחרים,וממליצים לך מקום כזה או אחר אבל זה אישי שלך,לא שייך למקום.
תנסה להכנס לפורום "סטוצים ומפגשים אחרים" ואולי יהיה לך קל יותר כי התוכן של הפורום מתאים יותר.וכן,הרבה נשים גם נשואות מחפשות מעבר לסטוץ,והן לא חיות בסרט .

in bal1

Well-known member
"אחרת הייתי מקבל הודעה ממישהי" אולי תנסה אתה ליזום ולשלוח הודעה למישהי?

Mescsx

Member
כנס לאתר סווינגרס יש גירסה גם לגברים לא רק לזוגות מצאתי שהאתר הזה הוא היחיד ללא תשלום , תנסה זה כמו לזרוק חכה ולקוות לתפוס דגים - זה נשמע רע כאילו אני משווה נשים לדגים אבל זה הפוך כי הנשים שם הן הכרישים הן מחליטות ותאמין לי זה קשה לא משנה כמה הודאות אתה רושם אתה מרגיש כאילו אתה אויר , יש לנשים כלכך כוח שאנחנו כלום .
תנסה גם בפולידייט , אומנם שם זה זוגיות פתוחה אבל לפעמים יש מצב למצוא נשים שגם מחפשות , אני לא הצלחתי אולי הן מחפשות חתיכים

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
תשאר אופטימי זה תמיד עוזר בחיים,מעבר לכך החבר'ה כאן בפורום כבר לפחות עשור אז מן הסתם את חבלי הקושי גם הם עברו.
לפני עשור היו הרבה יותר מפגשים כאלה ואחרים,הפורמט היה אחר, ופה בפורום הוא לווא דווקא מקום למצוא סטוץ-או שכן,אנני מתעסקת בזיונים של אחרים ולא הייתי כותבת גם אם היו משתפים-זה אישי לכל אחד.
אם "בנית"וציפית מלכתחילה שכאן תמצא סטוצים אז צר לי לאכזב.
יש פורום "סטוצים ומפגשים אחרים"אתה מוזמן להכנס לשם ולנסות,ולעבור "לצד האחר"שלכאורה מזיינים יותר לא הופך את זה למשהו טוב יותר,לטעמי זול יותר.
יום טוב.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הפסימיות שלך לא תוביל אותך לדרך טובה,כי עצם הציפיה "שפה"תמצא סטוצים או אחר מעוות את מושא הפורום,גם לסטוץ נדרש זמן,בפורום אין הרבה נשים(לפני עשור היה שונה בתכלית)וגם היינו בני 40+🤗,וגם אם היו עדיין,.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מה עדיף? שינהל רומן אסור עם נשואה ויחטא לאלוהים, יפגע במשפחה גם שלו אם יתגלה , ועלול להרגיש את זרועו של בעל נבגד???

אם זה סקס שיתפרק ויעשה סקס מוגן ויחזור הביתה וירגע, אישית חדעתי זה עדיף מא
איפה אלוהים במשוואה הזו? מראש אמרנו "אהבה אסורה". אז גם בונה עולם הגיע לתוך זה?

אישון34

Well-known member
היי לכולם.אני גל נשוי בן 30 גבוה שמנמן מאזור המרכז. לצערי כרגע יותר משנה בלי סקס מכיוון שאשתי בדיכאון לאחר לידה ואין סיכוי לסקס לפחות לא בזמן הקרוב.אני מאוד מיני וזה כל כך חסר לי הסקס והמגע שהחלטתי לחפש בחוץ כי אין ברירה. אשמח לחיזוקים והצעות.תודה לכולם 😃
אתה לא יכול לומר שאתה מאוד מיני ולומר שאין לך סקס כבר שנה.

אדם מאוד מיני ... להבנתי (אני לא אומר שאני מאוד מיני) היה נותן בראש כבר.

אדם מאוד מיני לא מגיע למין מחוץ לנישואין "כי אין ברירה" אלה כי יש ברירה.

בהצלחה.

אישוניאיש.
מצטער על הטמטום שלי.(מראש).

Gal5872

New member
אתה לא יכול לומר שאתה מאוד מיני ולומר שאין לך סקס כבר שנה.

אדם מאוד מיני ... להבנתי (אני לא אומר שאני מאוד מיני) היה נותן בראש כבר.

אדם מאוד מיני לא מגיע למין מחוץ לנישואין "כי אין ברירה" אלה כי יש ברירה.

בהצלחה.

אישוניאיש.
מצטער על הטמטום שלי.(מראש).
כמובן שיכול לומר סליחה אבל אתה לא תקבע לי אם אני מיני או לא זה שלא עשיתי סקס שנה לא אומר שאני לא מיני. עד לפני הדיכאון היינו עושים סקס כמעט כל יום ואני עושה ביד כי אין ברירה ועד עכשיו לא רציתי לבגוד זו הסיבה אבל יש גבול לכל דבר.ועכשיו אני מוכן לבגוד .

אישון34

Well-known member
כמובן שיכול לומר סליחה אבל אתה לא תקבע לי אם אני מיני או לא זה שלא עשיתי סקס שנה לא אומר שאני לא מיני. עד לפני הדיכאון היינו עושים סקס כמעט כל יום ואני עושה ביד כי אין ברירה ועד עכשיו לא רציתי לבגוד זו הסיבה אבל יש גבול לכל דבר.ועכשיו אני מוכן לבגוד .
זה לא לבגוד.

מי שלא עושה איתך מין שנה - משחררת אותך. זה מובנה.

אישוניאיש.
לא מיני בעליל.

Gal5872

New member
זה לא לבגוד.

מי שלא עושה איתך מין שנה - משחררת אותך. זה מובנה.

אישוניאיש.
לא מיני בעליל.
כנראה שלא קראת את הסיבה שאין סקס שנה זה לא מתוך בחירה מודעת שלה יש לה דיכאון זו מחלה לכל דבר.

למעלה