שלום אני חדש פה בפורום...

CrazySheep1

New member
שלום אני חדש פה בפורום...

שלום, אני חדש פה, אבל קורא ומידי פעם משתתף בפורום של פינק פלויד (הלהקה המועדפת עלי, אגב). אמ...טוב אני אגש ישר לעניין. אז ככה, אני באמת שומע הרבה רוק וחולה על המוזיקה של פעם, ואני רוצה להרחיב את כל הרשימת אמנים/להקות שלי...אז הינה מה שאני שומע היום, ואם אפשר בקשה קטנה, תוסיפו לי לרשימה את האגדות הרוק שאסור לי לפספס... טוב פינק פלויד כבר אמרתי אז הינה: led zeppelin queen eagles police hendrix clapton elton john the doors super tramp beatles camel deep purple gn'r rush david bowie yes the who niel young bob dylen king crimson dier starit genesis abba acdc santana toto טוב אני חושב שזה בערך מספיק....זה אולי רק נדמה הרבה אבל זה ממש לא.. וגם בשביל שתכירו את הטעם המוזיקלי שלי.. תודה מראש לכל המאריכים את הרשימה..אני מבטיח לנסות. ואולי בקשה קטנה שתקל גם עלי וגם עליכם, אם אתם מוסיפים שם של להקה אז תוסיפו בבקשה את האלבום שלטעמכם המוצלח ביותר שלה. שוב תודה מראש :)

Aeroguy

New member
Aerosmith

האלבומים שלהם משנות השבעים מהווים תמצית של כל מה שטוב ויפה ברוק.

AeroTom

New member
הייתי מוסיף וממליץ על:

The Yardbirds Cream Janis Joplin/Big Brother & The Holding Company The Kinks Peter Green's Fleetwood Mac Tom Petty & The Heartbreakers

AeroTom

New member
ושכחתי את Lynyrd Skynyrd גם

ואם כבר אז אוסיף גם את Free, שזה רוק-בלוז שאני מאוד אוהב. ואם בא לך על מין להקת שנות-70 שקיימת כיום - The Black Crowes. מהלהקות "החדשות" (שהתחילו את דרכן אחרי שנות ה-70) שהכי קרובות ממש לסגנון ולאווירה (ולמוזיקה החופשית והנהדרת) של שנות ה-70. גם באלבומים ומאוד גם בהופעות. רוקנ'רול, רוק-בלוז, סול והרבה נשמה ומוזיקה משוחררת נפלאה. קשה להאמין שלהקה כזאת קיימת כיום ועושה את הדברים שהיא עושה. הם מכרה זהב שמחכים שעוד אנשים ימצאו אותם (בעיקר בארץ שלנו...).

AeroTom

New member
רוק-בלוז...יש ברשימה שלך כמה וכמה

אמנים ולהקות שמשלבים גם בלוז במוזיקה שלהם. זפלין, קלפטון...ממש לא בלוז נטו.

CrazySheep1

New member
אמ...

את The Yardbirds אני מכיר והאמת לא ממש אוהב... גם את Cream אני מכיר... Janis Joplin/Big Brother & The Holding Company פה לא ברור לי ממש מה כתבת, ג'ניס גופלין זה אמן בנפרד? ומהו האלבום שנחשב למוצלח של הkinks של Peter Green's Fleetwood Mac ושל Tom Petty & The Heartbreakers תודה מראש..פשוט אחרת אין לי מושג אל מה לגשת..

AeroTom

New member
צר לי שלא אהבת את ה-Yardbirds

אפשר לדעת מה ניסית שלהם?
Bog Brother & The Holding Company הייתה הלהקה שבה הייתה חברה ג'ניס, והם הוציאו ביחד 2 אלבומי סטודיו: ה-Self Titled הנושא תא שם הלהקה ו-Cheap Thrills אחרי זה ג'ניס עזבה אותם והוציאה 2 אלבומים נוספים: I Got Dem Ol' Kozmic Blues Again Mama ו-Pearl, שיצא מעט אחרי מותה. כל 4 האלבומים האלה הם נפלאים. להתחלה הכי הייתי ממליץ על Cheap Thrills ו-Pearl. The Kinks: הרבה אצלהם די ידועים. משער שאפשר לשים בראש הרשימה את: Face To Face Something Else The Village Green Preservation Society אישית הייתי ממליץ להתחלה גם על The Kinks, האלבום הראשון. ועל "Lola VS Powerman And The Moneygoround. Fleetwood Mac: Then Play On מאוד נחשב מאלבומי הלהקה. גם English Rose ואלבום הבכורה אני משער - Peter Freen's Fleetwood Mac. טום פטי ושוברי הלבבות: הייתי הכי ממליץ על: Damn The Torpedoes Full Moon Fever Wildflowers Echo והאלבום החדש שיצא השנה - Highway Companion גם 2 האלבומים הראשונים נחמדים מאוד: Tom Petty & The Heartbreakers You're Gonna Get It

CrazySheep1

New member
תודה ענקית!!!

באמת תודה! סוף סוף קצת דברים חדשים, נמאס לי לשמוע כל הזמן את אותם האלבומים!! שוב תודה!

AeroTom

New member
כולם פה תמיד לרשותך...

מאמין שיוכלו פה לפתוח לך את העיניים (והאוזניים) לעבר הרבה אלבומים ודברים חדשים של כל אמן כמעט שתתעניין בו, או תרצה להרחיב אופקים. אתה מוזמן להישאר בסביבה וימליצו וישמחו לעזור לך על כל שאלה והתעניינות

CrazySheep1

New member
ועכשיו שאני נזכר....

לאבא שלי יש דיסק מקורי על השם pearl אז הלכתי לבדוק וזה הדיסק שדיברת עליו. הוא כרגע מתנגן במערכת אצלי :)

melancholy man

New member
ברוך הבא../images/Emo13.gif

גם לך אמליץ על מדור המאמרים שלנו, יש שם המון דברים שלא הזכרת ונדמה לי שימצאו חן בעינך.

datu

New member
../images/Emo91.gifThe Band , כל אלבום שלהם

וגםgentle giant .

למעלה