שלום אני חדשה

עם סמת לב../images/Emo189.gif

הגסביות איחידה מימני שאמרתי סנובית כי אתם במקום לאגיד בואי רשמת יפה אבל השגיות כאלו וכאלו זה היה מיתכבל יפה כבונה אבל עולה חדשה ועם את יש בלוג בלי שגיות כטיב זה קבלה יפה חברה שתכלו על עצמכם בבקשה ותראו איך אתם מקבלים אנשים חדשים כי הפרצוף שארהתם לי הוא מכוער ולא בונה לצערי אבל מה לעשות לא כול האנשים חושבים שיש בהם מיגבלות "הם מושלמים" יום טוב לך ובחברה כזות איני רוצה להיות

בת עולם

New member
באמת, למה עם שגיאות

אם יש לך אחלה בלוג בלי שום שגיאה? ולמי שאמר שהיא עולה חדשה, תדעו: מי שעלה פעם ארצה או שלא כותב בכלל או שכותב כמעט מצוין

בת עולם

New member
כמעט../images/Emo9.gif

יש כמה שגיאות שחוזרות על עצמן וגם תקיעות מסויימת ברמה בינונית של השפה
אין צאט היום??

גלית333

New member
פעם הבאה אחשוב פעמיים

לפני שאני מגנה על מישהו
כבר לא חשוב איך את כותבת
שוב יצאתי חנונה.

סליחה על התגובה אלייך גלית../images/Emo24.gif

מרוב שרציתי לענות לכול הקוראים הנחמדים לא באגרסביות האגרסביות בסוף יצאה עלייך מבקשת סליחה ואני מאוד מודה שיש פה לפחות כמה שנחמדים קבלי את אתנצלותי ופיצוי קל אישה רכה ונאה אולכת היא לבדה מחפשת מישענת לליבה יום אחד אולי.... תימצא את האבתה אני יכולה להיות לה כעדה בשבילה שמגיעה לה למרות צניעותה ואינה תורחת לאוכיך את עצמה היא אישה קסומה

ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

ראיתי שרוב השירשור עסק בשגיאות הכתיב וזה באמת לא הוגן גם בבלוג שלך יש שגיאות כתיב... אני חושב שהיית זכאית לקבלת פנים יפה יותר
לא חושב שמדובר ברוע לב של הכותבים אלא יותר בחשדנות שנובעת מהודעות פוגעות של ניקים חדשים... קבלי התנצלות על קבלת הפנים הלא ראויה ונראה לי שאני לא מדבר רק בשמי

למעלה