שלום אני חדשה

שלום אני חדשה../images/Emo189.gif

לכול אדם יש סוד אבל את הסוד קשה לי לספר אבל אני אוהבת מאוד אלבאי שיחולתי אותו ליצעוק..... שאני אותך אישה רוצה מיכול אני יודעת שגבר נותן לך ביטחון ליהיסתובב ברחוב ושאף אחד עלייך לא מצביעה ואומר זות סטיה ועושה איקס עם מיכחול אבל את חיה בשקר עם ילדון שלא נימצא איתך באותו ארגז חול

NיNה

New member
לאחר ששלחתי את ההודעה -הצטערתי

ואמרתי לעצמי-מה קרה לך? מאיפה הרוע הזה? מי יודע במי מדובר?!, אבל עכשיו כשאני קוראת את תגובותיך אני רגועה. באמת שמדובר בבדיחה ותו לא. ואין לי שום דבר בלב מלבד רחמים....

תקשבי לא באתי לתת לך מידע רכילות |ק

כתבתי שיר על תקחי משהו תמים ותאפחי מימנו פושעה

גלית333

New member
רעים, אולי היא עולה חדשה?

בסדר, הבנו שאתם יודעים לכתוב נכון... תחשבו, יש כל כך הרבה עולים לארץ ועברית שפה קשה. ס ב ל נ ו ת.

תודה עלאהבנה../images/Emo189.gif

אבל אני דסלקטית לא עולה חדשה ובמיקרה אף אחת לא איתיחס לשגיות כטיב אלה רק את ואני לא ניפגעת שאומרים לי שקשה ליקרו את מה שאני כותבת כי ברוב התכשורות לי האחרות מפצות על התקלה

לאו דווקא

אלא ניסיון מקצועי. משהו כאן אינו תואם מציאויות דיסלקטיות. וראה הערתה של בת עולם כאן, למטה. :)

../images/Emo24.gifאני דסלקטית

את יודעת בטעיות אנשים לא צריכים עזרה הם עושים את זה לבד
הוא שאת מאלה שאומרים אבל הוא עשה?

בת עולם

New member
באמת למה עם שגיאות?

אם יש לך אחלה בלוג בלי שום שגיאה? ולמי שאמר שהיא עולה חדשה, תדעו: עולה חדש לא כותב בכלל או שכותב כמעט מצוין

בת עולם

New member
שמעתי

כתבת באמת נהדר, ושגיאות הכתיב שלך קצת העכירו על רמת הכתיבה וההתנסחות שלך. אני כמו רובינו בחרתי להתייחס לשגיאות כתיב מאשר לנושא המרכזי שניסית להעביר (והעברת בצורה יפה
). רציתי לציין רק שהתגובות שלך למי שלא מסכים איתך (גם אם הוא טועה) מאוד אגרסיביות ומורידות מהמשקל הסגולי שעבדת עליו כ"כ בפוסט שלך. הביקורת הייתה ביקורת בונה ומתנצלת אם הובנה אחרת ברוכה הבאה מעבר לזה עולמי לא מושלם למזלי ואני מאוד לא סנובית

למעלה