שלום, אני חדשה כאן וזקוקה לעצותיכם/ן . . .

SmilySmile

New member
שלום, אני חדשה כאן וזקוקה לעצותיכם/ן . . .

אני די חסרת ניסיון במיטה... בת 23, בתולה. עם מעט מהקשרים שלי בעבר הגעתי למצבים אינטמיים, מיזמוזים.. אך אני לא יודעת איך לענג את בן הזוג שלי. כשהוא כבר מגורה ואינני מתכוונת ללכת עד הסוף, אני רואה לנכון לפחות לענג אותו בלי חדירה (אחרת זו די התעללות מצידי, לא
). כשבן הזוג מכוון את היד שלי אל תוך המכנסיים שלו, מה בדיוק כדאי לי לעשות שם
מה אפשר וכדאי לעשות באופן כללי חוץ מנשיקות
על השפתיים
אשמח מאוד להצעות מה אתן עושות לבן זוגכן שמותיר אותו מרוצה ומסופק גם ללא חדירה או מין אוראלי (שאתן יורדות לו [לא ההפך, לא שבקשתי, אך הוא רצה, אך כרגע אינני רוצה לבצע לו אוראלי])
ואם במקרה יש פה בפורום גם גברים, מה אתם אוהבים שבת זוגתכם עושה לכם
הצעות,
ועצות עניינות יתקבלו בשמחה, |תודה
ושבוע טוב

שאלה שחוזרת על עצמה....

אבל המכנה המשותף, של כל התשובות ,הוא שאין משהו אחיד והדרך היחידה לדעת מה הוא היה רוצה שיקרה כשהוא מכוון את ידך לעבר מכנסיו זה לשאול אותו. מה היה עושה לך נעים? מה אתה היית רוצה? מה אני יכולה לעשות עבורך? אם תרגישי בנוח לשאול אותו אז גם תרגישי בנוח לבצע, כי סתם ללכת לפי נוסחאות ומתכונים זה לא עובד. בלי שום קשר, אפשר להרחיב את המנעד המיני באמצעות ספרים או סרטי הדרכה. בהצלחה

danielnatan

New member
אני ממש באותה סירה כמוך...

מה עושים?? אפשר תשובות יותר מפרטות??

מה את מדמיינת שאת לא יודעת איך לממש

אומרים לנו שיש סקס אחר, אבל זה לא נכון. המפתח לסקס טוב טמון באהבת הגוף שלנו באהבת בן הזוג שלנו ביכולת שלנו להתענג בלי רגשות אשמה זה כל העניין

GIjane

New member
לחסרת הנסיון

יקירה, מדוע את שומרת על בתולייך האם את באה מבית דתי? סתם מסקרן מה העניין בעצם? בכל אופן מה שבאמת עושה את זה לגבר זה לראות אותך נהנית. האם את מתגרה כשאת מפנקת אותו ידנית? יש מצב שתאונני לעצמך במקביל? זה בטוח ידליק אותו בטירוף!!! את יכולה גם לתת לו לחכך את איבר המין שלו בין השדיים שלך אם הם מספיק גדולים בשביל זה... עוד שאלה מתבקשת היא מדוע לא אוראלי? לענג רק עם היד זה משעמם. למה להכניס כל כך הרבה מגבלות?בל מקרה, רצונך כבודך. אני מאחלת לך שתעברו את ובן זוגך תהליך קסום ונפלא של התקרבות רגשית ופיזית. וכעת לפן הטכני של התשובה: העטרה (כיפה) של הפין היא האזור הרגיש ביותר. כשאת מאוננת לו את צריכה להקפיד שהיד שלך תהיה רטובה (רוק או חומר סיכה) ולהוריד את היד מהעטרה ועד לבסיס הפין בקצב שנעים לו. יש גם גברים שממש נטרפים ממגע עדין של הציפורניים על האשכים והפין.

למעלה