שלום אני חדשה, וזקוקה לעזרה

tookish

New member
שלום אני חדשה, וזקוקה לעזרה../images/Emo140.gif

אני בחורה בת 28 נשואה כבר שלוש וחצי שנים אחרי חברות של ארבע לפני המצב ביננו התדרדר לאחר סיכסוך קשה שלי עם אמא שלו בהתחלה היינו נורא חזקים ביחד ואז התחלתי להרגיש שבעצם אני לבד פה בכל הסיפור.... ועכשיו לנקודה הכואבת אני בהריון ראשון חודש רביעי נורא רצינו ילד ואז עם כל הבלאגן החלטנו לדחות את הכול ולעבוד על עצמנו וזה קרה ... אין מצידו כל התיחסות למצב הילד והיום זה הגיע למצב שהוא אמר שנראה לו שהכול אבוד והסיבה שהוא נשאר זה בגלל שאין לו אומץ לעזוב.... אני כרגע אצל הוריי מבוהלת ומפחדת לגבי מה שיקרה זה לא שאני לא חושבת שאני יתגבר אני בחורה חזקה אבל כל המצב פשוט הפיל אותי לחלוטין... חשבתי על הפלה אבל איך אפשר להרוג משהו שכבר כל כך ברור וכל כך נקשרתי אליו... אני לא מצפה לפתרונות קלים אני רק זקוקה..לחיבוק...

החיבוק שלי מתובל במילים. אני

לאחר שקבענו תאריך לחתונה. והייתי בחודש חמישי. העדפתי משיקולים של שלוות הנפש שלי ושל הילדה העתידה לבוא, לנתק את הקשר עימו, ולבנות לי חיים חדשים עם היצור המתוק שהמתין לי בבטן. אני מאחלת לך רק הצלחה, שתהיי חזקה, שתדעי שאת יכולה לעמוד בכל דבר. תמשיכי עם ההריון - בסוף הדרך (זאת-אומרת חודש עשירי) ממתינה לך ה-מתנה של ה-חיים שלך. ורד

גרושה2

New member
את לא צריכה לרוץ לפורום על כל ריב

שיש לך עם בעלך או אם אמא שלו. תשלימי וזהו. פה רק יעודדו אותך להתגרש ולגדל ילדים לבד דבר שיהרוס לך את החיים לגמרי.

אני לא חושבת שפה מעודדים להתגרש

פה מראים שלהיות גרושה זה קשה, אבל זה לא הורג. בכל זאת, מה שלא הורג אותך מחשל אותך. ורד

קודם כל קבלי../images/Emo24.gif ו../images/Emo25.gif

לייעוץ הוא יסכים ללכת?? אם נראה לך שזה אבוד ביניכם, את צריכה לעשות חושבים עם עצמך ומהר. האם יש לך אופי מספיק חזק כדי להיות אם יחידה? בהחלט לא כל אחת מסוגלת... מצד שני, לפעמים התינוק שהגיע פתאום לחיינו נותן המון כוחות שלא היו שם קודם. אם הכל נגרם בגלל אמא שלו , אין אפשרות לשבת ולדבר? איתו או עם האמא? עם מישהו אחר במשפחה שיכול לגשר??. אני אישית לא הייתי נשארת עם מישהו שאמר לי דבר כזה. לגבי התינוק... קשה לי לייעץ לך כי אני לא מכירה אותך. אצלי גם הבנזוג האוהב והמהמם תפס רגליים קרות, אבל זה היה ביום שהבדיקה הביתית יצאה חיובית (ולא חודש רביעי!!) והיה ברור שאני ממשיכה לבד. שוב

tookish

New member
תגובות....

היינו ביעוץ וניסינו לפתור את הכול אני פשוט נשואה לבן אדם שמצבי לחץ זה לא בשבילו... הוא תמיד היה חלש אופי ואף פעם לא הציב גבולות להורים שלו וזה הגיע למצב שהם אמרו לו היא לא נכנסת אלינו הביתה יותר ואתה תאבד את המשפחה שלך אם לא תתגרש ממנה....והוא כאדם חלש אופי ממשפחת חסרי החוליות נתון להשפעה מתמדת שמחלחלת וחילחלה עד ששברה את מה שהיה ביננו. זה נשמע לכם כמו ריב שטותי אני לא חושבת.... המצב קשה אבל אני רוצה את הילד ותמיד רציתי את הילד ויש לי משפחה חמה ותומכת והרבה חברים אוהבים- להגיד שאני לא מפחדת אני מתה מפחד אבל מה עדיף לעשות הפלה או יותר נכון לידה מוקדמת ללדת ילד מת ואז להצטער על זה כל החיים אני לא חושבת.... אז מה אם קשה לי אני ירים ידיים.... אני לא מרוצה מהמצב שהחיים שלי התגלגלו אליו ואני מתביישת להודות שנכשלתי ומהסטטוס החדש שאני עומדת להיות בו...אבל ... מקווה שהכול יהיה בסדר ואולי עוד שבוע השמיים יהיו בהירים יותר..

יקירתי...../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

אוקיי קודם כל הסברת עכשיו קצת יותר... ואני מבטיחה לך לאור הפירוט, שטיפוס כמו בעלך לגמרי יתמוטט עם ילד בבית. נשמע לי שכבר יש לך החלטה ואת "רק" זקוקה לתמיכה. אז תהיה לך כאן. והמון!! וכשתחזיקי את התינוק שלך בידיים, תראי שפתאום יגיעו כוחות ואת כבר לא תפחדי. רק דבר אחד קצת הפריע לי... להיות חד הורית זה כישלון? סיבה לבושה?? אני מרגישה בדיוק ההיפך!! גאה בעצמי שהצלחתי ועדיין מצליחה יום יום לעשות עבודה לא רעה בכלל!!
זה דבר שתצטרכי לעבוד עליו! אם לא בשבילך, לפחות בשביל המסר שתצטרכי להעביר לילד שלך.

tookish

New member
לא התכוונתי

לא התכוונתי לחד הורית ככשלון חלילה ,להיפך אני חושבת שאנו הנשים הרבה יותר חזקות ולא ניתן לומר עלינו כשלון, אלא ההרגשה הכללית של כשלון בנישואין, חוסר יכולת של להחזיק מערכת יחסים הסטטוס של רווקה + זה מפחיד אותי להיות פתאום לבד 7 שנים לא הייתי לבד והנה עכשיו גם לבד וגם עם כל ההתרגשות של ההריון שאמור היה להיות הדבר הטוב ביותר שיכולנו לבקש... ומסתבר שהאדם שאותו בחרתי הוא חסר יכולת... שלא לדבר על הדיכאון בידיעה שהוריו ילוו אותי עכשיו לאורך כל חיי...

שרון 8

New member
ים חיבוקים ענקיים

גם ממני את נשמעת לי בחורה שקולה ובעלת כוחות.. כן .. זה מפחיד... אבל... מאמינה שיש לך את הכוחות (ונראה שאת מודעת לזה..) יש לך משפחה תומכת וחברים - זה הרבה מאוד... לעומת - חסר חוליות ממשפחה בעייתית... וחיים חדשים שנרקמים בתוכך.. הגדרת את המציאות יפה.. ומכאן ההחלטה היא שלך...

למעלה