שלום אני המנהלת החדשה

שלום אני המנהלת החדשה ../images/Emo68.gif

שלום בנים ובנות, אני המנהלת החדשה שלכם! גם לארגנטינה הרחוקה הגיעה השמועה שיש כאן חבורה נפלאה של ילדים וילדות מקסימות שצריכים טיפול חם ואוהב. מיד סגרתי את המעון (לעזאזל עם זבוב, לכלוך וכל שאר הילדים עם השמות המוזרים) ותפסתי את הטיסה הראשונה לישראל והנה אני כאן! המנהלת עליה חלמתם, כי כמו שאני תמיד אומרת כשחולמים הכל אפשרי. אני יודעת שביחד נהיה צוות בלתי מנוצח כי כח האהבה יגבר על כוחות הרשע. ביחד ננצח את צוות רוקט (עברנו את הלנה נעבור גם את זה) אבל קודם כל נשיר ביחד שיר קדימה כולם הצטרפו אליי פוקימונים טורין טורין מאמנים טורין טורין כולנו ביחד...זרעים מתפרצים נלך...נלך תמיד ביחד ורק אם נחלום, הכל ייייייייתתתתתגגגגגגגשששששםםםםם

Onslaught

New member
oooooooooooooooooo kkkkkkkk.....

לא ממש הבנתי את השיר למה התכוונת בשורה "כולנו ביחד...זרעים מתפרצים" ...??? may billy bob forgive you

yoo

New member
לאאאאאאא!!!!!!! לירות בה לירות בה!!

לשלוף את הרובים ולרטש אותה!!!!!! לרטש את כלללללל הקטנטנות!!! הא הא הא הא...... *מבט מטורף בעיניים*

offspring girl

New member
האנושות!!!...האנושות!!!... הצילו!!!

יוצא לי קצף מהפה ביגלל השיר הזה!!!!!!!!!!!!! אההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

רלינה

New member
*מפחדת*

אני... אההה..... יהיה פה מנהל נורמלי פעם? בעילו רק פעם אחת??? מישהו שיחזיק יותר מיום אחד..? אויי....אני מובלבלת...

Nikita2002

New member
זה פורום של פוקימון../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אמ.....ברוך הבא המנהלת החדשה אבל, פה זה פורום של פוקימון, לא של קטנטנות. ועם את רוצה כל הזמן לשיר את השיר המעצבן הזה את היית יכולה להיות המנהלת של הפורום קטנטנות! אז תתחשבי בזה בתור מנהלת. מקווה שלא נעלבת.......ובהצלחה בהמשך!
שירן

Silver Unicorn

New member
בללללן!!!!

אני פשוט מעעעעריצהההה אותתתתך!!! אפשר חתימהההההה???? אני מממתתתתתההה עלללליייךךך!!! עכשיו, אלילה שלי, מוווווותייי!!!!!! *מוציאה קלצ´ניקוב טעון* תנחשו את ההמשך לבד..

visbond

New member
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאא../images/Emo107.gif

מוות לקטנטנות צריזרד לביור שמישעו יחזיר אותה לספרד ווישבונד

למעלה