שלום, אני אורנית, ו...

Black Cat15

New member
מוהאהאהאהא ../images/Emo123.gif

אני עוד מסוגלת

Me¥tal

New member
טוף. דעתי.

בלילה - לא הייתי יוצאת איתו. אבל את יכולה לצאת איתו בבוקר, לקפה, או לסרט, סתם ככה. זה הרבה פחות מחייב, והוא יוכל להבין שאת השיכורה, זאת לא את באמת...
מקווה שייסתדר לך.

אני לא הייתי לוקחת את הסיכון...

גם להסתבך עם ההורים, וגם לחזור לבד הבייתה בלילה במונית? never את יכולה לקבוע איתו ביום באיזשהו קניון או משהו... אם הוא באמת רוצה אותך אז הוא יבין שאת לא יכולה לבוא... ואם לא- תזרקי אותו!!! שני.

Black Cat15

New member
חחחחחחחחחח

לכולן על העצות.
בכל מקרה, הוא יאלץ לחיות עם ה"לא" הזה. ואין פה קטע של "לזרוק", כי שומדבר עוד לא התחיל. חעיח זהו.

Shani5

New member
אממ תראי

כל העניין הזה נראה לי קצת מוזר... כי אתם לא מכירים כל כך הרבה זמן ויכול להיות שהוא סתם רוצה לנצל אותך כדי שכל החברים שלו יראו איזה חברה כוסית הוא הביא וכו´.. וגם לכי תדעי מה הוא רוצה לעשות לך אחרי המסיבה.. בקיצור אני מציעה שתגידי לו לא אבל בצורה יפה ותישארי איתו בקשר טלפוני.. ואז מתישהוא עוד כמה זמן אז תצאי איתו למקום אחר...

בתור התחלה- הורים. ../images/Emo4.gif

למה שהם ירתקו אותך? אסור לך לצאת עם בנים?
בכל מקרה- בקשר ללצאת איתו- כן, אבל אל תשתי אלכוהול, וליתר ביטחון.. זה נשמע נורא מוזר אבל תביאי שתייה (קלה
) מהבית.. או שתקני בקבוק סגור, ותשמרי עליו סגור.. כבר שמעתי על כלמיני דברים שקרו עם Ice וכו´... ו.. פשוט תחזרי מוקדם יחסית. האמת? לא נראה לי שהוא מתכנן משהו שלא כדרך הטבע, אבל... בעצם, אל תקשיבי לי. אני לא רוצה להיות האשמה אם חס וחלילה יקרה משהו. אבלללל... זה לא כמו סתם בחור שמזמין בחורה לצאת איתו?

Black Cat15

New member
תגובה.

זה לא שאסור לי, פשוט ההורים שלי... לא יודעת, יש להם בעיות, הם איימו עליי שאם אני יוצאת איתו הם מעיפים אותי מהבית. ואני תוהה למה? כי הם חושבים שהם מסוגל לנצל אותי? לכי תביני. חחחחחחחחחחחחחח הרסת אותי עם השתייה קלה מהבית
כן, אני אשים בתיק בקבוק "מי עדן"...
פחחחחחחח... ו... וואי, חחחחחחחח לא לדאוג בובע, אני לא אאשים אף אחד!! ו... לא יודעת, סה"כ הוא שנה וחצי מעליי, ואנחנו מכירים כולה (סופרת) 4 ימים. והוא לא ראה אותי כ"כ במיטבי - ז"א, הייתי שיכורה לגמריי.
אבל לגמריי. בכל מקרה, גראס על הדאגה
בגלל שאני ילדה טובה של אמא אני בטח לא אצא איתו בסוף...

!PuMiCkY

New member
בן 17.5 מפ"ת../images/Emo35.gif 99% שאני מכירה אותו

איפה הוא לומד
~עדידה, שמנסה לחפש את הקשר...~

אורניתה!../images/Emo9.gif

קודם כל - סחטיש על ההצעה!
אז ספרי קצת על הבחורון..! נראה טוב?
בכל אפון, לדעתי את לא צריכה ללכת.. כמה זמן את כבר מכירה אותו? שבוע? אפילו פחות?.. לא טוב!
את לא יודעת מה יהיה שם.. מה התוכניות שלו עלייך.. בקיצר - אל תלכי..
שרגעעעעעעע

Black Cat15

New member
שרגעעע ../images/Emo9.gif

טחחחחח...
את תצחקי עליי אם אני אגיד ש... אני לא זוכרת איך הוא נראה?
(דיי, אל תסתכלו עליי ככה! הייתי מסטולה ושיכורה בטירוף!) ואני מכירה אותו... 5 ימים
וזה הכל מטלפונים...
רררררר... צודקת, לא נראה לי שאני אלך... ד"א, התקשרו אליי מאופטיקה הלפרין, והמשקפיים שלי מוכנייייייים!!!
אני עוד מעט אלך לקחת אותםםםםםםםםם!!!

לעניות דעתי ...

אני מתחילה לדבר מוזר ... תדברי איתו עוד קצת ואחרי שכבר נראה לך שאת מכירה אותו יותר טוב ... תפגשי איתו במקום הומה אדם ( ?!?!?!?!?! חחחחחחחחחחחחחחח
) ותראי מה קורה ... גוד לאק האני ! קיס קיס !
דנה

ya man

New member
אני לא מבינה משהו בכל הסיפור הזה

ילד בן 17.5 שהוא ברמן? זה רק אני או שזה ממש ממש לא הגיוני... ? ירדן לא מבינה תסבירו לי עבדתי יותר מדי היום... קשה לי לחשוב

m.n

New member
זה לא חוקי

למכור אלכוהול לקטינים מתחת לגיל 18 אז ברור שזה לא חוקי להיות מוכר אלכוהול לפני גיל 18!

ya man

New member
אני מבולבלת...

אויש ובלי קשר...איזה מאגניב היה לי היום בעבודה לי היום!!! אני בעבודה וזה... טוב פה שם פתאום נכנס לחדר איזה אחד מדההיםםםם אנגלי מבטא בריטי כבד כזה עם מלא קעקועים וראסטות...ואני כזה..אההההה... והוא כזה שואל אותי איפה איזה אחת ולי אין מושג על מי הוא מדבר אבל אני חושבת לעצמי: טוב נעזור לו מסכן לא יודע עברית תקוע במשרדים פה וזה אני יעזור לו... אז אני אומרת לו כזה עם המבטא האדיר שלי (שאני מאד גאה בו) i can help you look if you want אז הוא כזה שמח וזה אנחנו הולכים מטיילים בכל הבניין וזה מחפשים ולא מוצאים בסוף אנחנו חוזרים לאיפה שאני יושת ואני כזה אומרת לו שסורי שאין לי מושג איפה היא וזה אבל אני ישאל עוד פעם אחת ועמדה אישה אחת ליד השולחן שלי ואני כזה "סליחה את יודעת אולי איפה ישראלה?" והיא כזה "זאת אני" והיא גם בוסית שלי בעקרו ונורא התפדחתי... אוקצור עם למישהי אכפת אחרי העבודה הוא קנה לי גלידה ולקח את הטלפון שלי ואדיר לי:0) סוף סיפור! שלום ותודה ירדן

¥EleVatioN¥

New member
אחחח ירדן קרעת אותי סופית עכשיו../images/Emo70.gif

איך אני אוהבת תקטעים האלה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
טוסט נו לפחות יצא לך לטייל עם האיש המזניש הזה שהיה שם

למעלה