שלום, אני אורנית, ו...

cholly

New member
פפפפפפחחעעע!! ../images/Emo6.gif../images/Emo28.gif

איזה פאדיחה זה..שיאללה...הייתי נהיית אדומה! בכ"א - סבנג´ה לך עם הטלפון והגלידה
[
אם זה האייקון בכלל,אין כוח לבדוק
] בהצלחה בובע. הלכתי לישוווון

ya man

New member
ועכשיו כשהאלוכהול יצא לי מהדם לחלו

לחלוטין או לא לחלוטין אבל אני יכולה לחשוב יותר בבהירות... מותק, נראה לי שהוא קצת שיקר לך או משהו כי אין כזה דבר ברמן בן 17.5 ועוד דבר אם אני כבר פה בקשר לכל השרשור הזה.. מה הקטע? אז תצאי איתו...למה נראה לך שהוא מתכוון לאנוס אותך או משו הבנות פה הפכו את זה לנורא היסטרי מקסימום הוא ירצה יותר ממך תגידו לו שיפיסיק... ירדן

Black Cat15

New member
../images/Emo46.gif

נ-כ-ו-ן. רררררררררררררר. עצות כמו שלך אני מעדיפה לא לקבל, תודה.

ya man

New member
מה? מה עשיתי???

אמרתי משו רע?:/ מה? רק אמרתי שאני חושבת שאת קצת מתנהגת כמו ילדה קטנה... כאילו בתו מישהי שמודעת לאיך שבני 17 חושבים בגלל שהיא גם כזאת אני אומרת לך מה אני חושבת שהוא מןהסתם לא ישים לך שום דבר במשקה וסביר להניח שלא יעשהלך שום דבר שאת לא תרצי שהוא יעשה לך.. מה כבר אמרתי?:( ירדן מה עשיתי?

Black Cat15

New member
אוקיי.

מצטערת על ההתנפלות. יכול להיות שאת צודקת. אני כולה דיברתי על מצב נתון, על בנאדם שראה אותי פעם אחת וכבר הציע לי לבוא איתו למסיבת סיום שלו. הוא ראה אותי כשהייתי שיכורה לגמריי. הוא יכול להסיק מסקנות. זה הכל. הסיכויים שדברים קיצוניים יקרו ממש קלושים, אבל לא בא לי להסתבך בצרות דווקא עכשיו עם ההורים, אז אני אוותר על זה להפעם.

ya man

New member
אה..שחכתי להגיד עוד משהו בהודעה ההי

אם כבר את מחפשת סיבות למה לצאת או לא לצאת איתו... אז יש לי2 נגד (איזה בןאדם נחמד אני) 1... הוא נשמע די מושפל כזה תאמת כאילו הוא רק פגש מישהי והוא כבר רוצה לקחת אותה לנשף סיום שלו זה נשמע לי כאילו הוא רוצה כזה להראות לאנשים בביתספר שלו או משו אין לי מושג... 2... הוא די שיקר לך...ולדעתי זה אומר הכל... ירדן

lighter

New member
לדעתי

את צריכה לצאת איתו... תראי, הוא חמוד, הוא נחמד, הוא פנוי, הוא בן 17.5 מה עוד את צריכה? חוצמזה הוא ברמן ויש לו גישה למשקאות משכרים...זה בונוס בעיניים שלי! ועכשיו ברצינות-אני לא רואה שום סיבה שלא תצאי איתו...וכמו שמורה שלי למתמטיקה תמיד הייתה אומרת-את לא יכולה להוכיח למה לא, רק למה כן...ולך יש את כל הסיבות למה כן... ובקטע עם ההורים-זו לא בעיה...אם את מאלו שאומרות להם הכל, אז את קצת בצרות, אבל אולי תוכלי לשכנע אותם...ואם את לא *אהם*כמוני*אהם* אז תמציאי סיפור שאת ישנה אצל חברה, החברה מחפה עלייך, ואת יוצאת עם לירן... מקווה שעזרתי...

למעלה