שלום אחים שלי - מה שלומכם? הרבה זמן לא הייתי

שלום אחים שלי - מה שלומכם? הרבה זמן לא הייתי

בס"ד תקופה ארוכה שאני מנסה דרכים משולבות (פסיכותרפיה ) וכמו כן אני משלבת טיפול ע"י מטפלת שהומלצה בפורום לדמיון מודרך ובאך , ואני מרגישה כאילו האו סי די , יש לו כח עצום להשתלט על הכל , בשבת נתקפתי שוב בחרדב בנוגע לבלוטות בשד ובדקתי , נתקפתי בחרדה יותר חזקה והחלטתי שאני חייבת ללכת לרופא (הייתי אצלו לפני חודש ומחצה שזה גם הישג) , אז ביום ראשון על הבוקר התיצבתי אצל הרופא לעשות בדיקה בפנים מבויישות כדי להירגע. הוא בדק אותי , אישר שהכל בסדר אך ביקש שאעשה ממוגרפיה בגלל הסיפור של אמא שלי , אמרתי לו שזה יעשה אותי יותר משוגעת . . . אבל לא זאת הבעיה , יום לאחר הביקור אצל הרופא מיששתי שוב את עצמי, ונכנסתי לחרדה , ועכשו אני לא יודעת מה לעשות , לא נעים לי ללכת אליו - הוא בדק אותי לפני שלושה ימים. זה לא שגעון . . . אני מתפפלת לבורא עולם שיסיר ממני את הנגע הזה - בעזרת ד' איך אצלכם !

אמא11

New member
היי בתיה יקרה ../images/Emo24.gif

מקוה שהיום את מרגישה קצת יותר טוב. הרי את יודעת שאין מצב שיהיה שינוי לאחר 3 ימים. האם יש תרגילים בדמיון מודרך שאת יכולה לעשות כאשר תוקפת אותך חרדה? אני לא כל כך מתמצאת בנושא אבל נדמה לי שאם את ב"התקף" ניתן להרגע קצת ע"י זה שמובילים את המחשבות לכל מיני "תמונות" נעימות ומרגיעות שמחליטים עליהן קודם עם המטפלת ומתרגלים פניה אליהן. בתיה, חיבוק גדול מאד ושתרגישי טוב תמי

למעלה