שלוםם~!!

RoCk Me BaBy

New member
שלוםם~!!

אה
ןןןןןןן אנשים אני חדשה פה :) אני אורנית בת 14 מרחובות החלטתי שאני מצטרפת לפורום, אפשרי ? =) מקווה שתקבלו אותי יפה ביי ביי ::))

shiri-d

New member
בטח שזה אפשרי....../images/Emo70.gif

ברוכה הבאה
אני שירי ואני בת 14 מהרצליה... ספרי קצת על עצמך... ובטח שנבל אותך יפה (נמרוד...) קיצר.. שיהיה לך חג שמח
שירי

RoCk Me BaBy

New member
טופפפ ../images/Emo9.gif

אז כמו שאמרתי אני אורנית בת 14 מרחובות אני חולה על מוזיקה (רוק ומטאל היפ הופ קצת פאנק ועוד) התחלתי ללמוד על גיטרה לא מזמן :) היה לי חבר 9 וחצי חודשים וסיימתי ת´קשר ביננו ביום שישי האחרון למה ? סיפור ארוך.. אממ.. מה עוד את רוצה לדעת ? Oranit Too~SeXy~4~my~Shirt

RoCk Me BaBy

New member
וואלה אחותי, לא יודעת!!

חתיכת בזבוז הא... = נפרדנו כי... טוב אז בחודש וחצי האחרונים היינו רבים ואמרתי לו כמה פעם שאני רוצה להיפרד וכמו דפוקה חזרתי בי כשהוא שיכנע אותי.. קיצר.. גילתי שיש לו איזה חבר סכסכן אחושילינג שכל הזמן מדליק אותו והוא היה הסיבה הכי גדולה לזה שאנחנו היינו רבים הרבה. קיצר היה לי דיבור ארוך עם הבנאדם הזה (הסכסכן..) ואני והחבר שלי השלמנו.. אחרי שבועיים של שקט ממריבות ביננו החלטתי שזה כבר לא אותו דבר שהקליק הזה שהיה פעם עבר שזייהו אנל´א רוצה אותו יותר האהבה שלי נחלשה כ"כ שאני כבר לא רוצה להיות איתו.. אז פשוט אמרתי לו את זה והוא לא קיבל את זה נחמד במיוחד...= אפשר להגיד אפילו רע מאוד אז שמתי לזה סוף וככה... עכשיו אני עומדת להתחרפן מגעגועים *נגנבתי* ?

הבנתי,

שאלתי כי לחברה הכי טובה שלי יש חבר כבר 5וחצי חודשים ואני חושבת שאם הם יפרדו(טפו טפו טפו) אז אני אצטרך להבין למה כי היא בטח תהיה עצובה מידי
תמר שרוני

RoCk Me BaBy

New member
אל תהיה כמו החברות שלי !!!

תהיה איתה כל הדרך תנחמי וצאי איתה תנסי לעשות איתה דברים שהיא אוהבת רק כדי שהיא תרגיש יותר טוב !!!! (רק אם הם חס וחלילה טפו טפו טפו יפרדו!) החברות הזונות שלי כלום הן לא עשו בגלל זה אני במצב הזה עכשיו !!!!!
Oranit (u´r just too good to be true)

אוי כמה שאני שונאת חברות כאלו..

אני מתאהבת במישהו- ולא הן לא עוזרות. אני עצובה בגלל משהו- ולא, הן לא עוזרות. אולי אני אעשה את זה להן, ככה הן ילמדו..

הפרדה שלי

תאמינו לי במצבים כאלה אפשר באמת להבין מי הם החברות האמיתיות שלכן כשאני וחבר שלי נפרדנו חברות שלי לא אמרו כלום לא היה להם איכפת....עבר איזה חודש וחצי מאז ואני כבר הייתי בחב´רה אחרים ואחלה בנות והכל והיה לי חבר חדש וכשנפרדנו אחרי איזה חודש וחצי הן כולם היו לצידי גם ביום שנפרדנו על היום הראשון כולן באו לנחם אותי! אלא הם חברות אמת.....

shiri-d

New member
אני בטוחה שתתגבר ../images/Emo8.gif

נמאס כבר ה- "אז... שלא יעבדו אליכם" תשנה את החתימה שלך

taltalit

New member
אהלןןן

ברוכה הבאה
לי קוראים טל, ואני בת 15- נעים להכיר
טל.

אלנלה

New member
2רוכה ה2אה!!

שמי אילנה ואני מחיפה..ובשבוע שעבר היה לי יום הולדת.

taltalit

New member
מזל טוב......

זה בא קצת באיחור- פשוט לא ידעתי... אז מזל טוב! שוב... טל.

למעלה