שלוםם

שלוםם

טוב אני חושב שזה המקום הכי טוב לטייל בו בלילה, לדבר לעצמי וגם אולי להכיר אנשים טובים.
את האהבה הראשונה שלי הכרתי בישראבלוג, בגיל 13 בערך. הסיפור הוא ארוך ומשעמם, אבל חשוב לי לציין את זה ולסגור עם עצמי מעגל, אולי דבר כזה יקרה שוב רק הפעם אני ידע מה לעשות.
אני בן 20, חייל, מהקריות, החברים שלי נטשו את החיים הטובים כדי לשבת כמו זקנים כל היום בפאבים ורק אני נשארתי זה שעדין מחפש ריגושים, זה שעוד לא התבגר..
אם עדין נשארו אנשים שאוהבים את הרגע המצחיק, העצוב, המשעמם, אלה שלא מתלוננים, אלה שלא כל היום בתוך האייפון, אלה שלא מתעדים כל דבר קטן וטוב עם המצלמה וישר חייבים לעדכן את כולם כדי שידעו שכרגע הם אוכלים ג'וק והולכים להרוויח 100 שקל, אלה שירדה להם דמעה שמייקל סקולפילד מת, אלה שלא יפחדו מאיך שהחברה רואה אותם..
זהו.
מה המצב?

ברוך הבא לפורום

Big White

New member
"התבגרו"

אצלי כולם כאלה, עושה הכל לבד, והם מתפלאים למה אני קם ביום שבת ב 6 בבוקר כל הזמן:)
אבל הכי מצחיק שהם אומרים שאני לא יוצא מהבית

בנתיים הספקתי לחרוש חצי מדינה עם האוטו וגם ברגל, להעלות את ההר הכי גבוה בבקעת הירדן, ולעשות כמה אלפים של קילומטרים בצפון הארץ עם האוטו .

והם? הם שימשיכו לשבת בבית ולשתות...

אלה השעות הכי יפות של השבת !

באמת מקנא בך שאתה לא עצלן, הלוואי האוטו שלי לא היה מתפרק אחרי שאני עובר את חיפה

תודה רבה על הוולקאם :)

Big White

New member
אתה יכול לטייל ברגל.

מבטיח לך שיש הרבה מקומות לטייל בהם גם בלי אוטו,
אתה יכול בזמנך החופשי לשבת על האוטו שלך ולתקן אותו, להשקיע חודש עבודה ולסדר אותו ולהנות מנהיגה בצפון.

ואם ניראה לך שאני נוהג על מרסדס 2013 אתה טועה. כולה סובארו 96.
הכי חשוב בלהאמין. אבל לא באלוהים כי הוא לא יקח אותך, אלה בכלי שלך.

netapet2

New member
היי

ברוך הבא:)

אני נראה לי שלב ביניים, אני אוהבת את הרגע המצחיק העצוב והמשעמם [טוב, פחות אוהבת את המשעמם והעצוב], אני מתלוננת מלא, אבל תלוי על מה. אני כל היום בתוך האייפון כי משעמם לי רצח עם האנשים סביבי אבל כשאני עם אנשים ענייניים אני מעיפה להם את האייפון מהיד :)
אני מתעדת דברים עם המצלמה, ואולי אם תראה "מקום מבטחים" ותשמע את הציטוט [ואני לא ממש מצטטת כי אני לא לגמרי זוכרת אותו
] "תבטיח לי שתצלם כל רגע בחיים", אתה תבין גם למה.
לצלם לא עולה כסף, ולפעמים זה מעלה זכרונות הכי מדהימים בעולם שהיו בתוכך והם כבר נכנסו עמוק מדי ללב.
ובלהבלהבלה.

אבל היי, ברוך הבא:) לא כולם אותו הדבר אבל לכולנו יש משהו משותף

את צודקת

אני יותר התכוונתי לתופעה של לעשות משהו בשביל להגיד שעשית ולא כדי להנות ממנו. אני גם אוהב את האייפון ונמצא בו הרבה, אבל אני לעומת זאת משתגע שאני בחברת אנשים ואנחנו יושבים כולם ביחד, ובקושי יודעים איך נראה הפרצוף של האחר מרוב שהראש כל הזמן למטה. כנ"ל בפאבים, שולחן שלם שתופס את כל הפאב במקום להשתכר ולשמוח כולם פשוט עם טלפונים.
ולצלם זה חשוב, אחרי שנים שאתה מסתכל על התמונות האלה אי אפשר להוריד את החיוך, אבל הבנת את הכוונה העיקרית שלי :)
ותודה רבה! (מזל שלא כולנו אותו דבר, אחרת זה היה כמו בפרק של בובספוג שסקווידוויד מגיע לעיר הסקווידווידים)

netapet2

New member
אני לא מאוהבי בובספוג

אז אין לי מושג מה אמרת ברגע זה! [כלומר, אני יודעת מי הם, אני לא מכירה את הפרק]

לגבי הפאב, אני מנסה ליצור איזה שהוא איזון עם חברות ששמים את הטלפונים על השולחן והראשונה שלוקחת את הטלפון משלמת את הטיפ.
חברות שלי כל כך קמצניות וכל כך חשוב להן כששלחו להן הודעה [והתפשרתי, אפשר לראות את ההודעה, אפשר גם לענות. אבל לא צריך להמשיך ולהמשיך ולהמשיך!]

קחי אותן לאכול פלאפל או לאפה, הן לא יוכלו להחזיק את הטלפון וגם לאכול יחד

netapet2

New member
אנחנו דור מיוחד!

אני לא אוהבת פלאפל, וחברות שלי או לא אוהבות שווארמה או חיות בסרט שאסור לאכול דברים משמינים פעם ב...

בלי קשר אפשר לשעם את הטלפון על השולחן ולעייןבו תוך כדי! חחחח

Big White

New member
אווווו כל האלה שדבוקים לטלפון..

לא מזמן סיפרתי פה על מישהי שיצאתי איתה משהו כמו עשרה פעמים... היא בדיוק מסוג האנשים האלה!
שמדברים איתה היא בטלפון, ולא שהיא אל מקשיבה, היא מקשיבה ואפילו מגיבה בהתאם, אבל זה סתם מציק בעיין, ועושה רושם שאני לא כל כך מעניין ושיש דברים יותר מעניינים בפייסבוק.
פשוט לקחתי את הטלפון ושמתי אצלי בכיס. במידה ויש רטט היא מקבלת את הטלפון לידיים על מנת לענות להודעה, והוא חוזר לכיס, בזה זה נגמר.

עכשיו היא אוטומטית יודעת לא להוציא את הטלפון סתם ככה ללא סיבה אחרת הוא ימצא את עצמו אצלי בכיס עד סוף הערב.

למה אנשים פשוט לא יכולים לעזוב את הטלפון שלהם שהם בחרה של אנשים, או יותר גרוע! שאתם רק 2 אנשים!
בפייסבוק בטוח אין שום דבר מעניין, ואם אין הודעות חוץ משעון אין שם מה לחפש.

netapet2

New member
מסכימה לגמרי,

אתמול ישבו אצלי חברות בחדר, היינו 5 בנות, הטלפון שלי היה במקום מרוחק כדי שתהיה לו קליטה- אמנם אני לא מבוקשת כל כך, אז אף אחד לא חיפש אותי. אבל גם הערתי להן על זה שזה משגע, אתה אפילו לא יושב בפאב אתה יושב עם חברות שלך בבית ואתה עם הטלפון... מה נסגר??

Alinesis

New member
וואטס אפ

נראה לי בתשלום עכשיו...מי צריך את זה כשיש את המסנג' של פייסבוק..או יותר טוב הסמסים עצמם עכשיו בחינם וללא הגבלה..=]

Big White

New member
מה פתאום.

תמיד אומרים שזה יהיה בתשלום וכו וכו וכו.
האנדרואיד אצלי שנה כבר, ומכל העדכונים רק פעם אחת הדבר הזה ביקש תשלום, ואחרי יום וחצי זה לא ביקש כלום...

בכל מקרה לא חסר גרסאות פרוצות ומה לא
בקיצור HAVE FUN

netapet2

New member
אני חיה על הוואסאפ

אבל אני בהחלט יכולה להשאיר אותו בצד לכמה שעות.

למעלה