שלוםםםםםםםםם!!!!

nofar155

New member
שלוםםםםםםםםם!!!!

יש לי בעיההה!!! אני מצטערת שאני נוחתת עליכם ככה... יש לי להגיש בוק רפורט למחרתיים ושכחתי מזה לגמרייייי ואין מצב שאני יספיק לקרוא 3 ספרים להגיד 3 עבודות בתוך יומיים... אז אני יודעת שאני קצת חצופה אבל אולי למישהו יש בוק רפורט לתרום לי???? בבקשהההה אני מתחננתתתתת זה עניין של חיים ומוות!!!! גם ככה אני על תנאי ב5 יח"ל אז תצילו אותי מהעפה!!! חחחח פליזזז יש מישהו?

Drorrrrrr

New member
תשתדלי לא למתוח את האותיות

יותר מדי, זה סתם מבזבז זמן.

למה שלא תעצור אחרי ה-ם' הראשונה?

nofar155

New member
אז אין לך אבל למה לצרוח עלי?

אולי למישהו אחר יש? מה אתה כזה מעוצבן?

מעוצבנת...

פשוט כבר מתחיל לעצבן שכולם חושבים שזה פורום שיעורי בית... נראה לי יש פורום מיוחד בשביל זה. בכל מקרה לא מזמן מישהו פרסם ת'אתר סיכומים שהוא בנה אז תחפשי כמה הודעות אחורה אולי יש שם בוקריפורטס. ועצה לכל החדשים- לפני שאתם מבקשים שיעורי בית, תגידו שלום, תציגו את עצמכם. זה יותר נחמד.

nofar155

New member
אז זהו שחיפשתי

פה לפני במאמרים ולא מצאתי ולכן שאלתי.. וכבר הצגתי את עצמי פה בעבר אז חשבתי שזה מיותר להציג שוב פשוט לא יצא לי להיכנס לפה הרבה...

תחפשי

כמה הודעות לפני, במאמרים שמים רק דברים מיוחדים וזה לא נכלל בינהם [שיעורי בית זה אף פעם לא מיוחד...]. הייתי עוזרת לך אבל המחשב יש לי רק בוק ריפורט מכיתה י' על הארי פוטר וגם זה שיפוץ קל של אותו דבר מכיתה ז'...

kleptomaniac

New member
כן יש לי..

נראה לי.... אם את צריכה תצרי קשר.... אבל עכשיו היום כי מחר עד הערב אני אהיה בצבא ולא אוכל לשלוח לך...

nofar155

New member
אמממ אז ככה...

מישהי כאן נידבה לי אבל זה לא כ"כ עזר לי כי הספרים האלה לא כ"כ מתאימים לנו.. וכאן בפורום חיפשתי מלא דפים אחורה ולא מצאתי...)): המורה נתנה קצת הארכה אבל עדיין אין לי מושג איפה לחפש.. יש הצעות אולי?

kleptomaniac

New member
אני נידבתי לה...

סורי שזה לא עזר... למה זה לא עזר? מה לא בסדר בספרים האלה?

TweetyGirl1

New member
מממממ...

תראי בעיקרון הוא לא כדאי לך לקחת בוקרפורט מהאינטרנט כי ישר יעלו עלייך כי השפה הגבוהה וכל זה אז לא כדאי לך... המממ בכל אופן אולי אפילו תבחרי לך ספר ותקראי תקציר ממנו באינטרנט ואז תעשי את העבודה... :)

גם לי יש מחר בוק ריפורט...

ואני אצטרך להמציא חצי מהספר.. מצטערת אבל אין לי איך לעזוור לך... תמציאי להם משהו.. (הם תמיד בולעים את זה אצלנו...)

nofar155

New member
חחחחח לנו יש

איזה מורה אחת דומה לברווז זאתי גם אם מביאים לה בוק רפורט של מרצה באונברסיטה או לא יודעת מי.. לא טוב לה כי היא קופה מכוערת ומעצבנת!!!

Ez sLeeP

New member
אני בטוח שזה מאוד לא משוחד.

מה עם להתכונן מראש לדברים האלו?

למעלה