שלוליות.

שלוליות.../images/Emo142.gif../images/Emo210.gif

זה כ ל - כ ך התחלתי, ואני כ ל - כ ך לא בטוחה לגבי זה. בואי נקפץ משלולית לְ שלולית. היזהרי! שלא תפלי, אני לא יכול להחזיק אותך יותר. בואי נרקוד עם טיפות הגשם עד ש ניבלע. איזו טיפשות מסתתרת במוחך, כמעט חשבתי שבכוונה נפלת.
 

hakuna5

New member
מקסים, אבל..

הילדותיות והחן הנשקפים מן הקטע, התמימות.. ובכל זאת, המשפט הזה, "אני לא יכול להחזיק אותך יותר", מעיד על בגרות מסוימת. אני לא יודעת למה התכוונת בו ומה חושבים שאר חברי הפורום, אך השיר הזה כבש אותי. ובכל זאת, לא מצא חן בעיניי המשפט: "איזו טיפשות מסתתרת במוחך". אני חושבת שלא התכוונת באמת לטיפשות, אלא למעין משחק שכזה. ובכל זאת אני סבורה שזה כבר מוגזם. הייתי משנה את המשפט ל: "איזו טפשונת את, ילדה". אני לא יודעת מדוע, אך המשפט הזה משלים בעיניי את השיר. זה השיר הראשון שלך שאני קוראת, וכבר יצרת עליי רושם ראשוני טוב בהחלט. אני שוב חוזרת ומדגישה, זו גם הביקורת הראשונה שלי פה (אני ממש "טרייה"), אז אני לא יודעת אם נגעתי בנקודה, אך זה מה שמצאתי בקטע. להתראות
[נקווה שאת בכל זאת לא רואה את המונדיאל..]
 
../images/Emo142.gif../images/Emo210.gif

כן, אני גם רואה בזה ילדותיות ובגרותיות (
.). אני דווקא די מרוצה מהמשפט עם הטיפשות. אבל באמת קצת חסר בו, הוא קצר נורא. תודה.
 
../images/Emo112.gif

לא יודעת, זה באמת התחלתי מדי, כאילו כמה מילים ומבנה, וזה לא מספק - חסר קצת... בשר והסיום - זה מוזר, כי מצד אחד לא התחברתי אליו, ומצד שני אני חושבת שהוא מצוין. יש כאן משהו, אבל זה עדיין לא הדגש|זה, את יודעת... [סליחה על התגובה העילגת
]
 

john stockton

New member
../images/Emo163.gif

אני חושב שהילדותיות התמה בהחלט בולטת פה, וזהו. אם זו הייתה הכוונה אז סבבה. אחרת- אותי פספסת. יש פה נאיביות חביבה, בהלט. אני חושב שהדרך שערכת בה את השיר לא תורמת כל כך לעניין.
 
אוקי, תודה.../images/Emo142.gif../images/Emo210.gif

(כן, אני יודעת שהילדותיות התמה בולטת פה, וכן, זה ככה. לא תכננתי את זה מראש אז קשה לי להגיד שזאת הכוונה. (אבל כן, זאת הכוונה אם להתייחס לזה ככה.)
 
למעלה